Şimdi Ara

Playstation varken Xbox alınır mı? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
6
Favori
53.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• xbox kontrolcüsü abd develerine göre yapılmış, ps ise japon standartı kullanıyor :) o yüzden ps. şahsen xone kontrolcüsü elime almadım ama göründüğü kadarıyla hala büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: TURK-ŞAD

Ps4 neden fazla sattı sevgili enis kirazoğlu

1 xbox one x pahalı bir cihaz ps4 pro ile 1000 TL lik fark var(dı)

2 ps4 yıllardır TÜRKİYE de xbox resmi girişini bu yıl yaptı garanti ve muhatap sorunu var

3 Tüm arkadaş çevremde ps4 var fifa oynıycaz ortak platform seçmek zorundayız haliyle ps4 seçmek zorunda kalıyoruz

Yani exculisive kesinlikle konsol aldıracak neden değil, fiyat, garanti resmi destek ve ortak buluşma noktası etkili

Xbox ın en büyük dezavantajı konsol ve Oyun fiyatlarının Türkiye için çok pahalı olmasıdır.
    Xbox Türkiyeye Bu yıl yaptı Demek Bilgisizliktir..

Garanti konusunu Hiç açma..Microsoft En ufacık hatada birebir değiştiren.. Amerika cihazına bile burda Garanti veren..Ender iyi firmalardan..Xbox desteği ara sorunum Var de bak Nasıl özel hissediyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış soru olmuş sony xbox rakibimiz değil diyor.sony'nin derdi pc platformu şimdi ben pc kullanıcısı olarak asla ps almam kıyaslanması bile saçma zaten sony gitsin kumda oynasın. diğer yanda xbox'a karşı adamlar vr yaptı kalitesiz olsade buyüzden xbox yerine sony tercih edilir. ps vr tv vs 8bin civarı tutar ben ona okdar para verene kadar costum sıvı soğutmalı üst seviye ğc tercih ederim.(bırakın böyle boş haberleri nerde o eski günler donanım testleri şimdi. açıyoruz siteyi haberlerin iöçinde ev satışı yok elın musluğun tuvaleti tıkanmış art niyetli yapılan haberler (amd zehir zembelek felan nekadar satın aldıysa nvidi'a artık siteyi vs. vs.vs. bende nvidia kullanıcısıyın (nvidia tnt2 16mb /fx5200 / fx5500 / 6800gtx / 7800gtx / 7950 gtx / gtx 9600 / gtx 9800 / gtx 9800x2 /gtx 260 / gtx 275 gtx 295 /gtx 480 gtx 570 / gtx 580 / gtx 680 ve sli /gtx 690 /gtx 780 + sli /gtx 980ti amp. ext. ben amd fanı değilim şidiye kadar da hep nvidia kullandım nankörsün nvida sana günahımı vermem bundan sonra tekelcileğe devam etsin.

• - Xbox kolunun Windowsta kullanılabilmesi
    - Aldığın oyunun hem xbox hem PC sürümünün oynanabilir olması
    - Xbox Gold / EA Acces gibi güzellikler
    - Forza kraL
    - Alınan G27'nin hem xbox hem pcde çalışması ( bütçe önemli )

Xbox bana daha yakın her zaman. Her ne kadar PS1, PS2 ile büyümüş olsam da Xbox bana daha uygun.
    Maaşı inşallah denkleştirirsem birtane Xbox One S kapatmayı düşünüyorum Forza Bundle.
  • Xboxta ki tüm oyunlar playstationda var üstüne exc. Oyunları mevcut xbox almak gereksiz ayrıca pc - konsol kıyaslamasında konsol rahatlıktır grafik 2. Planda diyen Arkadaslar xbox un native 4k gücünden bahsetmekte hani grafik 2. Plandaydı bu jenerasyonda sony açık ara önde kapatmıstır

• sertace kullanıcısına yanıt
    Valla aynı yaşlarda, aynı durumda olmamıza rağmen bende tam tersi, gittim ps aldım, şu anda sadece netflix arada da spotify kullanıyorum ps da. Tabi bunda ağırlıklı aksiyon değil strateji sevmemin de etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

- Xbox kolunun Windowsta kullanılabilmesi
    - Aldığın oyunun hem xbox hem PC sürümünün oynanabilir olması
    - Xbox Gold / EA Acces gibi güzellikler
    - Forza kraL
    - Alınan G27'nin hem xbox hem pcde çalışması ( bütçe önemli )

Xbox bana daha yakın her zaman. Her ne kadar PS1, PS2 ile büyümüş olsam da Xbox bana daha uygun.
    Maaşı inşallah denkleştirirsem birtane Xbox One S kapatmayı düşünüyorum Forza Bundle.
    Bir şey anlamadım. Sende şimdi xbox var da üstüne bir de xbox one s mi alacan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DiyarDilimPırasa kullanıcısına yanıt
    Yok olsa keşke yeni alacağım
  • - Senaryo agirlikli bir dolu kaliteli exc oyun

- Exc oyunlarda turkce dublaj , altyazi destegi

- Oynarken , satista , takasta , forumda oyunun konusunda kalabalik oyuncu kitlesi

- Multiplatform oyunlarda en kaliteli goruntu imkani

- Game pass , Ea access gibi hizmetler

- Bolge degistirerek oyun satin alma ozgurlugu

Tartisilacak bir sey yok hangisi sana hitap ediyorsa onu secersin , paran varsa ikisini de alirsin.Futbol takimi tutmuyorsun ki arkadas iyi gununde kotu gununde firmanin yaninda olacaksin.O nesil iyi degilse gec digerine.Kendi goruslerinizi mutlak dogru gibi savunmayin zevkler gorecelidir.

• Ea acces olayi xboxi iyi bir yere getirebilir hersey ekonomi ile alakali bende ucuza alsam 2sinide alirim.psn kardeslik olayini bilmedigimden ugrasmak istemedigimden dolayi access olayi bana daha mantikli geldi veya ps oyunlarini 2.el takas vesaire ugrastirici seyler bunlar bana gore takaslamadan oyun alamazsin zaten bu fiyatlarla

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Ea acces olayi xboxi iyi bir yere getirebilir hersey ekonomi ile alakali bende ucuza alsam 2sinide alirim.psn kardeslik olayini bilmedigimden ugrasmak istemedigimden dolayi access olayi bana daha mantikli geldi veya ps oyunlarini 2.el takas vesaire ugrastirici seyler bunlar bana gore takaslamadan oyun alamazsin zaten bu fiyatlarla
    EA accesste hangi oyunları veriyor? Battlefield ve Fifa oyunlarının yeni versiyonları çıkar çıkmaz veriyor mu?
  • Hocam bölge kodu değiştirerek oyun satın almak nasıl oluyor?
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Xbox oyun mağazasında bir oyun hangi ülkede daha ucuzsa ayarlardan bölgeni o ülke seçip oyunu ucuza satın alabiliyorsun.
    Sony buna izin vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 30 Nisan 2018; 18:05:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    fifa 17 ve battlefield 1 var. Battlefront 1 var. Titanfall 2 var. Daha bir sürü oyun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Yok olsa keşke yeni alacağım
    Hayırlısı ile eeinirsiniz inşAllah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zorkof

Valla aynı yaşlarda, aynı durumda olmamıza rağmen bende tam tersi, gittim ps aldım, şu anda sadece netflix arada da spotify kullanıyorum ps da. Tabi bunda ağırlıklı aksiyon değil strateji sevmemin de etkisi var.
    Strateji seviyorsanız yapacak bir sey yok zaten :)

• Ben Xbox one satıp ps4 e geçtim Ea acces ve game pass ucuz cozum sunsa da bence bağlantı sorunları ve server sorunları Xbox ü zayıf kılıyor sırf fifa da zevk vermedi Online kısmı diye ps4 e geçtim ve server yag gibi bence Xbox alınacak parayla ps4 e daha çok oyun alınır ve yine ekonomik hale gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Xbox oyun mağazasında bir oyun hangi ülkede daha ucuzsa ayarlardan bölgeni o ülke seçip oyunu ucuza satın alabiliyorsun.
    Sony buna izin vermiyor.
    Aynen Sony buna izin vermiyor, başka ülkeden hesap açıp gift card filan almak gerekiyor. Xbox ta böyle bir sistem olması güzelmiş
  • Videoyu yeni izledim , Enis'in dedigi gibi exc oyun konsol sattiran en buyuk etken degil malesef.Bizim gibi hardcore oyuncular icin bu gecerli olsa da bizim sayimiz 75 milyonluk ps4 kitlesinde 15 - 20 milyonu gecmez.Oyle olsaydi Uncharted 4 gibi herkese hitap eden kaliteli exc oyun 10 milyon degil 40 - 50 milyon satardi.O 75 milyonun icinde belki 20 milyon sadece fifa ve ya nba oynayan , 30 - 40 milyon sadece cod , battlefield , battlefront gibi online oyunlari oynayan kitle var.Biz azinligiz yani.

İnsanlar marka bilinirligi , yayginligi yuzunden ve xbox in rezil cikis lansmani yuzunden ps4 u secti.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.