Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
31
Favori
164.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdir tesekkur ederim

• Heat15 kullanıcısına yanıt
    Konsol üzerinden cüzdana para ekleyerek alın o şekilde oluyor ben öyle yaptım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emrekesk1n kullanıcısına yanıt

Arkadaşın ps4ünden digital deluxe olarak aldım son çare olarak. Konsoldan para ekleyip Webden Ps5 standart sürüm almak aklıma gelmedi.

• 2-3 günden beridir cod vanguard satın alamıyorum.

Her zaman kullandığım yapıkredi kredi kartımı kullanıyorum, satın alma işleminde bir yanlışlık oldu uyarı veriyor ve satın alma başarısız oluyor. Hesaba 200+100 TL olmak üzere para ekleyerek satın alayım dedim yine ekleyemedim.

Yapıkredi banka kartım ile aynı işlemleri yapmak istedim yine aynı hataları aldım. Ben bu kartlar ile daha önce PSN Store üzerinden pek çok oyun satın aldım.

Yine acaba kartlarda mı sorun var diyerek hepsiburada, trendyol üzerinden alışveriş yaptım ödeme yapabiliyorum.

Yoğunluk v.s. var desem 2-3 gündür deniyorum gün içerisinde pek çok kez hemde yine satın alamıyorum.

PS4 cihaz üzerinde satın almak istedim yine satın alamadım.

Ne yapmam gerekiyor?

• Herid05 H kullanıcısına yanıt

aynı sorun şu an bende yaşıyorum maalesef FIFA 23 ve COD MW2 ön sipariş vericem veremiyorum. Garanti, Ziraat ve Yapıkredi kartlarını deniyorum olmuyor ...

• Dün garip bir şekilde FIFA 23 ön siparişi verirken önce EA Access satın alabildim ancak oyunu alamadım, sebebini hala çözemedim, çözebilen var ise lütfen konu ile ilgili yardımcı olabilir mi?

• Bu sorun cidden mide bulandırıyor. Ben Pc de buna benzer sorun bile yaşamadım yıllardır. Ben cod vanguard aldım ama crosgen paketi alamadım, yine aynı kartla deneyeyim dediğim esnada deluxe paketi aldım 90 tl fazla vererek. Yani bence birazda sonynin politikası gibi geliyor bana

• ps store kart sorunu çözümü bulundu artık direk alabilirsiniz

playstation anlaşmalı papara veya paycell kart ödeme yöntemi olarak ekleyin konsoldan oyun satın alma sayfasına gelin ödeme yapın direk çekecek ben ekranda yazan tutarı paycell hesabına attım direk çekti teşekkürler dedi kur farkı olayıda yok ne ise onu çekiyor cüzdana bakiye yükleme devri bitmiştir

• bu sorunu çok iyi hatırlıyorum ps4te hatta ps3te yaşıyordum o zamanlar da popüler can sıkıcı bi sorundu 8 yıl geçmiş hala çözmemiş adamlar, inanılmaz

• Gecen ay 2 oyun aldıgım kayıtlı karttan şuan ödeme almıyor şaka gibi

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt

Konsol üzerinden alın. PC'den veya telefondan almayın.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Hocam bende papara var, yöntem tam olarak nasıl işliyor. Eğer böyle bir durum varsa büyük rahatlık, kayıtlı kartı değiştirmek istiyordum ama hata alırım diye korkumdan değiştiremiyordum.

Papara kartını mı sisteme kaydediyoruz ?

• bıraz bekle uyarısı verdı cok denedıgım ıcın 24 suruyor sanırım bu 24 saat ıcerısınde tekrar denersem son denemenın uzerınde bır 24 saat daha mı koyuluyor bılen varmı

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt

Evet, iyice uzar. Denemeyin. 2 gün geçsin. Aslında konsol üzerinden hata vermemesi lazım. Daha dün gece Paycell ile konsoldan 100 TL yükledim. Ondan önce de İş Bankası Maximum kart ile yüklemiştim. Ayrıca, Papara kart ve Tosla kart ile de sorunsuz yükleniyor.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak nasıl yapıyorsunuz. Bende papara ile almaya kalkıştığımda hata veriyor. Alamıyorum. Konsoldan işlem yapıtorum ve Kredi kartı kullanırken aynı adres bilgilerini yazıyorum ama yine de olmuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • keaanu kullanıcısına yanıt
    Konsoldan satin alirken adres ve isim girerken tamami büyük harf kullanip, tr karakter kullanmayip tekrar dener misin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • allahın belası durum eskıden ps4 te yasardım hıcmı bırsey degısmez yıne aynı sorun bıktım ya sansa cuzdana bı 200 ekledım devamını ekleyemıyorum konsol daha gelmedı psn plus alayım dedım ındoırım bıtmeden cektıgımız cıleye bak ya

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

Üst üste zaman geçmeden para eklemeye çalıştığın için oluyor. 1-2 gün falan bekleyin düzelir. Önceki ödeme provizyondan çıksın.

• 4 gündür bu sorunla uğraşıyorum. Konsolu aylar boyunca uğraşla alabildim, paketi günler boyunca uğraşarak halen alamadım.

Enpara - Ziraat - Vakıf - Papara - Papara Sanal tüm kartları, her şeyi denedim.

Adresleri noktası virgülüne, büyük küçük harfine, türkçe karakter olmamasına kadar bankadan da ps'ten de düzenledim.

Siteden de, telefondan da, konsoldan da, hatta siteden sepete ekleyip telefondan ve konsoldan da onaylamayla ve bunların türevleriyle de.

Cüzdana para eklemeye çalışmayla da, 24 saat softban vardır diye beklemeyle...

Yok, alamıyorum. Günlerdir okuyabildiğim tüm çözümleri tüm yolları denesem de olmuyor. Düz bir şekilde store'dan alışveriş yapabiliyorum direk, paketleri alamıyorum, cüzdana para ekleyemiyorum.

ne yapayım, ne yapayım...

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.