Şimdi Ara

Playstation rockstar oyunları indirim GTA V 73 ₺ PS3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Playstation rockstar oyunları indirim GTA V 73 ₺ PS3
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1652 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Mailime düşmüş arkadaşlar sıcak Olduğunu düşündüm bakındım foruma konuyu göremedi ya da gözden kaçırdım gta v 73 diğer oyunlarda iyi 26.3.15 e kadar

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/rockstar-fırsatları/cid=STORE-MSF75508-RKSTARDEAL?et_cid=em_178457&et_rid=34615179&Linkid=feature1CTAURL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknolojist_44 -- 14 Mart 2015; 2:00:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    210 Mesaj
    Yok artık ... Sadece ps kullanıcıları alabiliyor sanırım dijital olarak hesaba ?

Edit; Bir an ps4 sandım şoka uğradım :D olsun yine de sıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SychoMind -- 13 Mart 2015; 22:40:21 >
    |
    |
  • Yarbay
    2203 Mesaj
    süper fırsat tebrikler
    |
    |
  • Binbaşı
    1559 Mesaj
    Enparadanda %50 indirim aldikmi super olur fiyatlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5097 Mesaj
    pc sandım bi an

|
    |
  • Yarbay
    5764 Mesaj
    çok iyi ne kadar sürer acaba
  • Binbaşı
    1652 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

26.3.15 hocam

|
    |
    Exhell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4496 Mesaj
    Az sabredin oyunların fiyatı düşecek.Aral ve hortumcu arkadaşlarını yola getirecekler.

Rekabet Kurumu bugün aralarında AralGame'in de olduğu 5 oyun şirketine soruşturma başlattı.
    Ülkemizde son dönemde piyasaya çıkan oyunların fiyatları hep tartışma konusu oldu. Özellikle son olarak satışa çıkan GTA 5'in ülkemizdeki ön sipariş fiyatı herkes tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Şimdi ise Rekabet Kurumu, "bilgisayar ve konsol oyunlarını yüksek fiyattan satışa sunduğu, ayrıca bunu birlikte çalıştığı firmalarla anlaşmalı olarak yaptığı" gerekçesiyle AralGame de dahil olmak üzere 5 şirkete soruşturma başlattı.
    Rekabet Kurumu'ndan yapılan açıklama ise şu şekilde;
    "Aral Oyun Konsol ve Aksesuar Ticaret A.Ş.'nin dağıtımını yaptığı bilgisayar ve konsol oyunlarını yüksek fiyattan satışa sunduğu, ana oyun dağıtıcıları ile anlaşma/uyumlu eylem içinde olduğu ve nihai satış noktalarında yeniden satış fiyatını belirlediği iddası ile yapılan başvuruya ilişkin yürütülen önaraştırma, Rekabet Kurulunca karara bağlandı.
    Önaraştırmada elde edilen bilgi, belge ve yapılan tespitleri 19.02.2015 tarihli toplantısında müzakere eden Kurul, bulguları ciddi ve yeterli bularak,
    - Aral Oyun Konsol ve Aksesuar Tic. A.Ş.,
    - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Tic. A.Ş.,
    - Doğan Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş.,
    - Teknosa İç ve Dış. Tic. A.Ş. ve
    - Vatan Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.
    hakkında soruşturma açılmasına, 15-08/108-M sayı ile karar verdi.
    Bilindiği üzere, 4054 sayılı Kanun'un 4. maddesi, teşebbüsler arasındaki rekabeti sınırlayıcı anlaşmaları ve uyumlu eylemleri yasaklamaktadır. Soruşturma, bahse konu teşebbüslerin aralarında yaptıkları yatay ya da dikey anlaşmalarla veya uyumlu eylem halinde bilgisayar ve konsol oyunları alanında 4054 sayılı Kanun'un 4. maddesini ihlal edip etmediğinin tespiti amacıyla başlatıldı.
    *Rekabet Kurulu tarafından alınan soruşturma kararları, hakkında soruşturma açılan teşebbüs ya da teşebbüs birliklerine kararın tebliğ edilmesini takiben kamuoyunun bilgisine sunulur. Kamuoyunun Rekabet Kurulu kararları hakkında bilgilendirilmesi kapsamında yapılan bu açıklamalar, hakkında soruşturma açılan teşebbüslerin ya da teşebbüs birliklerinin 4054 sayılı Kanunu ihlal ettikleri, Kanun kapsamında ceza yaptırımı ile karşı karşıya kaldıkları veya kalacakları şeklinde yorumlanamaz."

• Binbaşı
    1652 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yazdıklarınız hepimiz için iyi olur hocam ya böyle indirim kovalamayız en azından

|
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4966 Mesaj
    Hangi oyunları tavsiye edersiniz?
    |
    |
  • Teğmen
    226 Mesaj
    GTA 5 i bitirmiştim, 4 almayı düşünüyordum bu günlerde süper geldi. Sağolasın dostum. Yanına Red Dead Redemption aldım. Oh mis

|
    |
  • Yarbay
    4367 Mesaj
    ps 3 diye bekirtsene kardeş ps4 için olmayacağını bildiğim halde tıkladım fazla bile bu fiyatlar ps3 e digital bide

|
    |
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Çin yeni yılı kampanyası ve enpara ile gta 5 ve 100000 multiplayer kredi 24 liraya geldi. Epey soğuk yani. Camı kapatın.

• Yarbay
    5764 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boyleykenboyle

Çin yeni yılı kampanyası ve enpara ile gta 5 ve 100000 multiplayer kredi 24 liraya geldi. Epey soğuk yani. Camı kapatın.

biz niye göremedik
    |
    |
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boyleykenboyle

Nerden hocam?
  • Binbaşı
    1166 Mesaj
    PS 4 İçinde istiyoruz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    925 Mesaj

Cin veya hehangi yurt disi psn nide enpara gecerli degil,yanlis bilgilendirme yapmayin.

• Teğmen
    145 Mesaj

Valla Hong Kong PSN'de geçerli. Ister Bu sitedeki PSN forumunda Hong Kong PSN'den alışverişe bak ister enparanın müşteri hizmetlerini ara. Ama sakın bir daha bilmediğin konularda yorum yapma.
    |
    |
    ONUR.U kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1382 Mesaj
    Peh ps4 olsaydı da patlatsaydık
    |
    |
  • Enpara 25 tl iadeyle 48 tlye geliyor neresi soğuk bunun

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.