Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar youtube dan indirdiğimiz videolar neden çöp kalitesinde görünüyor yüksek çözünürlüklü izlemenin bir yolu yok mu hiç bir işe yaramıyor 360 görüntülemede telefonum daha iyi
  • Ben 3d bluray film test ettim gayet basarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scaleo S kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi filmi denediniz. Uzantısı ne olmalı bi de nerden indirebiliriz filmleri? X264 uzantılı filmler oluyomu torentten indirdiğimiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scaleo

Ben 3d bluray film test ettim gayet basarılı

ben tam içeriği okumadım sadece hızlıca sormak istiyorum. 3D BLURAY izlerken filmi 3D izlememizi mi sağlıyor?
    normal 3D TV de 3D bir filmi 3D gözlükle izlemek gibi yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

quote:

Orijinalden alıntı: Scaleo

Ben 3d bluray film test ettim gayet basarılı

ben tam içeriği okumadım sadece hızlıca sormak istiyorum. 3D BLURAY izlerken filmi 3D izlememizi mi sağlıyor?
    normal 3D TV de 3D bir filmi 3D gözlükle izlemek gibi yani?

bu soruları ben de çok merak ediyorum
  • netten indirdim bakayım diye ama bende iki ayrı ekran çıkıyor 3d'yi normal ekranda izliyor gibi.
    zaten ntfs formatlı usb desteklemediği için ps4 nas'a atmak zorunda kaldım filmi, boyut işi sıkıntı olacaktır.

bir çözebilsem merakımı gidereceğim ama :)

edit: reddit'te sadece bluray diskleri için demişler destek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 10 Mart 2017; 12:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

netten indirdim bakayım diye ama bende iki ayrı ekran çıkıyor 3d'yi normal ekranda izliyor gibi.
    zaten ntfs formatlı usb desteklemediği için ps4 nas'a atmak zorunda kaldım filmi, boyut işi sıkıntı olacaktır.

bir çözebilsem merakımı gidereceğim ama :)

edit: reddit'te sadece bluray diskleri için demişler destek.

ps vr stereoscopic 3d destekliyor sen sbs 3d denemeşsin side by side yani yan yana iki görüntü olan stereoscopic 3d ise tek görüntü ama yeşil kırmzı bulanık gibi olan onları denemek lazım usb içinde biçimlendirirken exfat seçeneğini seçersen ps4 tanır ve 4gb sınırı olmaksızın istediğin filmi yükleyebilirsin usb ye ve ps4 de izleyebilirsin.
  • wenom38 kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler hocam, bir deneyeyim. gerçi iki tane 3d bluray aldım ama onlar gelene kadar en azından meşgale olur bana :)
  • robinson 180tl
    surgeon simulator 60tl
    sports bar 54tl
    tumble 30tl
    job simulator 85tl

arkadaşlar yukarıdaki oyunlara ortak arıyorum. sec hakları bende olacak şekilde kardeşlik yapmak isteyenler mesaj atsınlar. söz veripte sonradan vazgeçmeden (adı lazım değil) ciddi ortakların mesajlarını bekliyorum. teşekkürler.
  • Hdd den 3d film sanırım açmıyor, 3d bluray şart

Benim gözlemlerim seyir zevkini daha iyi hale getiriyor, 2dden kesinlikle daha iyi

Ama akvaryum modu şeklinde gözüküyor, görüntü perdenin dışına çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

arkadaşlar youtube dan indirdiğimiz videolar neden çöp kalitesinde görünüyor yüksek çözünürlüklü izlemenin bir yolu yok mu hiç bir işe yaramıyor 360 görüntülemede telefonum daha iyi

bende çok uğraştım baktım ama görüntü kalitesi izlenecek gibi değil.video kalitesi seçimide yok neden böyle bir kısıtlama var anlamadım.
  • bana şuan almak gereksiz gibi geldi.Gidip konsol parası verip daha görüntü ve kalite olarak tam oturmamış bir cihaz çok lükse kaçıyor.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Cihazı denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihfatih0611

Cihazı denediniz mi

bunu denemedim ama piyasada ki diğer kaliteli gözlükleri denedim.Aralarında da ahım şahım fark olmadığını biliyorum.Ayrıca bende baş ağrısı ve dönmesi oldu.Onun dışında fiyatı pahalı e bide oyunlara para vericez ve oyunlarda kısıtlı şuan da.İleride vr 2 çıkarsa onu almayı düşenebilirim çünkü bu teknolojinin vaat ettiği şeyler gerçekten heyecan verici ama daha almak içini zamanı gelmedi bence.
  • Arkadaşlar yaşım 34; amigalari, commodore 64 leri, segalari, game boylari görmüş biri olarak ps vr dan çok etkilendimi hatta agzimin acik kaldigini belirtmeliyim. Dün gece bir kaç saatlik ilk izlenimim sonucu vr in oyunculuk için millat olduğunu belirtsem sanirim abartmis olmam. Ps vr evet cözunurluk acisindan elestirilebilir ama bence oled ekranin cozunurlugunden ziyade oyunlarin(until dawn, demo disc deki bazi oyunlar ve kitchen denedim) cozunurlugu biraz dusuk. Onun sebebi de ps4 un donanimsal yetersizligine bagliyorum. Ancak ps4 pro, vr da daha iyi bir basarim sunabilir. Mesela oyun yapimcilari diger bazi oyunlarda(vr olmayan) oldugu gibi ps4 vr normal mod ve pro mode olarak iki opsiyon sunabilirler. Pro mode da biraz daha yuksek cozunurluk yada ayrinti saglanabilir(temennim bu yonde) bu arada ps4 pro da dualshock la oynadim, muhtemelen ps move ile daha daha etkileyici bir deneyim yasanabilir. 3d vision oyun oynamis biri olarak diyebilirim ki vr deneyimi bambaska. Zaten 4 ayda buyuk reklamlar vermeden 1 milyon adet satmis bir cihaz bu, rakiplerii(farkli platformlarda olduklarindan aslinda rakip sayilirlar mi o da tartisilir) vive ve oculus rift toplamindan yaklasik %50 daha fazla satmis. Bu durumda oyun yapimcilari bu ilgiye kayitsiz kalamazlar ve ps vr icin daha cok oyun cikarirlar diye dusunuyorum. Htc vive yada oculus riftin ps4 pro+ps vr toplamindan daha pahalli oldugu dusunulurse, vr icin ps platformunun cekiciligi artiyor sanki. Nacizane goruslerim ve bilgilerim boyle. Iyi forumlar, iyi oyunlar

Denediginiz gözlükler htc vive veya oculus rift mi? Eğer öyleyse ve sizi çok etkilemediyse saygı duyarım ama cep telefonu takılan cihazları kastediyorsaniz durum değişir

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihfatih0611

Denediginiz gözlükler htc vive veya oculus rift mi? Eğer öyleyse ve sizi çok etkilemediyse saygı duyarım ama cep telefonu takılan cihazları kastediyorsaniz durum değişir

oculus ve lg vr gözlükleriydi hocam.
    Ok oculusu denediyseniz birşey diyemem. Bazen 20tlye satılan cihazla karıştıranlar çıkıyor farkını açıklamamız gerekiyor. Ben farpointle ve şu silah şeklindeki move cihazıyla birlikte vrda yeni bir satın alma dalgası oluşacağını düşünüyorum. Gerçi daha stoklarda kaldığı yer yok şu haliyle o da ayrı bi durum. Battlefield veya call of duty için düşünsenize çocukluğumuzdan beri hayal ettiğimiz birşey. Elinizde silah, 360 derece heryeri görüyorsunuz ve sıka sıka ilerliyorsunuz. vr2de sizi aramızda görmek ümidiyle ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bana şuan almak gereksiz gibi geldi.Gidip konsol parası verip daha görüntü ve kalite olarak tam oturmamış bir cihaz çok lükse kaçıyor.

Benim de kastettiğim buydu, doğrudur insanı eğlendiriyor güzel yeni bir teknoloji felan tamam ama 2bin tl nin hakkını kesinlikle vermiyor şu anki haliyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.