Şimdi Ara

Playstation Plus Aylık Üyelik 3,99 son tarih 31 Mart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Psn üyeliğimi yenilerken fark ettim ve bir ay daha 3,99 tl olarak uzattım fakat cüzdana 10 lira yükleyip sonradan 3,99 düşüyor bilginiz olsun.

[link=https://store.playstation.com/#!/tr-tr/reward_game/playstationplus-1-ayl%C4%B1k-%C3%BCyelik/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS1MX99C?et_cid=em_295647&et_rid=44496950&Linkid=099PL-B-060317-CE-PLS-WES&emcid=em-pl-104274][/link]

Promosyon fiyatı 27.02.2017 - 01.04.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu abonelik, ilk ayın sonunda cüzdanınızdan yinelenen aylık abonelik ücreti olan 19,99 TL otomatik olarak tahsil edilerek devam eder. Bunu önlemek için ilk ay sona ermeden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bu bölümü genişletin.

PlayStation®Plus, yeni nesil oyunculardan oluşan dünyanın en büyük topluluğunun merkezidir.

Keşfetmek için hemen bize katılın:

PS4™ Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun: İster rakip ister takım arkadaşı arıyor olun PlayStation®Plus, PS4™ oyunlarını başkalarıyla çevrimiçi oynamanın tek yoludur.

Aylık Oyunlar: Her yıl özenle seçilmiş 24 PS4™ oyununu ekstra ücret ödemeden* indirin.

Özel İndirimler: PlayStation®Store oyunları ve eklentilerinde özel tekliflerden yararlanın.

Çevrimiçi Depolama Alanı: PS4™ oyun kayıtlarınız için 10 GB bulut depolama alanına sahip olun.

Özel Erişim: Belirli demoları ve resmi Beta denemelerini herkesten önce deneyin.

*Aylık oyunlar, yalnızca üyeliğiniz boyunca mevcuttur.

Bu abonelik her ay otomatik olarak yenilenir. Süre: İptal edilene kadar. Faturalandırma sıklığı: Her ay. Hesabınızda kayıtlı e-posta adresine e-posta aracılığıyla aksi belirtilmediği sürece fatura miktarı 19,99 TL'dir. Bu abonelik, abonelik süresinin sona ermesiyle birlikte yenilenme koşullarının karşılanması durumunda otomatik olarak yenilenecek şekilde tasarlanmıştır. Yenileme ücretinin SEN cüzdanınızdan düşüleceğini kabul edersiniz. SEN cüzdanınızda yeterince para yoksa gerekli bakiye, otomatik para ekleme özelliğini kapatmadığınız sürece SEN hesabınıza (varsa) kaydedilmiş olan ödeme kartından tahsil edilir. Otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz ve aboneliğiniz bu dönemle birlikte sona erer. Aboneliğinizi sonlandırmayla ilgili talimatlar şu adrestedir:https://www.playstation.com/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/how-to-cancel-a-service-subscription/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drmzgl -- 22 Mart 2017; 11:40:32 >

• yıllık yenilemenin ardından mı yoksa sadece 1 aylık oluyor mu?
  • tr psn mi? 3.99 dolar sanırım bu us yada malezya psn mi? nedir hocam detaylı yazsaydınız keşke tr psn 19.99....
  • tr psn 2 ay üst üste aylık satın almıştım. Yenilemek için girdiğimde 3,99 yazdı ben genel olduğunu düşündüm bir daha kontrol ediyorum.
  • Sadece 1 ay için değmez yinede her ay bu fiyat olsa online oynamayan ben bile alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

yıllık yenilemenin ardından mı yoksa sadece 1 aylık oluyor mu?

Hayır ilk kez alıcakları kapsıyor diye biliyorum diğerleri alırsada sürelerine 1 ay ekleniyor denmiş kullanıcılar ama. Tr psn bu arada tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 22 Mart 2017; 11:32:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Hayır ilk kez alıcakları kapsıyor diye biliyorum diğerleri alırsada sürelerine 1 ay ekleniyor denmiş kullanıcılar ama. Tr psn bu arada tabiki.

ben yıllarca hep tr psn kullandım. Artık dandik oyunlar veriyorlar diye uzatmadım. Benim çocuk pvz oynuyor onun için 15 günde bir deneme hesabı açıyorum :) Bakayım oluyorsa 1 aylık alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Ps plus ınız bittiyse alabiliyorsunuz. 6 7 saat sonra aldım 1 aylık bitince

• 3,99 değil 13,99 tl. Cüzdana 10 TL yüklemeden alınmıyor bildiğim kadarıyla sadece 1 ay alabiliyorsun. Yani kalan 6 tl yanacak. 2 ay üst üste oluyorsa iyi olur yoksa almayın bence. Yeni hesaba 14 gün veriyor ayda 2 kere yapıp kullanın.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    13.99 değil 10 gidiyor dediğiniz gibi hesapta 6 tl kalıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.