Şimdi Ara

Playstation Plus'ın Ekim Ayı için Ücretsiz Oyun Listesi Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Sony, Playstation Plus üyelerinin ekim ayı içerisinde ücretsiz olarak indirebileceği oyunların listesini paylaştı.

- Resident Evil, PS4
     - Transformers: Devastation, PS4
     - Mad Riders, PS3
     - From Dust, PS3
     - Code: Realize ~Guardian of Rebirth~, PS Vita
     - Actual Sunlight, PS Vita

Ayrıca oyunlarının duyurusunun yapıldığı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler, iyi oyunlar. 

• PS Plus fiyatları artınca nasıl da yola geldi Sony :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yine kötü yine kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yildir black flag bekliyorum cigerim soldu yeminle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus'ın Eylül haberinde yazmıştım: Sony fuar sırasında tepki görmemek için iyi oyunlar vermişti, şimdi aynı kafa devam.

Transformers nedir ya? Böyle bir oyunu konsolda oynattığınız için yüzünüzün kızarması gerekir.

• Yahu bunlar ne,bırak indirmeyi kütüphaneye bile eklenmez belki eski günlerin hatrına Resident oynanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Plus'ın Eylül haberinde yazmıştım: Sony fuar sırasında tepki görmemek için iyi oyunlar vermişti, şimdi aynı kafa devam.

Transformers nedir ya? Böyle bir oyunu konsolda oynattığınız için yüzünüzün kızarması gerekir.

Yahu elestirirken soyle ipe sapa gelir seylerle elestirin. Ne ictiysen aynisindan ben de istiyorum.

Bir de sen bu ayin Gold oyunlarini soylesene bir, bakalim MS neler vermis?

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Plus'ın Eylül haberinde yazmıştım: Sony fuar sırasında tepki görmemek için iyi oyunlar vermişti, şimdi aynı kafa devam.

Yahu elestirirken soyle ipe sapa gelir seylerle elestirin. Ne ictiysen aynisindan ben de istiyorum.

Bir de sen bu ayin Gold oyunlarini soylesene bir, bakalim MS neler vermis?

Xbox ne alaka? Ben Xboxla karşılaştırma mı yaptım? Yazımda x bile yok. Xboxla kafayı bozmuşsunuz.

• Mis gibi oyunlar vermiş ikisi de harika.

• quote:

Orjinalden alıntı: herocem

1 yildir black flag bekliyorum cigerim soldu yeminle

Öyle harika bir oyunu ücretsiz vereceğini sanmam ama yinede bi umut bekle bakalım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Xbox la ilgili en ufak bir elestiride bile hemen avukatlik damarin tutuyor ama. Bu Sony düşmanlığı icin MS sana tesvik primi oduyor herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 28 Eylül 2016; 20:10:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vinewood

Yine kötü yine kötü.

ps3 olan kısmı diyorsun herhalde?Yoksa ps4 kısmı gayet güzel.Tabi oyundan anlayana.
  • Transformers ın metacrtic ortalaması 77, diğeri zaten efsane. Ps plus gümbür gümbür yağdırıyor artık.
  • @Vinewood Ne bekliyorsun birader ? Battlefield 1 mi hediye etsinler ?
  • Efsane resident evil oyunu gelmiş, aferin Sony son aylarda iyi gidiyorsun.
  • Oyunlar gayet güzel sony 2 aydır iyi oyunlar veriyor beğenmeyen arkadaşları anlamıyorum uncharted 4 falan mı bekliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanKenway

quote:

Orjinalden alıntı: herocem

1 yildir black flag bekliyorum cigerim soldu yeminle

Öyle harika bir oyunu ücretsiz vereceğini sanmam ama yinede bi umut bekle bakalım.

Microsoft gecen sene verdi

• Resident Evil Remake gibi eşi benzerine çok rastlanmayan bir survival horror oyununa kötü diyen insanlar adına üzülüyorum :(

• quote:

Orjinalden alıntı: Tiny Titan

Oyunlar gayet güzel sony 2 aydır iyi oyunlar veriyor beğenmeyen arkadaşları anlamıyorum uncharted 4 falan mı bekliyorsunuz?

Kafana taş mı düştü tinky winky?
  • Battlefield 1 verse de kesmez bu çingeneleri dostum, yanında gta ve uncharted 4 falan vermeleri lazım. Ayda 10 lira verdiğinin farkında değil. Komple Sony verseler yetmez bunlara.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.