Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2239. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil3 iOS
5 sn
76.199
Cevap
1.562
Favori
3.787.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 22372238223922402241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkisinden birini alacaksan Payback al bence. NFS 2015 alırsan sıkılabilirsin, ağır bir oyun.
  • bende plus var şimdi indirime girse tekrar alıp suresini uzatabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    İkisinide tavsiye etmem beş para etmezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ olun arkadaşlar.Şu remake işine Ea de girsede millet bir araba yarışı görse. Most w. Veya ugrand2 farketmez yıkılsa bir ortalık, Sağlam bir tekrar yapılışla.

• Bazen indirim plus abonesi olmayanlara özel oluyor. Bazen de plus abonesi olanlar da alıp uzatabilir deniyor. Kampanya koşulları değişebiliyor hocam.

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Ama başka hikayeli bir oyunda yok değil mi hocam?

Bildiğim yok hocam maalesef

Nfs2015 eski NFS değil artık ben oynadim oyuna bir turlu ısınamadım yarıda bıraktım olmayınca olmuyor ama demosu yok sanırım varsa da bi deneyin ya da oynanis videolarına bakın derim. Bu konudan farklı olarak yarış üzerine Gran Turismo üzerine yoktur

nfs 2015 denedim biraz, sesler gerçekten harika, hele sony wireless 7.1 set ile resmen ben yarışıyordum. ama nedense oyunu kimse beğenmiyordu, bende ağır buldum ama oynanmayacak oyun değildi.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    44 lira bu oyun için gayet uygun fiyat 8$ daha bu fiyatı gerçekten görmeyebilir. 2013 oyunu diye düşünmeyelim nar misali içinde binbir çeşit olunca hep rağbet görüyor. pc'de olmasaydı konsolda alırdım.
  • bende ufc 1 var, ufc 3 alayım mı? pek fazla oynamıyorum, sadece 1'de pek karakter yok, ayrıca 3'de farklı vuruş teknikleri var mı? yani sadece grafiksek değilde diğer yenilikler var mı?
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

• Forza Horizon 4 tarzı bir oyun eksikliği var PS'te.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Zaten sürekli indirim var, güzel fiyatlar da oluşuyor gibi duruyor. Kapsamlı indirimde çok daha ucuza döner diye mi bekliyorsunuz?
    Beklediğim bir iki oyun var en son yeni yılda düşmüştü

• Bu oyunları oynayan arkadaşlar varsa almaya değer mi sizce strange brigade 114 tl, state of mind Türkçe altyazılı 84 tl ,agony Türkçe altyazı 64 tl, planet alpha platform 36 tl, unravel two 36 tl Hangisini veya hangilerini önerirsiniz Us psn ye de baktım ama fiyatlar tr ye göre çok yüksek sizce daha da düşer mi yıl içinde tr psn de

• ozanaksu O kullanıcısına yanıt
    Strange Bridge'yi oynayacak arkadaşların varsa al. Coop olarak tasarlanmış. Keyifli oyundur. Ama arkadaşlarla. State Of Mind Türkçe altyazılı. Detroit Becam Human tarzında bir konusu ve evreni var. Küçük bütçeli bir stüdyodan çıktığı düşünülerek alınmalı. Oda oldukça hoş bir oyundur. Konu itibariyle en azından. Agony'e kesinlikle bulaşma. Unravel ise ilk oyunu sevdiysen hiç düşünmeden alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Esinle ve cocugunla oynayacaksan unravel two tavsiye ederim fiyatina gore iyi ben 44 tl ye almistim sanirim dip fiyati suan gordu, plusta verilirmi bilmem ama tavsiye ederim.keyifli oyundur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam diğerlerini alabilirsin istersen ama Agony alacağına o parayı ye, daha çok zevk alırsın. En azından karnın doyar.
  • plus süresi doldu, indirim de yok,
    denemeyi de kullanmıştık..
    önerisi olan var mı
  • Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar. Tekrar araştırdım. State of mind ve unravel two alıcam.

• 
Sayfa: önceki 22372238223922402241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.