Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu vr çok tutmadı sanki... Ne bileyim hiç düzgün oyun yok gibi :D
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Eyv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satilik

Skyrim vr sec 40 tl pri bende

Paranormal activity vr pri 30 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu merceklerin bugulanmasini onleyecek bir yontem var midir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar, netten indirdiğin 2 videonun resimleri. deniz deki video düşük çözünürlüklü ama 360 derece vr ile izleyebiliyorum. kedili olan 4k indirdiğim video. 4k 2k indirdiklerim hep resimdeki gibi yarım . birçok farklı proğram ile denedim. yine aynı. bunu düzgün indirecek bi proğram var mı. yada cepten vr ile düzgün izleyebileceğim bir apk var mıdır

• DFX D kullanıcısına yanıt
    filmden kastınız vr için özel videolar mı yoksa vr gözlükle sinema ekranı gibi normal film izlemek mi?

3-4 aydır vr kullanıyorum bence deneyimlenmesi gereken bir teknoloji. evet oyun olarak çok fazla çöp oyun var ama sağlam oyunlar insanı baya mal edebiliyor, özellikle korku kısmında.
    ilk aldığımda vr worlds'ün içinde olan london heist oyunu baya etkilemişti beni, 20yıl üzerinde wii'sinden, 3ds'ine her konsolda oyun oynarım hiç böyle malladığımı hatırlamıyorum
    ama tabiki şu an ilk jenerasyon olmanın sıkıntısını çekiyor alet, ps5 zamanında vr gerçekten çok güzel bir donanım olabilir.
  • bunlar vr gözlük için yayınlanan 360 dereceli 4k videolar. telefondan doğrudan siteye bağlanınca 2k bile olmuyornet olmayınca gözü yoruyor. netten indirip telefona yükleyeyim dedim, 4k indirince de yarım yarım gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Bu merceklerin bugulanmasini onleyecek bir yontem var midir ?
    buğu önleyici spreyler var.
    hatta macunlar var (az birşey beze sürüp o şekilde merceklerini silebilirsin)
    gözlük temizleme losyonu gibi düşün.
    10-15 gün hiç bir şekilde buğu olmaz.

arabaların camları için kullanılan spreylerde işini görür.
  • Tamamdir sagolaain

• USTAFA70 U kullanıcısına yanıt
    piyasadaki 360 videolar maalesef şu an çok yüksek çözünürlüklerle çıkamıyor. net bir 360 video çekmek için büyük prodüksiyon ve tabi ki bizim bunu izlememiz için güzel bir inernet altyapısı gerekiyor.
    bizim izlediğimiz 360 videolar genelde 360 derece kamera olarak piyasada bulunan tek kamerayla çekiliyor yada ufak bir kısmı 5-6 gopro bağlanarak çekiliyor. bunların da şu anda verebileceği çözünürlük bu görüntüyle sınırlı.

sizin izlediğiniz videolar 4k evet ama o 4k normal tv ekranında ihtiyaç duyulan 4096×2048 pixel içeren 4k videolar. bu videolar 360derece çerçeveye oturtulduğu zaman görüntü yayılıyor ve bozuluyor. vr'da gerçek 4k deneyimi olması için gereken pixel oranı 16.000x8000. ancak bu çözünürlüğe ulaşıldığında şu anki net 4k videoları vr olarak izleyebiliriz.

telefonda izlemek için VaR's VR Video Player kullanıyordum ben.
    videoyu telefona atın ve programdan videoyu açmadan önce video hangi türde ise onu seçip izleyin. örneğin sizin attığınız 2.fotoğraftaki video sağ/sol iki görüntüden değil de yukarı/aşağı iki görüntüden oluştuğu için horizontal'ı seçeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 25 Haziran 2018; 14:55:13 >

• Satılık vr oyun yada ortak almak isteyen varmıdır?

• Satılık vr oyun yada ortak almak isteyen varmıdır?

• Satılık tek hesapta VR World ve Don't knock twice var. 40 TL

Satılık tek hesapta The Inpatient 30 TL

Satılık tek hesapta The Solus Project, Statik, Psychonauts, Batman VR, Arizona Sunshine, Superhot, Accounting+ oyunları var. 120 TL
  • Stranger. S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı dertten muzdaribim. Siz aldınız mı buğu önleyici sprey?

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    Yok henuz almadim

• satılık playstation vr aim controller farpoint bundle 400 tl garantisi devam ediyor ve
    satıldı yeni nesil play station kamera 250 tl garantisi devam ediyor.
    Satıldı playstation vr v2 vr worlds + kamera bundle sıfır kutusunda 1500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wenom38 -- 20 Ağustos 2018; 19:58:11 >
  • Ben oculucus kullanmıştım mide bulantısından duramadım

• bu konularda uzmanlaşanlar için belki komik bir soru olacak ama yine merak ettim: ps vr için 3d tv gerekmiyor değil mi? örneğin 4k hdr ancak 3d özelliği olmayan bir tvde de rahatlıkla kullanılabilir vr?
  • radar_ kullanıcısına yanıt
    gerekmiyor hocam, alakası bile yok
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.