Şimdi Ara

Playstation Plus Fiyatları Artıyor Eski 19,99/57,99/149,99 Yeni 23,99/74,99/179,99

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi mail geldi 31 ağustos tan itibaren PS Plus Fiyatlar artıyormuş daha önce usa psn de arttığı için ben şahsen bekliyordum biraz. Avrupa psn de usa psn gibi 10 euroluk bir zam geldiyse bize gelen fiyat makul ama gelmediyse sony tr geçen sefer gibi bir bindirim yapmış demektir.

Playstation Plus Fiyatları Artıyor Eski 19,99/57,99/149,99 Yeni 23,99/74,99/179,99

Ekleme :
    Avrupaya da 10 Euro Zam Gelmiş bizim zam onlara göre gayet makul olmuş
    €50=₺205 Plus Fiyatı ₺149,99
    €60=₺245 Plus Fiyatı ₺179,99
    Bence zam diğer psnlere bakınca makul olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 28 Temmuz 2017; 12:20:21 >

• 1 yıllık fiyatı 100 liraya düşünce burdan bi arkadaş demişti artacak diye dediği oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soygun seviyesine ulaştı artık.Tamda ağustosta bitiyordu acaba diyordum 100 liraya endonezyadan almak yerine yine 150 den tr denmi alsam diyordum bu haberden sonra 5 kuruş vermemek için elimden geleni yaparım sony'e. Gelecek nesilde inşallah xbox çuvallamazda şu adamların şımarıklığı biter inşllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

1 yıllık fiyatı 100 liraya düşünce burdan bi arkadaş demişti artacak diye dediği oldu

aynen bende tahmin ediyordum 105 liraya 2 yıllık almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 28 Temmuz 2017; 12:21:52 >
  • valla hiçte makul falan değil Steam'in Türkiye'ye yaptığı fiyatlandırmayı Sony'de göremiyoruz maalesef örn 27€ luk bir oyun Steam TR mağazasında 44 TL Plusun bizde 110 TL yi geçmemesi lazımdı.
  • Soygun var

• Ben hep 50 liralık alıyorum kafam rahat beyin bedava

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun kalitesi böyle jastcause 3 ler untildawnlar olursa 20 lira artış kabul edile bilir. 3-4 yıldır çer çöp oyunlar veriyordu verdiğimiz para tamamen çöpe gidiyordu artık iyi oyunlar gelirse en azından cebimizden çıkan paraya değer inş. bundan sonra hep kaliteli oyunlar gelir.
  • 14 günlük deneme sürümüyle yola devam

• Bu durumda oyun fiyatları da artacak bir süre sonra..

• Nisan Ayında aboneliği uzattım Tf2,Bf1 oynarım diye,oyunların yüzüne baktığım yok.CoD desen öldü oynamıyorum.Kendi adıma online oynadığım oyun kalmadı.Konsolda online hizmetlere para ödenmesinin hiçbir izahı mantığı yokken üstüne zam gelmesi kabul edilemez.Abonelik bitince uzatmayacağım.Verdikleri oyun kaliteleri arttı deniyor,kim ne derse desin online zorunluluğu olmasa çoğu kişi bu parayı gidipde bu plusa vermez.
  • Sony kullanıcılarını kendinden soğutmak için büyük çaba sarf ediyor . Zaten oyunları pahallı olan bir cihaz , bir de üstüne bunu online oynamak için zorunlu olarak para istiyorlar buna da her sene zam yapıyorlar . Hayır yani online oynarkende satın aldığımız oyunların online altyapısını kullanıyoruz , Sony ne katkısı oluyorda bizden online oynamak için bu paraları alıyor ? Plus hediye oyun vermesin , bende buna para vermeyim istemiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 28 Temmuz 2017; 12:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

oyun kalitesi böyle jastcause 3 ler untildawnlar olursa 20 lira artış kabul edile bilir. 3-4 yıldır çer çöp oyunlar veriyordu verdiğimiz para tamamen çöpe gidiyordu artık iyi oyunlar gelirse en azından cebimizden çıkan paraya değer inş. bundan sonra hep kaliteli oyunlar gelir.

Verdiği Until Dawn'ı oynamayan kalmadı . Just Cause gibi oyunları da herkes sevecek diye bir zorunluluk yok . Bıraksınlar insanlar istediği oyunu istediği gibi kendi seçsin parasını kendi versin , ama Plus zorunluluğu ortadan kalksın .

• 3 aylık alıma teşvik eden fiyat olması gerekirken , aylık alıma göre daha pahalı fiyat yapmışlar Neyin kafası acaba bu
  • kasımda bitiyor üyeligim uzatmam sanırım bu sefer
  • 100 lira indirim zamanı alamamıştım yazık oldu 180 nedir ya yuh valla satayım kurtulayım diyorum şu sony den tamamen bazen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 28 Temmuz 2017; 13:5:1 >
  • 2 ay güzel oyun verdiler ya anlamıştım Digital oyunların fiyatları da artar yakında.
  • Geçen senede böyle bir rivayet dolaşıp duruyordu ama yapmadılar bu seferde yapacaklarını sanmıyorum.
  • 2 tane güzel oyun verdiler koca yıl killing floor 2 ve just cause 2 sinide almıştım zaten bir anlamı kalmadı. Hayır bu nasıl bir pazarlama politikası sanki 150tl iken çık rahat satıyormuş gibi birde 180 e çıkarmak nedir. Adamlar türkiyenin ekonomik durumuna falan hiç bakmıyorlar heralde bu adamlarda asgari ücret ne kadar da biz 180 tl yapalım plus'ı diye. Endonezya akar bundan sonra zaten gelecek nesilde xbox a geçeceğim ne olursa olsun. Dünyanın en iyi konsolunu da yapsa aynı parayı xbox a veririrm sonye vermem bu saatten sonra.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.