Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
31
Favori
163.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Us psn’e kart bile tanımlayamıyorum rezillik vallahi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garanti sanal
    garanti normal

denizbank sanal
    denizbank normal

enpara encard ve kredi kartı denendi ama kartı ekliyemiyorum

bi türlü

Çok fazla başarısız bağlantı girişimi oldu. Biraz zaman tanıyın ve tekrar bağlanmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

garanti sanal
    garanti normal

denizbank sanal
    denizbank normal

bi türlü

Çok fazla başarısız bağlantı girişimi oldu. Biraz zaman tanıyın ve tekrar bağlanmayı deneyin.
    Belli bir çaresi yok sistemin şansa kalmış.Daha önce söylenen kredi kartı adresiniz psn adresiniz ile aynı olsun türkçe kelime olmasın gibi söylentileri demedim olmadi.Sonra bir gün adresim aynen şu şekilde iekdoemdwpzlmwldmeid ismim ise osmmdpdl kdoskdkd bu şekilde girdim çalıştı yanı sistem kafasına göre çalışıyor.

• tinynunis kullanıcısına yanıt
    Aynen adresle alakası yok hocam çünkü daha önce oyun aldımdı

Ne yaptımsa alamıyorum fifa indirimdeyken alayım dedimdi...

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Zamana birakin ama o arada indirimler biter

• quote:

Orijinalden alıntı: tinynunis

Zamana birakin ama o arada indirimler biter
    evet hocam :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

garanti sanal
    garanti normal

denizbank sanal
    denizbank normal

bi türlü

Yeni bir hesap açın o hesapta oyunu alın.
  • işbank maximum ek kartı yıllardır playstation hesabına tanımlıydı indirimden 2 şey almak istedim kart numarası geçersiz uyarısı verdi playstation ı aradım bir sorun olmadığını söylediler adres bilgilerini şöyke girin böyle girin dediler neyse ana kredi kartını girdim uyduruk bir adresle sistem kabul etti yani adres hikaye başka bir problem var yıllardır bunun çözülememesi..... ne kadar küfür etsen az kalıyor

• farklı banka kartlarıyla aynı sorun var her seferinde tekrar tekrar 3d şifre yolluyor telefonuma doğru girsem bile gene şifre ekranı geliyor. hem android hem mac'de denedim.
  • Ps Türkiye ekibinin ilgisizliği sebebiyle PS 5 te de bulunmasını beklediğim bir hatadır.

Ne denediysem o gün düzelmiyor, aradan bir kaç gün geçince kendiliğinden oluyor. Bankanın destek hattini arayınca herhangi bir bloklama olmadigini söylüyorlar.

Dünyanın en saçma ve en sinir bozucu hatasıdır kendisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ininal ile ilgili 1 ay a yakin sorun yasiyorum. Bu aralar ininal kartini ps store kayit edebilen var mi?

• Benim kayıtlı kartım ilk defa çalışmadı. Silip tekrar kaydedeyim dedim bu sefer de geçersiz kart dedi. Birkaç denemeden sonra ban yiyip yemek sepetinde kullandım kartı teselli olarak... Acaba şu an indirim var diye özellikle mi yapıyorlar diye düşünmeye başladım...
  • Papara kart ile denedim sorunsuz calisti. Merak ettigim sey ise turk kredi kartlari yabanci paypal hesabinda calisiyor mu? Yada yabanci psn de calisiyor mu?

• anlayamadım

• Çok kanser bir durum

• İnsanın siniri bozuluyor

• güzelim ininal i tanımamakta ısrarcı sistem. 2 ay kadar önce alışveri yapmıştım o zaman sıkıntı olmamıştı artık ne olduysa kaç tane sanal kart oluşturup denedim nafile.

finansbank kredi kartını tek seferde tanıttım anında alışveriş yapıldı ama ininal rüyası göz göre göre bitti.

varsa yolunu bulan bize de anlatsın.
  • Arkadaşlar yabancı psn lerde türk kredi kartı geçiyor mu? Master card var ben de bazi yabanci psn lerde kartımı kayit edemiyorum
  • Tr psn de plus deneme sürüm acmaya calisiyorum 3 farklı ininal kart hesabı denedim kart bilgileri hatalı diyor

Nasıl plus deneme surum açıcam

• Papara kart ve ininal kart’ı kabul etmiyor. Sorunun çözümünü bulan var mı

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.