Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
93
Favori
50.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psn4.com sitesi açılmıyor. Sorun nedir bilen var mı?
  • Arkadaşlar bir süredir foruma bakamıyordum ancak uygulama ve siteyle ilgili sorunları takip ettiğimi ve en fazla 1,2 gün içinde çözdüğümü bildirmek isterim, forumdan kaçırmış olabilirim ama duyarlı arkadaşlar e-posta yolu ile hatalardan haberdar ediyorlar beni :), forumuda takip etmeye devam ediyorum.
  • Merhaba, ben sadece PSN TR den oyun satın alıyorum. Son fiyat güncellemelerinden sonra çok merak ettim TR fiyatları ne alemde diye ve sizin sitenizi buldum. İnanılmaz başarılı bir site. Kafamı çok karıştırsada mutlaka farklı bir PSN hesabı açacağım sanırım. Oda gördüğüm kadarıyla RUS PSN olacak.
  • Vay, PSN4 sitesi DH'den mi çıkma? Ellerinize sağlık.
  • Güzel olmuş ellerinize sağlık.
  • Çok güzel bir çalışma ellerine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sekilde bakarak alıyorum alacaksam işe yarar br site ios ta yok ama androidde görmüştüm.
  • Hocam siteye euro bölgesinden bir ülke koyarsanız iyi olur diye düşünüyorum.Sebebi ise Türkiye fiyatlandırmada euro bölgesi baz alınarak fiyatlandırılıyor fiyatlama adil mi değil mi görmemiz açısından iyi olur.Birde bazı oyunlar 60 euro bazıları 70 euro bunları da görmüş oluruz.
  • Her güzel şeyin bir ihtiyaçtan doğdunun güzel bir örneği daha. DonanımHaber'den çıktığını bilmiyordum bu projenin şimdi ayrı bi sevdim :) Elinize emeğinize sağlık.
  • Çok güzel bir proje elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• Ellerinize sağlık

• Gördüğüm en başarılı ve mantıklı uygulama (proje) olabilir. Ellerinize sağlık.
  • yazılımcı arkadaşın emeğine sağlık. çok faydalı bir site.
    emeği geçenleri tebrik ederim
  • çok fazla psn kullanmıyorum mümkün mertebe kutulu alıyorum oyunları ancak psn kullananlar için tarifsiz bir iyilik olmuş yapanın yayınlayanın eline sağlık.
  • Program neden yok store da çıkmıyor. Ilk sayfa daki linki

• Sayfayı açınca account suspended yazıyor, inşallah küçük bir sıkıntıdır; çok yararlı bir site çünkü.
  • Site açılmıyor kapanmaz umarım çok kullanıyoruz cidden.

• Siteyi şikayet falan edip erişime kapattılar mı nedir. Askıya alındı diyor

• Site eğer erişim engeline takıldıysa farklı bir isimle benzer bir site yapılsa çok güzel olur.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.