Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
31
Favori
164.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün genel bir sıkıntı var herhalde kart mart çalışmıyor psn de.
  • Bende alamadım bir türlü Spider-manimi. Mobilden denedim Ps4ten denedim pcden denedim banamisin demedi herkestemi var acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alamadık ön sipariş. Bir türlü kabul etmiyor kartı. Farklı kartla denesek olur mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bende hem pcden hemde mobilden alamadım. Forumda okuduğum kadarıyla kart silip sıfırdan ekleme işlemi işe yaramış. Silip tekrar tekrar denedim yine olmadı. Daha sonra şöyle bir kombin yaptım bende. İlk şifre sor seçeneğini işaretledim. Kart bilgisi bırakmadım. Gittim ps4den satın almayı denedim. Şifremi sordu girdim. Ne 3d ne birşey direk pat diye aldı. Hatta almadı sandım kütüphaneye girdim baktım zaman sayıyor. Bi oh çektim.

Bu arada sanal kart tanımladım ve oyunun fiyatını attım. O şekilde aldım. Rdr2 de çektikleri fazla tutar bu şekilde önlem almamı gerektirdi.
  • cepteteble oyun alırken hiç sorun olmuyor arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBearGrylls -- 6 Eylül 2018; 10:21:36 >
  • Spidermani 2 gündür alamiyorum ininal var ne para ekleyebiliyorum nede direk karttan alabildim tatilde olduğum icin ps4 den deneyemiyorumda elim kolum bağlı kaldım inş fiyatı artmaz oyunun

• Bende dünden beri 15 kez denedim olmuyor arkadaş Web'den Halkbank şifresi geliyor giriyorum hata veriyor PS'den giriyorum kredi kartı geçersiz diyor Bankayı arıyorum her şey yolunda. Adamlara para bile veremiyoruz
  • Bugün spidermane ön sipariş verebilen var mı varsa nasıl yaptınız bi yardımcı olabilicek var mı?

• oyun alamayan arkadaşlar mesaj atsın hallederiz
  • Bankalarınızı arayın. Konsolumdan işlem yapmak istiyorum ama olmuyor diye anlatın. Bazı ayarları açıyorlar ve sıkıntısız yapıyorsunuz. 5 dakikada çözüldü. İninal için bilmiyorum. Bu arada konsoldan almanız şart.
  • Çok ilginç bir şekilde indirimlerden FIFA 18 aldım. Önce telefondan denedim PS App’ten. Olmadı. Telefona şifre geldi girdim ama hata verdi. Güvenlik kodu yanlış dedi. Sonra konsolu açtım. Nasolsa vermiyor zaten bir daha deniyim dedim. Harfler uzun süre ekranda kaldı. Sonra dedi ki “oyunu aldınız”. GTA 5 için o kadar uğraştım oyunu vermedi. Şimdi FIFA için verdi.

Not: Kartı konsoldan ekledim.

• almanyadaki kredi kartı ile tr hesabıma oyun alamıyorum kartı kabul etmiyor.yardımcı olacak varmı bu konuda arkadaşlar.
  • Bu sony türkiye kadar salak bir kurum yok. Yıllardır yaşanan şu sorumun çözümü basit. Madem kredi kartı problemini aşamıyorsun, ön ödemeli kartları satmaya başlayın da hesaba kod ile para yükleyip alalım. Yeter ulan bu nasıl çiledir, bitmiyor...
  • Arkadaşlar burada yazan yok adres yok sanal kart yok farkli hesap ac sonra sil falan hepsi fasa fiso. Yillardir ayni karti ve hesabı kullaniyorum bazen ceker ama cogu zaman kivrandirir. Tamamen sistemin keyfini bekliyoruz.

Gecen hafta sorunsuz bir şekilde plus aldim ama simdi ayni kartla 4 5 gündür destiny 2 paketi alamiyorum.

Birkac ay öncesine kadar account sony sitesinden sorunsuz para atılırdı artik o da yok.

Bu lanet olasi ps tr maalesef yillardir bu sorunu çözemedi herkes yillardir şikayet etti adamlar görmemezlikten geldi. Bu c.k kafalilar anca salak salak sacma sapan kutu açma videosu ceksinler. Beceremiyorsunuz gidin adiler

• Şimdi de bambaska bir sorun ile karşılaştım. Account sony sitesinden para eklemek istedim 60 lira hesaba eklendi dedi onayladi bi sevindim şaşırdım. Ama bakiye hala eski bakiyem karta baktim para falan cekmemis. Sonra ayni işlemi bir daha yaptım, hesabınıza şuan para eklenemiyor diyor ahahah gercekten rezillik rezil herifler

• aklıma tüküreyim maaş kartım kırıldı yenisini istedim farklı numarada bir kart yolladılar eskiyi iptal ettirdim keşke yapmasaydım ne yaptıysam hiç bir şey alamadım ve sorun görüyorum ki 2014 de bile yaşayan bir çok kişi varmış bunu neden çözemediler hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Şimdi de bambaska bir sorun ile karşılaştım. Account sony sitesinden para eklemek istedim 60 lira hesaba eklendi dedi onayladi bi sevindim şaşırdım. Ama bakiye hala eski bakiyem karta baktim para falan cekmemis. Sonra ayni işlemi bir daha yaptım, hesabınıza şuan para eklenemiyor diyor ahahah gercekten rezillik rezil herifler
    aynısı bende de oldu para başarı ile eklendi diyor ama bakiye hala 0 ve para çekilmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bugun yine aldim yine sorunsuz yag gibi aldi. Hic ugrastirmadi ininal ile.

Dun almistim bir oyun bitirdim bugun baska aldim arka arkaya hic sorun yasatmiyor su an. Ininal kart ile. Once hesabi aciyoruz, adresi giriyoruz ikinci ucuncu satir bos kaliyor. Ilk satira hatta aynisini yazin isterseniz:

1. SATIR: 8927 3 SOKAK

2. SATIR: BOŞ

3. SATIR: BOŞ

CITY: IZMIR

STATE/COUNTY: CIGLI

POSTA KOD: 35620

Ardindan kart bilgilerini girmiyoruz atliyoruz. Hesap acma Islemini tamamliyoruz dogrulama linkini de yapiyoruz mailden. Sonra hesabi ps4 e ekleyip store a gidiyoruz oyunu sepete ekliyoruz ps4 uzerinde. Kart bilgilerini orada giriyoruz adres ile ayni adresi giriyoruz. Sonra siparis veriyoruz.

Bu sekilde dun ve bugun ayri ayri yeni hesaplar acarak hic sorunsuz alim yapiyorum. Ininal kart olmasi onemli yalniz. Sebebi kim bilir nedir.
    Ya şu arkadaş şimdi nerededir bilmiyorum ama çok teşekkürler. Tüm kartları ve tüm yöntemleri denedim ama olmadı.Bu kadar basitmiş meğerse çözüm. 15 gün olayı bloklama falan hikaye bu arada yüzlerce kez denedim aynı kartla farklı kombinasyonla birşey olmadı ha eskiden var mıdır bilmiyorum.

• cybershot123 kullanıcısına yanıt
    Yarin ben de ininal kart alacagim bir de oyle deneyelim.

• Alucard:. kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptiniz para işini yükleyebildiniz mi? Bana hala ayni şeyi söylüyor. Para eklendi diyor ama eklenen bisey yok. Ps çağrı merkezini aradim baya anlattim derdimi. 10 dk önce aradılar sorunu çözmeye çalışıyoruz dediler. Psn id mi falan aldilar

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.