Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon fr de yolda ekle beni kardesim. Kaedeslikle alırım vr dan kupa alsak ne olur. Hepinizin tum sec haklarina talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanka18 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, söyleyen herkesi ekledim
  • Bu CUMA elimde VR bi unboxing veya Gameplay çekerim artık

Benide ekle hocam @Source

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 18 Ekim 2016; 8:59:48 >
  • alıpta kargo yolu gözleyen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. paylaşımlarınızı bekliyoruz
  • Malesef türkiyeye ocak ayında gelecekmiş incelemelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşlar

• Sony'ye geçen gün sordum, bir ihtimal Aralık dedi. Yurtdışından alanlardan bilgi bekliyoruz.
  • Teşekkürkler arkadaşlar cihazı aldığımda güzel bir inceleme yazmayı planlıyorum tüm tecrübelerimi sizlerle paylaşıcam inşallah
  • Source kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz
    Geçen hafta sonu bir fuara katıldım, Vr makinesi vardı (AVM'lerde olan türden). Klasik gondol gibi bir video vardı, gene koltuktan düşüyodum valla
  • Arkadaşlar ben şimdi dün aldim amazon fr.den playstation vr 453 euro tuttu hızlı kargo ürün 333 euro depozito 70 euro teslimat 57 euro yazıyor mrk ettiğim ben bu ürün gelince vergi odeyecekmiyim bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim yardımlarınız için çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar normal oyunları, yani ps4'ü direk TV olmadan VR'dan oynayabiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrazrael

Arkadaşlar normal oyunları, yani ps4'ü direk TV olmadan VR'dan oynayabiliyormuyuz?

evet oynayabiliyorsun hatta filmleride vr dan izleyebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Arkadaşlar normal oyunları, yani ps4'ü direk TV olmadan VR'dan oynayabiliyormuyuz?

Hocam film performansı nasıl ?
  • Amazon.fr den alirken acelesi olmayanlar icin ucuz kargoyla almak daha mantikli. Bi ihtimal vergi iadesi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xrico

quote:

quote:

Birebir görmedimm ama okadar iyi değil deniyor tv gibi keskin değil sanki soluk sinema perdesine bakıyormuşsun gibi oluyormuş ama tabi ps4 pro ile daha farklı bir görüntü alınacağınıda ps türkiye sorumlusu diyor bakalım göreceğiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xrico

quote:

quote:

Birebir görmedimm ama okadar iyi değil deniyor tv gibi keskin değil sanki soluk sinema perdesine bakıyormuşsun gibi oluyormuş ama tabi ps4 pro ile daha farklı bir görüntü alınacağınıda ps türkiye sorumlusu diyor bakalım göreceğiz

Teşekkürler hocam aynen PS4 Pro ile denemek lazım

• Benimde bugün kargoya verildi 20 Ekim gibi elimde olacak sanırım:)
  • Arkadaşlar, vr teslim edildi bugün, ayrıca güzel bi haber garanti Türkiye de geçiyor. Yalnız garantinin geçerli olması için ürünün Türkiye de satışa sunulması gerektiği belirtilmiş. Ayrıca Amazondan satın alıma dair faturayı da ibraz etmek gerekiyormuş.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Playstation VR | ANA KONUPlaystation VR | ANA KONUPlaystation VR | ANA KONU

• burnjaco B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, garantinin Türkiye'de geçmesi güzel bir haber Amazon.fr'den mi almıştınız?
  • Evet Amazon Fransa

• quote:

Orijinalden alıntı: burnjaco

Evet Amazon Fransa

Cihaz hakkında ki yorumlarınızı merakla bekliyoruz, iyi oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.