Şimdi Ara

PLAYSTATİON TÜRK OYUNCULARI DERNEĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
16
Favori
16.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu başlığı hiç bilmeyen birisi görse bu işlerden anlamıyan dernek sanıp ona göre davranabilir online oyuncular topluluğu veya klan yazılmalıydı benim belirtmek istediğim bu derneksede dernek yapısına göre maddeler olmalı
    bodoslama diye bişey yok hocam sistemini iyi kurup oturtmadığın sürece herşey ilk başta bodoslamadır zaten ben hakkımı aradığım zaman insan haklarına başvururum örneğin . Türk oyuncuları derneği demek oyuncunun tüm haklarını savunmaktır işte bu yüzden başlık yanlış olmuş 3 oyun oynıcaz diye adını oyuncular derneği koymak ne kadar doru hiç bilmeyen biri konu başlığına bakarak vay be ps tr oyuncular derneği açılmış der

Herkeze iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 1 Aralık 2012; 3:33:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Şu başlığı hiç bilmeyen birisi görse bu işlerden anlamıyan dernek sanıp ona göre davranabilir online oyuncular topluluğu veya klan yazılmalıydı benim belirtmek istediğim bu derneksede dernek yapısına göre maddeler olmalı

Herkeze iyi oyunlar

sevgili arkadaşım birincisi mesleğim gereği dernekleri denetlemek görevimdir ve hiç senin dediğin tarzda bir dernekle karşılaşmadım gerçek hayatta.ayrıca merak ettim dernek kelime anlamı olarak nedir diye buyur;
    dernek; 1 . toplantı, düğün:
    tıpkı bir düğün, dernek, eğlence biter gibi tatlı tatlı oldu.- o. c. kaygılı.
    2 . belirli ve ortak bir amacı gerçekleştirmek için kurulan yasal topluluk, cemiyet:
    edebiyat derneğinde şiir dünyamızın eski, yeni, birçok şöhretleriyle tanıştım.- y. z. ortaç.
    3 . pazar veya panayır kurulan gün, deri.
    burada esas olan 2. maddedir bizim için yani ortak bir amaç.peki nedir ortak amacımız;biz belirli bir yaş ve olgunlukta olan ve ps3 kullanan arkadaşlarımız ile huzurlu bir şekilde oyun oynamak istiyoruz..diğer arkadaşlarımında belirttiği gibi yeni bir oluşumuz ama üye sayımız yeterli ölçüdedir.eleştiri sadece olumsuz olmamalı ama haklısın sadece kurallar yazmakla olmaz derneğimizin tanımını da en yakın zamanda yayınlayacağız,bu konuda bize fikir verdiğin için ayrıca teşekkürler ancak oyun takası veya ödül dağıtılan kampanyalı gruplar zaten var oraları incelemeni tavsiye ederim.
    saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: ghoose

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3 oyuna bağlı derneğede ilk defa rastladım

kaç oyun olması gerekiyordu üstad ?

Dostum başlığa dernek adını koyduysan oyun ve üye sayısı belirtilmez klan değilki bu

Adı dernekse helede ps3 gibi büyük bi oyuncu kitlesine sahipse üyeler kendi arasında istediği oyunu oynar ve turnuva buluşma gibi etkinlikler yapılır zaten multi oyunlar için bi çok klan mevcut

senin işin gücün yok mu... üstad bilip bilmeden oluşum hakkında bilgiçlik taslama ilgini çekmediyse çeker gidersin seni burda zorla tutan kimse yok... hele ki yorumuna hiç mi hiç ihtiyaç yok...

Hocam konuyu daha fazla uzatmadan size diyeceğim son söz sıraladığınız 12 madde klan ve multi topluluğu maddeleri ne var bu kadar vurucak onuda anlamadım ismini dernek koymak yanlış olmuş derneğin daha farklı şeyleri olması lazım . Artık grs belirtmekte hata oldu bu forumda....

ne gibi şeyler mesela madem bu kadar çok biliyorsun bizi engin bilgilerinizle aydınlatın üstat?!

Son sözüm dedim ama yinede yazıyım
    Ben kötü bişey demiyorum dostum öncelikle bunu belirtiyim

Dernekse ki forumda kurulması güzel olur
    –üyeler arası oyun takası kutulu psn her neyse
    –oyuncular arası buluşma
    –ödüllü turnuva psn üzerinden
    –herhafta sırayla bi üyeye oyun bu her türlü olabiilir

V.b şeyler olması lazım adı dernekse derneğin amacı böle şeylerdir yukarıda yazdığın maddeler klanlar için

bunların zaman içerisinde olmayacağı ne malum... yeni bir oluşuma böyle bodoslama girilmez

Yeni olusum hayirli olsun da sizde adama bodoslama girmissiniz

teşekkür ederiz:) bu aralar biraz sancılı ve sıkıntılı bir süreç geçirdik ama çok şükür zümrüt-ü anka gibi küllerimizden doğuyoruz:))

• bnde burdayim kardes guzel bir olusum

• Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar çok güzel insanları bir araya topladık ve çok güzel bir oluşuma gittik ;) emeği geçen herkezin ellerine sağlık ;)
  • Arkadaşlar bizler 7-8 yıldan fazladır bu forumda olan kişileriz,bir önceki derneğimiz de forumun hatrı sayılır derneklerinden biriydi
    20 kusur kişi farklı bir isimle devam etme kararı aldık henüz çok yeni ama maksat sayfamızı açıp zamanla taşları yerine oturtmak
    klan türü oluşumlar - eğlenceli gruplar vb türlerle kıyaslamanız doğru olmaz sırf mesaj sayısını yükseltme amacı ile yazanlar veya eskiden hoş tanışmamız yaşanmamış
    ve bu yüzden banlanmış insanların daha düzenlemeden yorum yapması da hoş olmaz...hem mesajlarınız silinir ( laubali yorumlar hoş değil ) hem karşılıklı gereksiz gerilmeler olur hiç gerek yok!..illa fikir vermek isteyen pm ilede belirtebilir bizi bilen bilir ;)
  • Dernek hepinizi cok ozledim..cuma ps3 te gorusmek uzere:))bu arada dernek logosu 10 numero;))kumdan kale yapip kendini kral sananlara kapak olsun

• burdada variz mesajim bulunsun
  • Hayırlı olsun arkadaşlar fazla sohbet edememiştik ama oyunlarda buluşuruz :)
  • hayırlı
    olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_mustafa_bjk

hayırlı
    olsun
    Teşekkürler Mustafa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezara_kabul

Hayırlı olsun arkadaşlar fazla sohbet edememiştik ama oyunlarda buluşuruz :)

Teşekkürler
  • çağatay hocam sizinkide hayırlı olsun.Allah her daim mutlu, mesut etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

çağatay hocam sizinkide hayırlı olsun.Allah her daim mutlu, mesut etsin

Çok teşekkürler Alper kalplerimiz bir dostluklarımız ebedi olsun
  • hayırlı olsun!
  • hayırlı olsun arkadaşlar. Benide yazabilirsiniz fakat kulaklığım yok :) hanım zaten kızıyor oynamama birde kulaklık takarsam oyar beni :)

PSN : deejayhuLe
  • quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

hayırlı olsun!

Teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: raperhuLe

hayırlı olsun arkadaşlar. Benide yazabilirsiniz fakat kulaklığım yok :) hanım zaten kızıyor oynamama birde kulaklık takarsam oyar beni :)

PSN : deejayhuLe

teşekkürler
  • Dikkat Dikkat bu akşamki TrAY maçında ekibimize başarılar diliyorum dostluk kazansın
  • mac icin herkese tesekkurler guzel macti yenmek paha bicilemez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.