Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
43.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
493 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xP4RSx

Bu mesaj silindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

@madsenpa1

İngiltereye bağlı hocam.Daha önceki bütün indirimlerde UK psn deki indirimlerin aynısı yapılıyordu.Her ülkede farklı indirimler olabilir ama bizdeki indirimler Uk psn deki indirimlerin birebir aynısı olurdu,daha önce indirimleri takip eden biri olarak bunu biliyorum.Şimdi geçiştirmek için böyle bir cevap vermişler.

Alıntıları Göster
    Hocam bunlar geçiştiriyorsa atılan mailler boşuna. Şikayet etmek için başka bir playstation şirketi bulmak lazım. Japonya'ya falan mail atalım İngiltere yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIG10 -- 26 Mart 2020; 1:27:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mart ayı için indirim yok ne demek arkadaş bu nasıl bir bahane

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xP4RSx X kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • Sony Türkiye Mantıklı bir açıklama yapana kadar bu abonelik yenilenmeyecek. Siz kimsiniz kendinizi ne zannediyorsunuz. Türk oyuncular ile daşdaş geçemezsiniz.
    PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!
  • AIG10 A kullanıcısına yanıt
    Maytap geçmişler resmen.
  • Pitnipanda zaten doların 7 ye dayandığı sırada gelen zamlar dolar düştüğünde geri alınmayınca gündeme gelen pstr boykotu zamanlarında gerçek yüzünü göstermişti 1 yıl önce falan. Siz görmemişsiniz demekki.

• Ulan 2014 ten beri uncharted 4, lost legacy, bloodborne, spiderman, horizon, detroit, nioh 1,2, The order 1886 ve daha niceleri çıktı daha ne çıkarsınlar. Cahil

• Ex oyunlardan başka bir artısı kalmadı, xbox varken ps almayın olsun bitsin.

• venom.X kullanıcısına yanıt
    Konsolu konsol yapan exclusivelerdir, aksi halde pc varken konsol alıp üstelik her ay online serverlara erişmek için para bayılmak ahmaklık bana göre. Mecburen sadece exclusiveler için Ps5 +PC devam yeni nesilde.

• Bu ay üyeliğim bitiyordu, zaten yenilemeyecektim. Doğru karar almışım.

• 2 nesildir PS oyuncusuyum..açıkçası maddi olarak oyunlara ufakta olsa bütçe ayırabilecek durumum var yani derdim pahalı ya da ucuz olması değil oyunların servislerin PS için..ancak salak yerine konulmakta istemiyorum PS bu haraketleri ile artik cidden kafasına sıkmıştır. Yeni nesil Xbox akar degisilik iyidir..

• deboern D kullanıcısına yanıt
    Paralı üyeliğin yoksa adama mesaj bile attırmıyorlar. Bırak eleştirmeyi

• Anlasilan xbox a gecme vakti geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Konsolu konsol yapan exclusivelerdir, aksi halde pc varken konsol alıp üstelik her ay online serverlara erişmek için para bayılmak ahmaklık bana göre. Mecburen sadece exclusiveler için Ps5 +PC devam yeni nesilde.
    Aaaa sen şimdi PS alanlara ahmak mi dedin

Kendin de bu grupdasin.

Daha ilginci. Savunmaya devam.yani

Ex ex ex alın da başınıza çalın

• YA bu kaç oldu psn ip sine güvenip türk oyuncusuna değersiz olduğunu her defasında hatırlatıyor bunlar ağzının payını almadan düzelmezler ...onu yapacak kitlede bizde yok herşey last of us çıkana kadar...kendisini kandırıyor insanlar
  • So Good. kullanıcısına yanıt
    ben çekip gider derken sony TR yi kast etmedim yalnız

Sony firması TR pazarından komple çekilir demek istedim
  • Harcamayın bir kuruş. Almayın plus. Seyredin şamatayı sonra.
    Ama ilk ciddi indirimde herkes dolduracak sepeti eminim
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.