Şimdi Ara

Playstation Türkçe MMORGP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Konu aslında başlıktan da görülebileceği gibi Playstation (4) platformunda oynayabileceğimiz türkçe mmorpg oyun arayışında olmam. Şimdi bazı arkadaşlar hemen müdahalede bulunacaklar konu daha önceden açılmış yeni konu açmasaydın vs falan ama hayır ! Konu açılmış ancak forumda ki bazı arkadaşlar anlamamakta ısrar etmişler. Playstation platformunda ya da çarpraz platformda olur farketmez oynayabileceğimiz bakın ONLİNE olarak, bazı arkadaşların daha iyi idrak edebilmesi için bir kaç basit örnek vericem, metin2, silkroad, shaiya, black desert tarzı, karaktere exp usulü ile level aldırmak suretiyle geliştirebileceğimiz, silah ve bilimum ekipmanlara artı, efsun vb işlemler uygulayabileceğimiz open world devasa çok oyunculu oyunlardan bahsediyorum. neden bu kadar stresli bir şekilde açıklama yapıyorum çünkü aynı konuyu açan arkadaşa gelen öneriler beni çıldırttı ve foruma kaydolup konu açmayı öğrendim. arkadaşlar bu soruyu soran bir insana nasıl cevaplar geldiğini görseniz benim çıldırmama hak verirsiniz. neyse toparlıyorum
    - playstation 4 platformundan erişebileceğim, aynı zamanda pc de de olması farketmez. çapraz platforum olabilir.
    - mmorpg olan
    - ve en önemlisi türkçe olan. türkçe olmayan tarifime uyan oyunlar var. ör: newerwinter. ancak kırmızı çizgidir burası türkçe olmalı arkadaşlar.
    güzel önerilerinizi bekliyorum beni bu çıkmazdan siz kurtarıcaksınız !

İYİ FORUMLAR !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misyoneri -- 2 Şubat 2019; 12:53:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.