Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makta06

Ps3 move alıcam da uyumlu değil mi ps vr ile?

Uyumlu ben onlari kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Orjinal ise uyumlu yan sanayi krem toplu movelardan ise maalesef çalışmıyor.Orjinal moveların top rengi beyaz ve daha yumuşak oluyor.
  • Arkadaş bu job simulatoru çözemedim. Oyunda kalibrasyon ayarı yok. Kameraya uzaklığınıza göre oyundaki konumunuz belirleniyor. Benim odamda ufak olduğu için bildiğiniz masanın üzerindeymişim gibi gösteriyor. Sistemi salona taşımaktan başka çare kalmadı
  • VR sahipleri Resident Evil 7'yi kesinlikle oynamalı yalnız oyunu oynarken biraz korku yaşayabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok ben ikinci el move aldıktan sonra anlaım zaten bendeki kremlerin neden çalışmadığını. Ps3te çalışıyor ama ps4 tanımıyor. Aldığım movelar beyaz toplu ve yumuşak silikonlu. Burdan o sonuca vardım zaten. Bendeki krem moveları da sıfır almıştım ve epey ucuzdu. Demekki emitasyonmuş. Hatta ps3te oynarken sürekli move ayarı gidiyordu ben de kameradan sanıyordum. İkinci elde resimden anlarsın bence.
  • Vr tüm platformlarda emekleme aşamasında, şuan daha çok çekirdek kitleye hitap ediyor. Teknoloji yayılmadı henüz bir çok kişi vr'dan habersiz deneme şansı elde edenler çok beğeniyor. Yakında avmlerde demoları gözükmeye başlar. PS5'e kadar oturmuş olur piyasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 6 Nisan 2017; 9:3:31 >
  • NBA 2k vr nasıl arkadaslar deneyenınız oldu mu 20 TL şuan psnde

Süper
    Hocam vr aldınız mı test ettiniz mi durum nedir? :)

• Sonunda VR kervanına bende katıldım...
    ilk intibam muhteşem oldu...kesinlikle denenmeli...
    kulaklıkları çok basit görünmesine karşın, gayet başarılı sesi arkadan sağdan soldan aktarma konusunda.
    kablo kargaşası ise bilemiyorum yapacak bir şey yok.

hele PS VR Worlds oyunundaki köpekbalığı sahnesinde kim denedi ise zıpladı :)

merak ettiğim konu, PS4 de medya player eklentisi ile half sbs mkv 3d filmleri açıyorum,
    3d tv de sorunsuz çıkıyor ama, bir türlü VR da görüntüyü alamıyorum. yan yana iki görüntü geliyor.
    bunu deneyen arkadaş varmı acaba?
  • eoztas75 E kullanıcısına yanıt
    Malesef media player da sbs filmleri 3D olarak oynatamazsınız. Sadece 3D Bluray izleyebilirsiniz. Bunun haricinde kendi indirdiğiniz sbs 180 360 videolar varsa littlestar uygulaması ile 3D izleyebilirsiniz (yukarıda anlatılmıştı)

• Resident Evil 7 incelemesi okumak isteyenler bakabilir incelemede VR ile tecrübelerimide yazdım :)

http://www.oyuncuyahaber.com/oyun-incelemeleri/224-resident-evil-7-biohazard-incelemesi-ps4.html

• APOLLO 11 ve PERFECT oyunlarını deneyen var mı arkadaşlar?
  • Perfect aldım 20 liraydı. Bugun deneyip fikir belirtirim

• Resident Evil 7 PS VR canlı yayın yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: You_Suf

Perfect aldım 20 liraydı. Bugun deneyip fikir belirtirim

bende PERFECT ile APOLLO 11 aldım. gece deneceğim :)
  • Bende Apollo aldım bu akşam deniycem :) Perfect dediğimiz hangisi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bende Apollo aldım bu akşam deniycem :) Perfect dediğimiz hangisi?

PERCEFT bir VR uygulaması kardeşim. aşağıda tanıtımını paylaşıyorum fikir sahibi olabilirsin.

farklı mekanlar, farklı zaman dilimler ve farklı hava koşulları var.
    o mekana ışınlanıyorsun. move destekli bir uygulama. kar topu yapıp atabiliyor, gece ayazında ateş yakabiliyor, karlı bir dağın tepesinde kamp kurup ışıl ışıl yıldızları izleyebiliyor, dominik cumhuriyeti tadında bir adada kumsalda güneşlenebiliyor, balıklara ekmek verebiliyor, hindistan cevizi toplayabiliyorsun vs vs vs.

kısacası manzara, doğa sesleri, meditasyon ve huzur içerikli bir uygulama. kafa dinlendirici birşey.

• Detaylı bilgi için teşekkürler hocam
  • Resident Evil 7, Playstation VR canlı yayına beklerim arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.