Şimdi Ara

Playstation store enpara encard sorunu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, şu an enpara en card tr psn de kullanılmıyormu? Bütün bilgileri doğru girmeme rağmen hata veriyor. Nedir son durum. Bazem store larda bazı kartlar kullanılamıyor zaman zaman. Bu aralar pek takip edemedim. Varmı bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Encard ile alışveriş yapılıyor geçen hafta oyun aldım sıkıntı yok.

• 14 gunluk plus yapiyor musun enparayla?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

14 gunluk plus yapiyor musun enparayla?

Onu denedim hocam. Parayı çekip iade ediyor kart numarası kısmı hatalı gösteriyor kırmızı yanıyor. Acaba sadece 14 günlük plus için kart tanımlayncamj hata veriyor? Para çekmeden kastım 46 kuruş mu ne çekiyor güvence bedeli gibi bişey sonra iade ediliyor o. Bir kaç kez denedim biri iade edilmedi. Bir süre denememden sonra daha sonra deneyin dedi.
    Bu: "daha sonra deneyin" uyarısı ne zaman son bulur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 21 Haziran 2017; 10:10:20 >
  • encard tr de calisiyor makine üzerinden dene almayi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: racyrocq

encard tr de calisiyor makine üzerinden dene almayi hocam

Makine üzrinden derken? Ps4 den denedim hocam dün bir kaç kez denemeden sonra tekrar deneyin hatası verdi. Kart bilgileri ya da banka da kayıtlı adres bilgilerini doğru giriyorum ama parayı çekiyor sonra iade ediyor tuhaf bişey.

• benimde ininalde sıkıntı çıkarmaya başladılar yine. geçen hafta oyun alacaktım, kartı kayderderken sıkıntı yok satın alırken kart bilgisi geçersiz diyor. ama sizin ki gibi para çekmiyor tek farkı o. 1 ay önce falan aynısı olmuştu birkaç günde kendiliğinden düzelmişti. umarım buda düzelir en kısa sürede
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

benimde ininalde sıkıntı çıkarmaya başladılar yine. geçen hafta oyun alacaktım, kartı kayderderken sıkıntı yok satın alırken kart bilgisi geçersiz diyor. ama sizin ki gibi para çekmiyor tek farkı o. 1 ay önce falan aynısı olmuştu birkaç günde kendiliğinden düzelmişti. umarım buda düzelir en kısa sürede

inşAllah hocam dediğin gibi olur.

• Beyler bu: "daha sonra yenidem deneyin" uyarısı ne zaman sona eriyor store alışverişlerin de? Sanırım yanlış girildi galba bilgiler o yuzden guvenlk amacı ile alışveriş durduruldu store da. Zamanla ilgili varmı bilgisi olan?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.