Şimdi Ara

PLAYSTATİON TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ay kısmetse ilk konsolumu alıcağım konsol ve joystik hakkında hiç bilgim yok. Rastgele basıyorum tuşlara Ben zaten gta battlefield filan pek oynamam pes fifa ilerde oynarmıyım gta vs bilmiyorum.
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-ps4-pro-turkce-menu-p-HBV000004PHDH

Bu ikisinden hangisini tercih edeyim slim olan bütçeme uyuyor. 1 kol ve pes 18 alırsam 1600-1800 tl geliyor. Ne fark var bu konsollar arasında birde kola alışmam tahmini ne kadar sürer?

• Fifa pes gibi oyunlar oynayacak iseniz slim modeli size hayli hayli yeter. Pro modeli biraz daha guclu(fps) ve 4k destegi sunuyor. Ds4 koluna da 1 haftada alisirsiniz, simdiden hayirli olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    Hocam zaman ne gösterir bilemem suanki bilgisayarımda pek iyi değil. İleride oynasam sıkıntı teşkil edermi gta vs gibi oyunlar.
  • Sanmıyorum hocam. Ben de slim aldım ve şu ana kadar Uncharted 4, Beyond-Two Soul ve Fifa 18 oynadım.
    Hiçbir sorun çıkarmadı. Rahatlıkla oynarsın.
    Bu arada verdiğiniz linkteki cihaz ithalatçı garantili. Aklınızda bulunsun
    Ben de yeni aldım sayılır, o yüzden araştırma kısmı sıkıntılı.
    Kolay gelsin
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Siz nerden ve kaça aldınız 2 kol şimdilik pes 18 alsam yeterli daha önce kol tecrübeniz varmıydı? ben bugün pc kol takım pes attım acayi keyifli tabiri caizse yayıldım koltuğa. Ama tuslara alısamadım okadar yıldan sonra kolla oynamaya çalısınca beceremedim gözümde korktu. Alırde beceremezsem diye. :D
  • Alışırsınız hocam, merak etmeyin. Ben daha önce de oynuyordum tabii, geçmişim var. Ama en fazla bir-iki haftaya eliniz alışır.
    Ben Adana'da oturuyorum, burada bir mağazadan aldım elden. Gümüş 500gb, sony eurasia garantili, tek kol ve Fifa 18 1600tl. İnternette sony garantili cihazlar 1400tl den gidiyor zaten ki gümüş renk daha da pahalı. Ben bulamadım hatta nette
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.