Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.716
Cevap
301
Favori
273.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeniden geldi mi? 1 kere gelmişti çok kucuk hala
  • Ben PS4'ü yeni aldım, konsolun yanında verilen Uncharted 4 Türkçe olunca hoşuma gitti. İlk serileri Türkçe görünce dayanamadım aldım

Ardından Türkçe olsun benim olsun dedim ve yama aramak yerine Türkçe oyunlar varsa onları oynayım diye aramaya koyuldum, karşıma direk bu konu çıktı.
    Güzel bir çalışma olmuş, artık yeni bir oyun alacağım zaman önce buraya bakarım. Ellerine sağlık, sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Ben PS4'ü yeni aldım, konsolun yanında verilen Uncharted 4 Türkçe olunca hoşuma gitti. İlk serileri Türkçe görünce dayanamadım aldım

Ardından Türkçe olsun benim olsun dedim ve yama aramak yerine Türkçe oyunlar varsa onları oynayım diye aramaya koyuldum, karşıma direk bu konu çıktı.
    Güzel bir çalışma olmuş, artık yeni bir oyun alacağım zaman önce buraya bakarım. Ellerine sağlık, sağolasın.
    Teşekkürler dostum. Yerinde olmak isterdim, oynayabileceğin onlarca Türkçe oyun var :) Özellikle Exclusive oyunları kesinlikle oyna.

• 15 ağustosta çıkacak olan State of Mind isimli oyun Türkçe altyazı desteğiyle çıkacak.
    https://www.youtube.com/watch?v=W7dcxuuP3Tk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrotoxin -- 15 Temmuz 2018; 19:8:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyrotoxin

15 ağustosta çıkacak olan State of Mind isimli oyun Türkçe altyazı desteğiyle çıkacak.
    https://www.youtube.com/watch?v=W7dcxuuP3Tk
    State of Mind olsun, Dead Cells olsun iki oyunun da yapımcısına mesaj attım. Ps4 sürümü Türkçe olacak demedikleri sürece listeye erkenden eklemiyorum. Büyük ihtimalle ikisi de Türkçe olacaktır ama benim emin olmam lazım :D
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Oyunun yapımcısı daedalic olduğundan konsolada Türkçe gelecektir diye tahmin ediyorum.
  • Her ikisinin de Türkçe gelmesini beklediğimiz oyunlardan olumlu yanıt aldık...

Dead Cells
    PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

Ön Sipariş https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP3862-CUSA10484_00-EUPREORDER100718

State of Mind

(İngilizce mi görüyorsunuz anlatmaya gerek yok)

Ön Siparişe açılmadı.

Bunun dışında Hungry Shark World isimli Ubisoft oyunu da Türkçe dil desteğiyle çıkış yaptı. Rainbow six siege'den sonra çıkan ikinci Türkçe oyun olarak tarihe geçti. Tabii bu oyunun yerelleştirmesini yaklaşık 2 sene önce 23 Studios mobil platformlar için yapmıştı. Türkçe olarak gelmesini çok anormal karşılamadık.

Hungry Shark® World

Satın Al https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0001-CUSA12378_00-HSWC0109FGOL7410

GÜNCELLEME: 19 Temmuz tarihinde çıkış yapan Guts & Glory adlı oyun da Türkçe dil desteğiyle çıkış yaptı.

Satın Al https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0096-CUSA11675_00-GUTSANDGLORY0000

@pyrotoxin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 19 Temmuz 2018; 0:32:22 >

• PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

(Amatör bir paint çalışması)

Güncel indirime girmiş Türkçe oyunlar...

- God of War III (Plus Üyelerine 41.60₺)
    - Uncharted: Drake's Fortune (Türkçe Dublaj) (Plus Üyelerine 19.60₺)
    - Uncharted 2: Among Thieves (Türkçe Dublaj) (Plus Üyelerine 19.60₺)
    - Uncharted 3: Drake's Deception (Türkçe Dublaj) (Plus Üyelerine 19.60₺)
    - Portal Knights (Plus Üyelerine 23.60 ₺)
    - Marooners
    - HOB
    - Rocket League (Normal Fiyat 60₺ - Plus Üyelerine 45₺)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 19 Temmuz 2018; 1:33:31 >

Emeğiniz yeter hocam elinize sağlık.
    Bu arada Sony TR ekibi ps4 kutularının içine bu konunun linkini koymalılar. Her Türk ps4 kullanıcısı bu konuyu takip etmeden kullanmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 19 Temmuz 2018; 1:19:52 >
    Uncharted Serilerinin her biri, plus ➕ üyelerine 19.60 TL

Yani 3 oyun 58.80 TL'ye geliyor. Almak isteyen olursa onu da belirteyim dedim. 🙂
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum cansın. Sony TR ekibi istese bizden bin kat daha iyi şekilde liste hazırlayıp satışlarını arttırabilir. Ama neden istemiyor bende anlamıyorum. Bizim ülkemizde özellikle konsol oyunlarında Türkçe olmasına değer veriliyor. Bunu ayrıca belirterek, hatta belirtmeyi geç milletin gözüne sokmaları lazım. En azından ben mustafa yiğitin yerinde olsam öyle yapardım :D Ama belli başlı şirket politikaları var sanırım. Yoksa youtube kanalına video atmak yerine Türkçe oyunlara ağırlık verseler çok daha verimli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Uncharted Serilerinin her biri, plus ➕ üyelerine 19.60 TL

Yani 3 oyun 58.80 TL'ye geliyor. Almak isteyen olursa onu da belirteyim dedim. 🙂
    Uyarı için teşekkürler hocam. Plus indirimlerini eklemeyi unutmuşum. Düzelttim.
    Psn store Türkçe oyunlar diye ayrı bir bölüm olsa satışları arttırır . Şimdi çoğu ps kullanıcısı hangi oyunlar Türkçe bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Psn store Türkçe oyunlar diye ayrı bir bölüm olsa satışları arttırır . Şimdi çoğu ps kullanıcısı hangi oyunlar Türkçe bilmiyor
    onların I harfini İ ye çevirmeye bile yetkileri yok hocam.
    ingiltereye yazacaklar 1 ay bekleyecekler ondan sonra noktayı koyun derlerse koyarlar ancak.izin vereceklerinide düşünmüyorum öyle kalsın derler
  • patapon_00 kullanıcısına yanıt
    Öyle deme bizim Sony TR küçük kardeş Sony UKde büyük abi. Abi ne derse o

Neyse ki oyunlarda indirimler iyi oranlardan geliyor o konuda hak yememek lazım. Ama hiç bilmeyen bi adam hangi oyunlar Türkçe ona bakması için 40 takla atması lazım.
  • Başarılı korku oyunu Narcosis, PS4 için Türkçe dil desteğiyle çıkış yaptı.

Satın Al https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0335-CUSA13178_00-NRCSSPJNMT000100

• Arkadaşlar listede de yer alan remothoret tormented fathers çıkış yapmış ancak ps4 te türkçe dil var mı şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Arkadaşlar listede de yer alan remothoret tormented fathers çıkış yapmış ancak ps4 te türkçe dil var mı şu anda
    Oyunun mağaza sayfasında direk Türkçe yazıyor hocam başka nasıl bir kanıt sunarız bilemiyorum :)

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4662-CUSA08816_00-RM1RELEASE000001
  • Yeni bir ps4 pro kullanıcısıyım.

elimde batlefront 2 oyunum var ancak türkçe değil, Galiba 1'de türkçe altyazı varmış.
    Asıl GTA 5 almak istiyorum. Bu oyunda Türkçe altyazı veya arayüz var mıdır. Forumda listelerde yok gördüm ama şansımı siz üstadlara sorarak denemek istedim.

Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Yeni bir ps4 pro kullanıcısıyım.

elimde batlefront 2 oyunum var ancak türkçe değil, Galiba 1'de türkçe altyazı varmış.
    Asıl GTA 5 almak istiyorum. Bu oyunda Türkçe altyazı veya arayüz var mıdır. Forumda listelerde yok gördüm ama şansımı siz üstadlara sorarak denemek istedim.

Tşk.
    ne battlefront da ne de GTA da Türkçe yok
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.