Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme Tarihi 20.06.2020

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
1.739
Cevap
231
Favori
139.172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme Tarihi 20.06.2020
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    404 Mesaj

Maalesef, o kadar detayını bilmiyorum.

Ama Trophy istiyorsanız, ilk olarak ingilizce oynayıp bitirin sonrada Türkçe oynayıp bitirin.

İngilizce oynadığınızda trophileri toplamış olursunuz.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    OnLiNe MaNaGeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1803 Mesaj
    bir arkdaş yazabilir mi uncharted serisi hangi sırayla oynanabilir veya paket halinde satılıyor mu?
    quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

bir arkdaş yazabilir mi uncharted serisi hangi sırayla oynanabilir veya paket halinde satılıyor mu?

Uncharted collection ilk 3 oyunu tek pakette komple Türkçe olarak barındırıyor.

Ardından Uncharted 4 Thief’s end

Son olarak Uncharted Lost legacy.

Her bir oyunun hikayesi gayet doyurucu olduğundan ‘güzel grafik’ takıntısı olmadan kronolojik olarak oynanmalı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mesajı düzeltme:

Skyrim için yapılan yama PC içinmiş. PS4 olanı yüklemişler ama Bethesda silmiş. Fallout 4 ise Ps4'te Türkçe mod mevcut.
    |
    |

çok teşekürler cevap için acaba ilk üçlemenin grafiği çok mu kötü videolardan alayamadım
    |
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayır aksine çok sağlam, remastered için çalışma yapan ekip çok iyi yapmış işini
    |
    |
    brokenwings kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    God of War ve LoU 2'nin Türkçe dublajlı olmamasını anlayamıyorum. Knack ve Ratchet gibi kaç kişinin oynadığı belli olmayan yapımlar bile Türkçe dublaj içeriyoken bu oyunlardan satış kaygısıyla dublajın esirgendiğini zannetmiyorum. Uncharted tan az satmayacakları kesin bu oyunların. Türkçe altyazıyı lütufmuş gibi söylemeleri de canımı sıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: brokenwings

çok teşekürler cevap için acaba ilk üçlemenin grafiği çok mu kötü videolardan alayamadım

Grafikler elden geçirildiği için bence gayet yeterli.

Sadece "son teknolojiye sahip grafik görmek istiyorum" diyebilecek oyun meraklalarına çok hitap etmeyebilir.

Böyle bir oyun serisi için grafik düşünülmesi gereken bir ayrıntı değil bence. İlk oyundan itibaren sırayla oynamanız doğru tercih olacaktır.
    |
    |

bunun sebebi sanırım diğer exclusive oyunlara da türkçe yerelleştirmesi için bütçe ayırmak.

Şimdi ps4 exc. bombaları gelecek şu 2 sene de ard arda.Dublaj yapıp gelecek olan exc. oyunlardan bazılarına türkçe altyazı bile ekleyememek yerine hepsine altyazı gelmesini ben daha mantıklı buluyorum.

Sonuçta ps türkiye kendi bütçesiyle yapıyor bu işi. Dublajda altyazıya göre çok daha pahalı bir seçenek.

ayrıca ascension 'da ki kratos'un sesi hiç orjinali gibi olmamıştı.Hiç hoşuma gitmemişti.Bence altyazı daha iyi bir seçenek god of war için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Şubat 2018; 17:40:33 >
    |
    |
    auslaender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: auslaender

God of War ve LoU 2'nin Türkçe dublajlı olmamasını anlayamıyorum. Knack ve Ratchet gibi kaç kişinin oynadığı belli olmayan yapımlar bile Türkçe dublaj içeriyoken bu oyunlardan satış kaygısıyla dublajın esirgendiğini zannetmiyorum. Uncharted tan az satmayacakları kesin bu oyunların. Türkçe altyazıyı lütufmuş gibi söylemeleri de canımı sıkıyor.

adamlar açık açık yetişmeyeceği için dublaj yapamadık dedi konsolüssü videosunda gow için daha ne desinler
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Binbaşı
    1753 Mesaj

aynen

fakat niye yetişmedi asıl sorun bu

sanki ilk defa duydu god of war ın çıkacağını

bende tüm oyunlara altyazı gelecekse god of war,last of us hatta spiderman in dublajsız çıkmasına laf etmem

fakat death stranding days gone vb bir tanesi bile türkçe olmazsa ortalık karışır

hepsine altyazı yapacağız diye dublaj yapmadık diyorsun.sonra altyazı sözünü tutmuyorsun.o zaman görür onlar
    |
    |
    hagiosmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fallout 4 türkçe mi oldu?

Orijinalden alıntı: raizel

Fallout 4 türkçe mi oldu?

AYNEN AMA bu kadar önemli bir gelişme neden hiç gündem olmadı forumda ilginç? birde skyrim 4 için yapılan yamayı neden bethesta silmiş o daha da ilginç.Bedava dil desteği işte neden silersin ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_king -- 19 Şubat 2018; 12:6:51 >

Hocam fallout4e gerçekten Tr yama geldi mi? Hangi sürüm için peki goty mi normal mi?

|
    |
    fearless_king kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Binbaşı
    1334 Mesaj

Bu mod dediğiniz türkçe altyazı desteğini playstation a nasıl yüklüyoruz otomatik kendimi yükleniyor

|
    |
    okazaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: dakolife

Bu mod dediğiniz türkçe altyazı desteğini playstation a nasıl yüklüyoruz otomatik kendimi yükleniyor

oyunun menülerinde mod bölümü var. oradan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam fallout4e gerçekten Tr yama geldi mi? Hangi sürüm için peki goty mi normal mi?

burdan nasıl yapılacağına bakabilirsinizhttps://www.trgamestudio.com/showthread.php?tid=157

bildiğim kadarı ile tüm ek paketler dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_king -- 19 Şubat 2018; 16:48:58 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: uguralagoz39

fallout 4 goty sürümünü deneyen varsa aydınlatabilir mi? yama çalışıyor mu ona göre alıcam oyunu

Ben dün denedim ama loading ekranında kaldı. Bir de maalesef trophy almak iptal oluyor. Bu yüzden İngilizce bitirmeye karar verdim.

Media Sözlük
kolayoto.com
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.