Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün doctor strange indirdim 1080p taktım usb yi sesi tanımadı felan neyse netten baktım ps4 dün desteklediği ses codeclerine ac3 müş 2 program ile dts sesi ayırdım ac3 yapıp filme geri koydum açıldı tabi :)) izledim vr gözlükle dev ekran saat 11 falandı film bitti dedim birazda battlefield1 atayım dev ekran birazda onda takıldım gözlüğü bi çıkardım saat 02 :30 zaman nasıl geçmişşş :)) vr dan önce biz napıyormuşuz acaba 😊😊😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myd33

Dostum vertigo varsa oynamasan daha iyi edersin bence alet normal insanlarda bile baş dönmesi yapıyorken seni düşünemiyorum.

bende yok çok şükür hastalık

o tarz hastalıkların başlamasını tetikler mi ?

2 kişiden oyun almak istedim birisnin 15 gundur bası donuyormus az bır bıcımde dun gece 23 te oyanadım hala tam kendımde degılım

böyle yasyan oldu mu uyudum yaklasık 9 saat ama tam kendımde deılım gozler dalıyor gıdıyor beynımde baska dusunuyorum ve yapıyorum gozler baska yerlerde

anı hareketlerde donme oluyor hafıften gecıcı bırseyse sorun yok

bu sekıldeyse bu iş dıçar teknolojıyle arası olmayan ınsan katıyetle bir daha kullanmaz

cok begendım daha oncede vardı move ve sılahalrla cok cok ıyı oldu AMA ......

• quote:

Orijinalden alıntı: wenom38

Dün doctor strange indirdim 1080p taktım usb yi sesi tanımadı felan neyse netten baktım ps4 dün desteklediği ses codeclerine ac3 müş 2 program ile dts sesi ayırdım ac3 yapıp filme geri koydum açıldı tabi :)) izledim vr gözlükle dev ekran saat 11 falandı film bitti dedim birazda battlefield1 atayım dev ekran birazda onda takıldım gözlüğü bi çıkardım saat 02 :30 zaman nasıl geçmişşş :)) vr dan önce biz napıyormuşuz acaba 😊😊😊

1080p 360 3D video indirip dün izlicektim indirdimaam acmadı flv idi mp4 e cevırıdm ama acmadı makıne

nerde var kaiteli bitrate i yüksek 1080p 360 VİDEOLAR

daha önce sony hmz serisi vardı ondakı sinema keyfini ve ekran kalitesinin yarısı ancak bunda var o 720p idi bundan 2 kat daha iyiydi

• quote:

Tabi canım hiç sorma 3 yıl önce 5000 liraya LG55" tv almıştım dün teknosaya gittim yeni model çıkmış UHD4k LGTV 15000 liraya içim cız etti benim tv direk çöp işte bilsem 3 yıl sonra böyle bir model çıkacak alırmıydım hiç. O zamanlar bu forumda bu kadar ileri görüşlü insan olduğunu da bilmiyorum tabi acemiliğime geldi. Buraya sormadan bakmadan daha birşey almam.

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Hmz ile bu sinema konusunda kiyaslanmaz dostum . Hmz3 çıktı fiyatı yanlış değilsem 1000 dolar civarı hadi abarttim desem su an sahibindende 2.el satan var 2500 lira diyor oda cin den mi nereden almış.

Hiç abaratmamışım fiyat 1700 dolar :) Yani şimdi bu başlık 1700 liraya bedava o zaman. https://www.amazon.com/Sony-HMZ-T3W-Mounted-Viewer-Model/dp/B00FNJGJN0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tillo_ -- 4 Mart 2017; 17:36:40 >
    O tarz bir rahatsızlık olmadığı sürece bir sorun olacağını zannetmem bilmeden de ahkam kesilmez tabi ama milyonlarca kişinin kullanacağı bir alet öyle bir rahatsızlığa sebep olacak olsa yer yerinden oynardı.. Mesela adamda bu tarz bir rahatsızlık vardır ama o farkında değilse bu aleti takınca o tarz bir rahatsızlık fark edilebilir.
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    sanırım tespitim çok yerinde olmuş

• Aydın forum mediamarkt ta dün rafta 1 tane vardı fiyat 1699 tl di arkadaşlar bilginize.

• quote:

O tarz bir rahatsızlık olmadığı sürece bir sorun olacağını zannetmem bilmeden de ahkam kesilmez tabi ama milyonlarca kişinin kullanacağı bir alet öyle bir rahatsızlığa sebep olacak olsa yer yerinden oynardı.. Mesela adamda bu tarz bir rahatsızlık vardır ama o farkında değilse bu aleti takınca o tarz bir rahatsızlık fark edilebilir.

suan daha ıyıyım hocam düzeldim dün etkilemişti beni ....

hani bu kadar adamız forumda kimse oyun paylaşmıyor ne oynyor ne izliyorsunuz

cinema vr diye ygulamaya girdim güzel birkaç video vardı
  • hakiki 1080P 3D 360 videolar nerede vardır

youtbe dan indirdim flv idi mp4 yaptım makine gördü ama açmadı

nasıl çözücez en kaliteli şekilde makinenein oynatacağı filmleri bulmayı ?

ve içeriklerde kaliteli olucak....
  • 1 ps4 PRO ya

2 adet vr takılabilir mi ? 2 kişi aynı oynu karşılıklı oynayabilir mi

call of dty i 2 kişi oynamak gibi ?
    Düşük çöünürlüğe isyan ediyoruz bir de 2 tane VR bağlansa anca 8 bit mario oynanır herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellb0y60

Düşük çöünürlüğe isyan ediyoruz bir de 2 tane VR bağlansa anca 8 bit mario oynanır herhalde :)

Ps4 herhalde patlar. Havaya uçar, iki tane vr baglanabilse,

• arkadaşlar bir sorunum var...
    robinson the journey oyununu aldım, vr'ı da bağladım fakat 360 derece göremiyorum. nereye dönsem ekran dönmüyor. bu sorunu nasıl halledebilirim. zaten demo disc'i de açamadım, açılmıyor, hata veriyor.
  • belthazor44 B kullanıcısına yanıt
    İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım.Senin VR sinema modunda çalışıyor anlaşılan. Bence bağlantıları kontrol edip ayarlardan cihazlar bölümünde VR'ın görünüp görünmediğine bir bak istersen. Kameranın olduğunu düşünerek o konuyu geçiyorum ki kamerasız oyunu dahi açamaz herhalde. Sorunu çözersen bizle de paylaşırsan biz de bilgileniriz. Kolay gelsin.
  • VR DEMO DİSC AİNFDEKİ okyanus oyunu vardya amerikadan indirdim demo disc ama yine köpek balıkları saldırmıyor nasıl açılır oyun mu satın almamız lazım ?

veen iyi 360 derece oyun bu sanırım gayet iyiydi diğer oyunalra göre

ayrıca oyun paylaşımı hiç yapılmıyor
    Tam sürümde açık köpekbalığı bölümü.
    youtubeden 4k downlonder ile download yap. aramaya 360 veya vr yaz tarihe göre sıralayınca yeni videolar da çıkıyor. bilgisayarda şekilsiz görünecektir sıkıntı yok. cihaza at, bir tane 360 video player yükle veya var olandan mod ayarlarından görüntü işleme modları var genelde 360 yazıyor onu seçersen görüntü 360 derece geliyor. ben samsung vr ile öyle çözmüştüm. 4k çözünürlükte internete gerek duymadan rahatlıkla izlenebiliyordulm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saban2510 -- 6 Mart 2017; 9:37:43 >
  • özellikle videonun 4:48 dakikasından sonrasını izleyin

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.