Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
43.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
493 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tr nin alakası yok bir kere eşyanın tabiatına aykırı. Adam tr ye satmak zorunda. Bunun tek nedeni merkezdekiler uk. Kimseyi aklamıyorum ama sorumlusu Avrupa yani uk temsilciliği tr nin eti ne budu ne önüne ne versen onu yiyor fazla zorlayamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Üstelik XBOX ONE S gamepad, bluetooth ile bilgisayara bağlanıyor. Arkana yaslan.
    Ds4'te bağlanıyor basit bir programla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuya ne zaman gelip fiyat karşılaştırmasını görsem tepki olarak xboxa geçesim geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 25 Mart 2020; 19:7:34 >
  • XBOX ONE S gamepad, Microsoft tarafından resmi olarak destekleniyor, %100 uyumlu. Ayrıca kullanımı DS4'ten kat kat daha rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 25 Mart 2020; 19:18:2 >
  • Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt
    Eşofmanlı Şevket hocadaki gibi sorayım ben: "Pinti panda kiiiim?"

Ya arkadaşlar ne kadar exc. oyun meraklısısınız yahu. Oyunlarda yakında devrim olacak. Xbox şu aşamada en mantıklısı.
  • Playstation 1-2-3-4 almış bir insan olarak.yeni nesilde ya oyun bilgisayarı toplayacağım yada Xbox alacağım.playstation beni için bitti.yemişim Sony oyunlarını.Dünya oyun sektörü indirimler için yarışıyor.ps Türkiye bizi enayi yerine koyuyor.bu günler unutulmayacak....umarım benim gibi düşünen insan sayısı yüksek olur toplumsal bir tepki koyarız.

• Oyuncu PC ile hakeden oyuna orijinal alıp parasını veririm. Multi yoksa ve haketmiyorsa korsan oyuna devam...

• kubillian kullanıcısına yanıt
    Heralde yanlislikla benim mesaji alintilamissiniz, cunku ne sony i savunuyorum (xboxa gececegim diyorum) ne goat sim vermelerine tamam diyorum (bizimkilerle dalga gectiler diyorum.)

Yasim 21,22 degil 33 yasindayim.

Terbiyeni takin

• bir destekte benden bakalım neler olacak. mailler ilgili yere gönderildi.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Oyun fiyatlarının yükseleceği de konuşuluyor yeni jenerasyon ile birlikte Avrupa ve Amerika'da oyun fiyatları 80 Euro/Dolar olursa ülkemizde standart sürüm AAA oyunların fiyatları minimum 600 lira olur ki malum kardeşlik sisteminden yararlanan kullanıcılar var ama bu astronomik oyun fiyatları karşısında kardeşlik sistemi de kurtarmaz. Hele ki benim gibi kardeşlik gibi sistemlerle işi olmayan dijital store'da indirimleri bekleyip arşiv yapanlar için çok daha zor.

Ekonominin durumu da ortada her geçen gün mal ve hizmet alım gücümüz eriyor insanlar ya bu hobiden vazgeçecek ya da mecburen daha ucuz oyun ve hizmet sunan PC veya Xbox gibi platformlara yönelecek. Yeni jenerasyon ile çok şey değişecek bence. Öyle 1000-2000 liraya konsolların peynir ekmek gibi satıldığı dönemleri de geride bıraktık artık.

PC+PS5 ile devam ederim diyordum yeni nesilde ama bu gidişle benim de tercihim sadece PC'den yana olacak.

• Evet bilgisayar toplayarak ödedik bedelini de kimseye böyle aşağılayıcı şekilde paranız yoksa susun tarzında konuşmadım. Sizin için söylemiyorum yanlış anlamayın, konuda çok var bunlardan.
  • Şu durumda bile hala savunmaya kalkanlar olmuş. Tohumuna para mı ödediniz sony için ortak mısınız Sony'e hisseniz mi var hayırdır eyy zeka kısıtlılar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 25 Mart 2020; 20:18:49 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    buraya yazıyorum 80 euro ya oyun satsınlar yeni jenerasyonda asla ps5 almam 600tl den bile fazla olur oyun fiyatları. ben pc ye devam ederim ex oyunlar da kalsın. çöpten para toplamıyoruz
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    İlk resmi açıklama diyebilir miyiz?
    :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urdo -- 25 Mart 2020; 20:42:20 >
  • Sevgili günlük ,
    Bugün de açıklama gelmedi .
    Abi şaka gibi cidden adamların ağzını bıçak açmıyor . Ciddi ciddi adamlar sessiz la kaç gündür acaba tüm PSTR ekibi Corona ya mı yakalandı merak etttim ? Cidden komik ve anlamsız .

• PlayStation'ım yok ama bu indirim olayını okuduktan sonra köküne kadar destekliyorum, hakkınızı arayın.Bi daha da bu firmaya prim vermeyin

Mesajım bulunsun

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Konsola alışan oyuncunun pc ye dönmesi çok kolay değil.Geçen olsa da kalanlar daha çok olur bence.
    Sony çok büyük ihtimalle Psnow'ı tüm dünyaya açıp kampanyalarla ucuza sunmak zorunda kalacak.Gamepass ve Psnow'la geçecek çoğumuz için yeni nesil anlaşılan.Şahsen bir oyuna 600 TL vermem asla , versem de oynadığım oyundan zevk alamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Heralde yanlislikla benim mesaji alintilamissiniz, cunku ne sony i savunuyorum (xboxa gececegim diyorum) ne goat sim vermelerine tamam diyorum (bizimkilerle dalga gectiler diyorum.)

Yasim 21,22 degil 33 yasindayim.

Terbiyeni takin
    Seninle yazdığım şeyin ne alakası var?. goat sim den bahsettin diye senin mesajını alıntıladım. Bu kadar yani.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.