Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
43.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
493 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!
  • Biz eşek olduktan sonra semer vuran çok olur. Hala TLOU 2'den, Ghost Of Tsushima'dan bahsedip, bu oyunları oynamazsa gözü açık gideceğini sananlar var. Böyle davranmaya devam edersek Sony'nin değirmenine daha çoook su taşırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahar indirimleriyle 1 nisanda indirimlerin geleceğini okudum twitterda birinin attığı tweetten. Gerçek midir bilmiyorum

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuna kadar haklısınız ancak pc toplamak da ayrı dert. Ben ps in sağladığı konfordan memnunum yeni nesilde alırsam tercihim yine ps olur. He yanlış anlamayın psn türkiyeyi savunmuyorum. Bu fırsatçı dallamaları savunanın aklından ben de şüphe ediyorum dediğiniz gibi ancak açıkçası oyun konsolu alırken insan uncharted gow last os us veya ghost of tsushima gibi oyunları da oynamak istiyor. Sonuçta Microsoft da hayrına iş yapmıyor konsol ve oyunlara yine bir ton para verecez. En azından aldığım konsolda bu kalitede oyunlar görmek isterim ben. Bu arada sony türkiye ofisini kapadı çekiliyorlar haberi keşke doğru olsa şu an US psnden alacağınız oyun daha ucuza geliyor. Adamlar kur değerinden bile yüksek fiyata oyun satıyorlar bizde

• Aslında Xbox için çok iyi bir fırsat geldi Playstation Türkiye tuhaf tuhaf şeyler yaparken Xbox bir atak yapsa kendine çok iyi yer kapar ama onların da bizi pek iplediğini sanmıyorum.Gerçekten çok tuhaf indirim olmaması hata falan olduğunu asla düşünmüyorum bu düpedüz terbiyesizlik.
  • 2500e xbox one x + jedi fallen order + 1 ay live gold + 1 ay gamepass + 1 ay ea access atıyorlar , 30tlye gamepass satıyorlar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknik hata falan yok. Türkleri söğüşleyelim demişler.

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!

• 3 yıllık live gold alıp 5.90 a ultimate gamepass alıyorsunuz.3 yıllık ultimate gamepassınız olmuş oluyor toplam 545 tl ye.Açın bakın gamepass sistemi nedir oyunları nelerdir neler gelicek.Şuan zaten bu muhteşem bir kampanya şimdi bu kampanyayı yapıp ileride yeni nesilde x seriese geçmesini öneririm herkesin.Bu tabi maddi olarak kısıtlı olanlar için durumu iyi olanlar ps5 alıp god of war last of us 2 falan akmalı tabii.
  • ama hocam lanet olsunki gozum acik gider diye hissetiyorum dandik oyunlar degil ki

• Xboz sahibi ps4 den gecmis bi arkadas var mi ? Bana bir ulasabilir mi bir iki sorum vardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baki8824

Xboz sahibi ps4 den gecmis bi arkadas var mi ? Bana bir ulasabilir mi bir iki sorum vardi.
    Hocam ben bu nesilin başından beri hem ilk seri xbox one hem de xbox one x kullandım. Yardımcı olabilirsem olurum .

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Teknik hata falan yok. Türkleri söğüşleyelim demişler.

Bu cevapta kampanyalar bölgelere göre değişiklik gösterebilir denmiş kampanya yok ki değişiklik göstersin

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    En son baktığımda 3k fiyatına yakındı ne ara 600 tl zıpladı?

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Teknik hata falan yok. Türkleri söğüşleyelim demişler.

Herkese aynı cevabı veriyorlar.

• bu konu popülerden niye düştü ki?
  • Gazef kullanıcısına yanıt
    Avrupa, Amerika ve Asya'da Mega March Sale var hocam su an onu kastediyorlar. Turkiye'de gecerli degilmis..
  • quote:

Orijinalden alıntı: roltec

bu konu popülerden niye düştü ki?
    Ülkede 500 tl oyun alan bir sürü ps kullancısı var o yüzden adamlar bunu bak avrupa asya vs filan demiyorum
    Brezilyada vs yapsa ortalık yıkılırdı
    Bizim ülke her zaman gibi yine kafası büktü oturuyor
    Sony daha çok kırbaçlar bu ülkeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 28 Mart 2020; 13:55:31 >
  • Öne cikar butonu yok

• Last of us plus icin ucretsizken indirmistim simdi 14 gunluk plus actim ama oyun acilmiyor gecmisede mi cizik atti bunlar.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.