Şimdi Ara

Playstation Plus'ın Ekim Ayı için Ücretsiz Oyun Listesi Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (10 mesaj) HajHaj (3 mesaj) mizyaz (2 mesaj) dark dragon (2 mesaj) OldReview (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (16 mesaj) Tablet (1 mesaj) (6 mesaj) Mini (2 mesaj) (10 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Playstation Plus'ın Ekim Ayı için Ücretsiz Oyun Listesi Belli Oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3677 Mesaj
    Bana hitap etmeyen oyunlar :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj
    Vallaha multi oynamadığım için plus'ım yok. Gerek görmüyorum zaten. Ben daha çok Witcher 3, Dragon Age Inqusition, Skyrim.. gibi oyunlar oynarım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Plus'ın Eylül haberinde yazmıştım: Sony fuar sırasında tepki görmemek için iyi oyunlar vermişti, şimdi aynı kafa devam.

Transformers nedir ya? Böyle bir oyunu konsolda oynattığınız için yüzünüzün kızarması gerekir.

Yorumundan cahillik akıyor
    Transformers devastation diğer tf oyunlarına benzemez
    Ps4 aldığımdan beri oynadığım(ki başka çıkmadı) en iyi hack n slash oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    Oyun felan istemiyorum.cüzzi bir miktar olsun plus fiyatı sadece online pass gibi bir şey olsun.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Oyundan keyif alıyor olabilirsin bu beni ilgilendirmiyor, ben kendi görüşümü yazdım. Ayrıca, madem başka hack n slash oyunu çıkmadı nasıl en iyisi oluyor? Karşılaştırma yapılamayacak bir durumda "en iyi" demen gülünç.

|
    |
    mizyaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Resident evil ha. Oha... Bende olduğu halde bedava verilmesi sevindirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boone -- 28 Eylül 2016; 21:32:08 >
    |
    |
  • Yarbay
    5141 Mesaj
    oyunlar gayet iyi.öbür ayda iyi oyun verceklerini düşünüyorum.çünkü ps4 pronun çıkışını iyi oyun vererek daha da güçlendircektir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    Gayet iyi oyunlar bence. Özellikle benim gibi eski tarz oyunları seven oyuncular için bir bayram :) gerçek RE süper oldu :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    Şu yapılan yorumlara bakıyorum da millet oyunları falan eleştirmiş. Abi Resident Evil Remake gibi bir efsaneyi sizlere bedavaya veriyor Sony, Diğer oyunu bilmem. Ama Resident Evil Remake'in HD'si yapılmasaydı oyunu Gamecube'den başka ne PS3'te ne de PS4'te bulurdunuz. O yüzden kıymetini bilin derim.
    |
    |
  • Yarbay
    4932 Mesaj
    RE yi nasıl bedava vermiş Çok sağlam oyun. Transformers desen zaman geçirmelik gayet güzel oyun. Sony bizi yerin dibine sokmuyor. Göklerede çıkartmıyor. Plus ın parasını çıkartıyoruz böylece.

Lanet olsun sana sony, bu ayda Knack ı vermedin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Oyundan keyif alıyor olabilirsin bu beni ilgilendirmiyor, ben kendi görüşümü yazdım. Ayrıca, madem başka hack n slash oyunu çıkmadı nasıl en iyisi oluyor? Karşılaştırma yapılamayacak bir durumda "en iyi" demen gülünç.

başka çıkmadı derken düzgün çıkmadı anlamında legend of kora gibi oyundan sayılmayı haketmeyen oyunların yanında gayet iyiydi

|
    |
  • Binbaşı
    1256 Mesaj
    Reaident Evil bulmuşta beğenmiyor millet...
    Sony aylık kardan pay da paylaşsın istersen birader? Ps plus alarak 1 yıllık finansal yatırım yaptın neticede boru değil yani...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    O değil de PS3'te bayağıdır mutlu etmiyor beni yav Sony
    |
    |
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Kötünün iyisi..

|
    |
  • Yarbay
    24145 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

Yine kötü yine kötü.

Tabi ya uncharted 4 neden verilmiyor, Allah belani versin sony

|
    |
  • Binbaşı
    1462 Mesaj
    Resident evil gibi kult bir yapima cop diyebilen bir kitlenin icindeyim.. Bu gezegeni terk etmenin sanirim zamani geldi.. Transformers i da bayonetta nin gelistiricilerinin yaptigini biliyrum. Bu bile oyunu denemek icin basli basina bir sebep. Gerci simdi bunlar bayonetta ya da cop der.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    169234 Mesaj
    Geçen senenin her ne kadar öyle olmasada aaa sayılan transformers ve resident evil var ne istiyorsunuz gerçekten witcher 3mu versin adamlar
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    169234 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Boone

Resident evil ha. Oha... Bende olduğu halde bedava verilmesi sevindirdi.

Sen adamsın kardeşim :)
    |
    |
  • Yarbay
    7796 Mesaj
    Herkes mutlu. Bir biz şansız. Eski resident evil'i ounamayan kaldı mı ki diyordum, bir ben oynamışım. Sevindim. Başkalarının ayı boş geçmedi.

|
    |
  • Binbaşı
    1438 Mesaj
    Anlamadığım neyi eleştiriyorsunuz. Sonuçta her kitleye ulaşmaya çalışıyorlar. Birisinin Transformers: Devastation Hoşuna gitmez, Diğerinin Resident Evil. Sonuçta belli olmaz, Transformers: Devastation benim için iyi oldu yeğenim oynar, başkasının çocuğu için iyi olur. Olayı tek taraflı yorumlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyKuTHaaN -- 29 Eylül 2016; 11:00:30 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.