Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nightingale88 , TheUnderTaker- , kun0s , kun0s Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
76.189
Cevap
1.562
Favori
3.786.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

%10 İndirim kodu

Süresi yarın doluyor.
  • %20 veya 30 oyun kodu olan arkadaslar pmden özel olarak atabilir misniz?
  • Kodunu kullanmayacak olan arkadaş varsa pmden gönderebilirse sevinirim buraya yazılan kodlara yetişmek baya zor çünkü.Sepette 8 adet oyun bekliyor öylece.
  • NJLML2KQCJ %10 indirim kodu
  • Exclusive oyunlar nelerdir? Hangi oyunlari onerirsiniz? Pro var.
    Oyunlari alirken her oyun icin ayri ayri mi tek hesaptan mi almak mantikli?

Neden birden fazla ulkenin hesaplarini acip oyun aliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    Oyun önerilerine geçmeden önce;
    1.Eğer oynayıp satarım diyorsanız ayrı hesaplara alın. Satması kolay olur. Yok ben arşiv yaparım diyorsanız aynı hesaba alın.
    2. Başka ülke PSN lerinde daha ucuza alınabiliyor oyunlar duruma göre. O sebepten yöneliyoruz başka ülkeye.

Exclusive olarak God of War, The Last of Us, Uncharted Serisi, Infamous Second Son ile başlanabilir. Oynamadığınızı varsayarsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Oyun önerilerine geçmeden önce;
    1.Eğer oynayıp satarım diyorsanız ayrı hesaplara alın. Satması kolay olur. Yok ben arşiv yaparım diyorsanız aynı hesaba alın.
    2. Başka ülke PSN lerinde daha ucuza alınabiliyor oyunlar duruma göre. O sebepten yöneliyoruz başka ülkeye.

Exclusive olarak God of War, The Last of Us, Uncharted Serisi, Infamous Second Son ile başlanabilir. Oynamadığınızı varsayarsak.
    Yok satmam oynarim.
    Ama baskasinin burada sattigi bir oyunu alsam onun hesabiyla oynamam lazim sanirim.

Birden fazla hesap olursa problem olur mu?

Oyunlari cok paketleri oluyor mesela onu nasil anlayacagim tam oyun olup olmadigini?

Bir de oyunlari burada satanlarla ki genelde storedan ucuza satiyorlar, store uzerinden almanin bir avantaji/dezavantaji var mi?

Pri hesap alırsanız kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz. Sec alırsanız aldığınız hesaptan ve internete bağlıyken oynamanız gerekir.

İstediğiniz kadar hesabınız olsun. Aynı anda 16 taneye kadar hesap ekleyebilirsiniz. Hepsi pri, sec veya çift hak olabilir sıkıntı yok. İstediğiniz kadar hesap silme ekleme işi de yapabilirsiniz.

Oyun bilgileri kısmında genelde yazar içeriğin ne olduğunu. Eklenti ise genelde "Bunu kullanabilmek için ... ya sahip olmalısınız" diye uyarır.

Store üzerinden almanın avantajı var sadece. Hesap çalınma olayı olmaz. Burada satılan hesapları açan arkadaşlar oynayıp 5-10 ne ise eksiğine elden çıkarır. Alan oynar, yine insafına bir indirimle satar başkasına falan. Her ne kadar hiç sorun yaşamasam da, başkasından aldığı hesap elinde patlayan arkadaşlar oldu. O yüzden para sıkıntısı yoksa store dan almak en güzeli. Tabii güzel indirimleri takip ederek :)

kimden oyun aldığına dikkat et, dolandırılabilirsin, çalıntı hesapsa konsolun ban yiyebilir.
  • kullanmayacak olan varsa bana da kod gönderir misiniz?
    özel mesaj lütfen :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crwly -- 18 Aralık 2019; 16:2:7 >
  • Yüzde 10 kod

R578LN6G7F

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BUYUK OCAK SATIŞI an itibari ile 1GÜN 17 SAAT kalmış

• Ben %30 kodla Journey ve tearaway unfolded aldım. 28tlye geldi. Özellikle tearaway çok güzel duruyor. Daha önce iki oyun da plus ile verildiğinden dolayı bu fiyatlarla almayı düşünebilirsiniz. (yeni ps kullanıcılarına ithafen)
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Siz bilgili bir arkadaşa benziyosunuz izninizle bir soru sorucam yeri burası değil biliyorum bu seferlik affedin. Daha önce hiç forumda oyun satmamış kişi haliyle referanssız oluyor. Bu durumda oyun satması zorlaşıyor. Bu durum ne yapmalı sizce?

Bu biraz yeni mezun olmuş kişinin iş bulmama sebebinin tecrübesizlikten kaynaklanmasına benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fanqeuxx

Siz bilgili bir arkadaşa benziyosunuz izninizle bir soru sorucam yeri burası değil biliyorum bu seferlik affedin. Daha önce hiç forumda oyun satmamış kişi haliyle referanssız oluyor. Bu durumda oyun satması zorlaşıyor. Bu durum ne yapmalı sizce?

Bu biraz yeni mezun olmuş kişinin iş bulmama sebebinin tecrübesizlikten kaynaklanmasına benziyor.
    tecrübeli eleman aranıyor, tecrübe yoksa ücrette tam değil, o zaman ne yapıyoruz, diyelim ki oyun psn de 64 tl, kardeşlik konusundada 50-55 arası fiyat çekiliyorsa bizde 45 e kadar düşüyoruz, piyasadan biraz düşük fiyat vermek iyidir
    ilk sattığımız oyunlar pahalı oyunlar ise satılması daha zor olur, o yüzden düşük/orta bütçeli oyunlar üzerinden yürümelisiniz
    ayrıca forumda konulara katılım sağlayıp mesaj sayınızı da yükseltebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 18 Aralık 2019; 17:38:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hell-Riegel

Ben %30 kodla Journey ve tearaway unfolded aldım. 28tlye geldi. Özellikle tearaway çok güzel duruyor. Daha önce iki oyun da plus ile verildiğinden dolayı bu fiyatlarla almayı düşünebilirsiniz. (yeni ps kullanıcılarına ithafen)
    Ben de şuan bu tarz sadece dijitali olan oyunları istek listeme eklemeye çalışıyorum fiyatlar düştükçe takip edip aklıma yatanı alayım diye ama istek listem doldu 100 den fazla eklenmiyor
  • Luca Brasi L kullanıcısına yanıt
    Psprices sitesinden de fiyat takip listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca en düşük fiyatları da orada görebilirsiniz.

• İndirimleride ciddi manada büyük olur umarım bu büyük Ocak indirimlerinin.

• creep32 kullanıcısına yanıt
    Nerede gördünüz hocam link atabilir misiniz?

• Americas Worst Nightmare kullanıcısına yanıt
    Playstation'dan gelen mailde yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.