Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.132
Cevap
31
Favori
164.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hata beni PS4'ten acayip soğuttu. MGS V alacağım 200 lira eklemiştim. 26'sından beri 10 lira ekleyemiyorum. Çıldırmak üzereyim. 15 gün beklemek de istemiyorum açıkçası. 45 tane kartla denedim olmadı olmadı olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Bu hata beni PS4'ten acayip soğuttu. MGS V alacağım 200 lira eklemiştim. 26'sından beri 10 lira ekleyemiyorum. Çıldırmak üzereyim. 15 gün beklemek de istemiyorum açıkçası. 45 tane kartla denedim olmadı olmadı olmadı.

Hiç faklı kart denemeden 72 saat bekleyin bence. Sonrasın da deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Bu hata beni PS4'ten acayip soğuttu. MGS V alacağım 200 lira eklemiştim. 26'sından beri 10 lira ekleyemiyorum. Çıldırmak üzereyim. 15 gün beklemek de istemiyorum açıkçası. 45 tane kartla denedim olmadı olmadı olmadı.

Öyle yapacağım artık. Şu PSN olayı bütünüyle çok kötü bir sistem. Ben mi abartıyorum bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Öyle yapacağım artık. Şu PSN olayı bütünüyle çok kötü bir sistem. Ben mi abartıyorum bilmiyorum.

Ödeme konusu gerçekten de sıkıntılı. Haklısın çok.

• quote:

quote:

Aynı sorunu geçen ay bende yaşadım. 4-5 farklı kart denedim ama nafile 15 gün sonra düzeldi. Mecbur bekliceksin. kart bilgilerini düzgün girip beklemelisin.

• bende enpara ile fifa 16 için para eklerken hesabınıza para eklenemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası ile karşılaştım bi 10 15 denedim yok eklenmiyor sony türkiyeyi aradım neymiş enpara gibi banka kartları ile çalışmıyorlarmış sistem bunu fark edince blokaj koyuyormuş. E dedim oyun çıkacak ne yapmam lazım 72 saat sonra gerçek bir kredi kartı ile deneyin dedi. O süreyi bekliyorum o da olmazsa 15 gün beklemem gerekliymiş saçma sapan sistemleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

bende enpara ile fifa 16 için para eklerken hesabınıza para eklenemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası ile karşılaştım bi 10 15 denedim yok eklenmiyor sony türkiyeyi aradım neymiş enpara gibi banka kartları ile çalışmıyorlarmış sistem bunu fark edince blokaj koyuyormuş. E dedim oyun çıkacak ne yapmam lazım 72 saat sonra gerçek bir kredi kartı ile deneyin dedi. O süreyi bekliyorum o da olmazsa 15 gün beklemem gerekliymiş saçma sapan sistemleri var.

Sony Türkiye bile sorunun kaynağını bilmiyor. Bu kadar güvenlik olayının sebebi PSN'in hacklenmesinden dolayı. Enpara ile alakası yok.

Bir soru sorayım bari size şimdi bizim Store UK'e bağlı ya acaba oradan alacağımız gift card'lar bizim store'da geçerli olur mu? 10 lira için oyunu alamıyorum günlerdir şaka gibi.

• Alper kullanıcısına yanıt
    hiç sanmıyorum geçsin

tamam anlarım güvenlik de 15 gün nedir yani
  • Bende 5 aydir maximum kredi karti ile sorunsuz alisveris yapiyordum. Ama 3 gundur kredi karti bilgileri gecersiz ve 80... Numarali hata kodlari aliyorum. Musteri hizmetleri biseyden anladiklari yok papagan gibi 72 saat 15 gun diyorlar. 72 saat bekledim sorun ayni. Witcher 3 u aliyim dedim ama maalesef. Enpara mi alsam 15 gunmu beklesem us veya endoyami tasinsam bilemedim. Tr ve uk ye mail attim bakalim ne olacak. En mantikli secenek nedir arkadaslar caresizim.

• Şu psn kartları tüm ülkere çıksada bu sorunlarla uğraşmasak.

Psn kart almak isteyenlere öneririm sağlam site :
    https://pcgamesupply.com/catalog/buygames/sony-playstation-network-cards

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 11 Eylül 2015; 21:04:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Şu psn kartları tüm ülkere çıksada bu sorunlarla uğraşmasak.

Tr psn de geciyormu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Tr psn de geciyormu.

Tr psn kart olmadığı için satışıda yok.kartlar üye olduğunuz storeda geçerli amerikaysa amerika psn kart alacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 11 Eylül 2015; 21:31:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Tr psn de geciyormu.

Tr psn kart olmadığı için satışıda yok.kartlar üye olduğunuz storeda geçerli amerikaysa amerika psn kart alacaksınız.

:(

• xbox da region free worlwide satılan kartlar var. Neden ps4 de yok anlamış değilim. Ah sony ah pişman ettin bizi.
  • aynı sinir bozucu sorun benim başımda şimdide
    ilk önce kart geçersiz dedi bikaç deneme sonrasında ''para eklenemıyor suanda'' uyarısı aldım 72 saat bekleyecegız ıns sorun cozulur fıfa alıcam son 20 tl kalmıstı saka gıbı yukleyemıorum.
  • Para eklenmiyorsa denemeyin 1-2 gün bekleyin.

Hesaba para atmak için 4-5 farklı kart(debit/kredi kartı), arkadaşımın kartı denedim. Hepsinde kart geçersiz vs. diyordu. 1 hafta sonra aynı kartları denedim hepsi çalıştı. Resmen kafasına göre çalışıyor.
  • Dünden beri bir paypal nakit kart birde normal kredi kartıyla defalarca denedim 3-4 kere kartı silip bidaha ekledim fakat maalesef 1 senelik plus ve far cry almayı basaramadım. Hata verip duruyor. Cüzdana para eklemeye calısınca yine olmuyor kredi kartı bilgileri geçersiz diyor. Deli olucam ne yapmam lazım arkadaşlar allah askına yardım edin ya

Psn: endonezya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Dünden beri bir paypal nakit kart birde normal kredi kartıyla defalarca denedim 3-4 kere kartı silip bidaha ekledim fakat maalesef 1 senelik plus ve far cry almayı basaramadım. Hata verip duruyor. Cüzdana para eklemeye calısınca yine olmuyor kredi kartı bilgileri geçersiz diyor. Deli olucam ne yapmam lazım arkadaşlar allah askına yardım edin ya

Endonezya için psn kendi sitesinde online mağazalar var kredi kartı ile sorun yaşıyorsanız.ihtiyacınız kadar olan psn kartını seçip kodu psn girdiğinizde cuzdaniniza para yukleyebilirsiniz.
    https://asia.playstation.com/id/en/prepaidcardshoplist#FS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 26 Eylül 2015; 10:17:51 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Dünden beri bir paypal nakit kart birde normal kredi kartıyla defalarca denedim 3-4 kere kartı silip bidaha ekledim fakat maalesef 1 senelik plus ve far cry almayı basaramadım. Hata verip duruyor. Cüzdana para eklemeye calısınca yine olmuyor kredi kartı bilgileri geçersiz diyor. Deli olucam ne yapmam lazım arkadaşlar allah askına yardım edin ya

Endonezya için psn kendi sitesinde online mağazalar var kredi kartı ile sorun yaşıyorsanız.ihtiyacınız kadar olan psn kartını seçip kodu psn girdiğinizde cuzdaniniza para yukleyebilirsiniz.
    https://asia.playstation.com/id/en/prepaidcardshoplist#FS

Hocam hepsi komisyon alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar,

Twitter 'da bu sorun için kendimce bişey başlattım... Bu konuyla ilgili nette ne görürsem Twitter 'da paylaşıyorum ve SONY ile alakalı gerekli adresleri etiketliyorum...

Sizden ricam bana katılmanız, bana destek olmanız... PS4 aldım resmen yatıyo... Bu sorunu beraber çözmemiz, birlikte ses çıkarmamız lazım...
    Bunları yazarken resmen sinirden ellerim titriyo

Bu benim twitter adresim;https://twitter.com/_EmrePlt
    Twitter Kullanıcı Adım ; @_EmrePlt

ŞU SORUNU ÇÖZSÜNLER ARTIK YA !
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.