Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
43.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
493 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Tekrar belirteyim ben yapılanı ya da şirketi savunmuyorum, insanların şikayet maili attıktan sonra beklemek yerine bu süreçte hindistan psn den oyun almalarını önerdim. Evet herkesin vakti olmayabilir ama şahsen ben oturup beklemektense hindistan psn hesabı açıp ordan alırdım alacağım oyunu. Mesela Last of Us Part 2 hindistan psn de neredeyse 100tl daha ucuz, vpn bile kurmadan yeni bir psn hesabı açarak bu oyunu alacağım, herhangi bir vakit kaybım da olmayacak açıkçası 5 dakikalık bir işlem.

Daha önce de bu kadar olmasa da benzer olaylar oldu haberin var mı bilmiyorum ama elle tutulur bir sonuç çıkmıyor bu tarz mailler ile. Ekşi de yazılana göre Uk den yönetilen Tr psn şaka gibi topu türkiye ofisine atıyor, onlar da ingiltereye atıyor gördüğüm kadarıyla.
    sec alayim

• Gönderdim maili iki gun önce cevap geldi. Bilinmeyeni söylenmeyeni söylediler yine:)
    PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da aynısı
    PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!

• İngiltere sorumlu biz değiliz diyor, ps Türkiye bu konuda söz sahibi değiliz diyor, e kim belirliyor o zaman Türkiye'deki fiyatları ve indirimleri?

• buraktu kullanıcısına yanıt
    Aynısı banada geldi

• TR, İngiltere veya başka bir şey; sorun her ne olursa olsun süreç rezalet yönetiliyor! Bir açıklama ''gerekiyor''. İsterse ''Paşa gönlümüz öyle istedi'' diye açık açık desinler yine fark etmez. Her türlü bu saçma sapan üç maymun ayaklarından iyidir.
  • Ciddi ciddi 1 haftadır açıklama yok sjsjssjsjs . Adamlar bahane bulamıyor ciddi ciddi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ds4 kontrolcüm garantide ve değişim için teyit de verdim. Fakat servisim sonyden hiçbir dönüş alamıyor!
    20 iş gününü felan geçtim adamlar YOKLAR!!!

• Ornitorenk_Perry kullanıcısına yanıt
    aynen.fırsatçılıklarını ve yaptıkları zamları geçtim.insan yerine bile koyup koskaca 1 haftadır cevap bile vermediler kimseye.
    maillere kopyala yapıştır geçiştirme mesajını bile yeni yollamışlar.sırf bu yüzden türkiye de satılan konsol almayı geçtim ps tr den 1 liralık oyun bile alınmaz.

ben ps5 i yurtdısından alacağım.çıkış oyunları iyi olmazsa ps5 pro yu beklerim hatta.
    xbox türkiye de uygun olursa ve gamepass,ea access,live gold gibi şeylere ps tr gibi zam yapmazlarsa yeni xbox ı alacağım
  • Muz cumhuriyeti dendiği zaman kızıyorlar, burası muz cumhuriyeti değildir diyorlar, şunu ileri bir ülkede yap bakayım yapabiliyormusun, yemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da aynısı geldi.

Kim bu belirleyici ve söz sahibi olan bilir kişi
  • Microsoft zamaninda yapti ama tepkiye kulak astilar en azindan bir aciklama ve bir süreç oldu
    PS ise boş ver mantığı ile yürütüyor bu size değer vermiyorum canınız cehenneme demek bunu hele ki corona olduğu sırada avrupada asyada yapsa neler olur bilemiyorum ama türkiyede yapınca paralı insanlar ile süreç güle oynaya geçiyor türkiye muz cumhuriyetidir diye boşuna demiyorlar
    Haa bizde avanak insan çooook sanal ineğe milyonlar verenler var sonyde bunu biliyor bunları bide ben sağıyım diyor bu haberlerden sonra ps satışlarıda patlar exc oyun var 5-6 tane bunun ekmeği ile bir güzel sövüşler insanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 26 Mart 2020; 21:32:17 >
  • Email atmaya devam edin siz, fiyatlar yükselince bu defa da fiyatlar neden yükseldi diye email atarsınız.

Boykot etme kültürüne sahip olmayan bir millet her zaman kaybeder, dolayısıyla kaybedeceksiniz.

Bu olaydan sonra çıkacak yeni oyunları almayıp tepki koyun bakalım nasıl yola geliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattmurdock

Ds4 kontrolcüm garantide ve değişim için teyit de verdim. Fakat servisim sonyden hiçbir dönüş alamıyor!
    20 iş gününü felan geçtim adamlar YOKLAR!!!
    Bu son olaylar kapsamında ve bu teknik olaylarda bile dönüş alınamıyorsa adamın aklına şu soru geliyor

Acaba Playstation Türkiye'den çekiliyor mu?

• TolkiensPipe kullanıcısına yanıt
    Ps Tr tabii ki, ülkede en çok görülen şey nedir ; yalan ve gerçekleri saklama. İngiltere sorumlu biz değiliz diyorsa eğer sorumlu olan belli . Tepki çekmemek için biz değiliz diyerek işin içinden sıyrılıyorlar. Şundan belli zaten sorumlu oldukları, ismini hatırlamadığım fazla popüler olmayan x bir oyun uk de 70 Euro ise , Tr psn de 300 küsür lira, birçok oyun vardı böyle. Popüler ya da exc oyunlar uk de 70 Euro ise Tr de 470 lira . Uk de hepsi 70 Euro olduğu halde Tr niye farklı. Hani uk sorumluydu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 26 Mart 2020; 22:47:59 >
  • Millet evde sıkılmasın diye başka firmalar oyunları bedava yapar bunlar nasıl yolarızın peşindeler. Epic Games World War Z yi bedava yaptı. Bunların totosunu kaldırmayın arkadaşlar Türkiyeden defolup gitsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefes123 -- 26 Mart 2020; 23:41:18 >
  • mattmurdock kullanıcısına yanıt
    bende aynı durumdayım 4 martta antalya'dan ds4 verdim, verdiğim yeri arıyorum genel merkeze gitmiş başka bilgimiz yok diyorlar. sony'nin numarasını verdiler onu arayın dediler orada da 30dk sıra var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Mart 2020; 23:42:14 >
  • Bence Playstation Türkiye'de faliyetlerini kademeli olarak sonlandırıyor. Muhtemelen Nisan itibariyle Turkiye'de Playstation resmi olarak olmayacak. Gidişat ve yapılanlar bunu gösteriyor. Hazırlıklı olun derim.

• Loukas kullanıcısına yanıt
    Bu ihtimal bana da yüksek geliyor. Umarım böyle bir şey olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.