Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ucanpide , bombacimülayim , gxlyxlxylxg , nier , nier Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (4 Mobil) - 16 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
76.203
Cevap
1.563
Favori
3.787.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semihakbulut84

İndirimden bir oyun tavsiye edeyim bende arkadaşlar. Geçenlerde bu forumda bir arkadaş tavsiye etmişti zaten. Gun core cannoli. 30 tl idi 12 tl olmuş. Sadece 4gb. Türkçe altyazılı çizgi film tadında zombi oyunu. Basit eğlenceli 2 kişi de oynanıyor. Ben dün oynamaya başladım. Herkese tavsiye ederim

Hocam oyun kesin Türkçe mi alacağım.( Diğer alacaklarımin yanına ekleyeceğim diyelim :)) Ayrı hesap açıp mi almalı ana hesaba mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Merhabalar. Nacizane Ps4 pro aldım haftasonu kurmadım. Ben evli bi insanım maddi durumda iyi değil. Şimdi cahillikte var bu konularda. Bu plusa üye olmalı mıyım. Oyunları alırken secendary hesap falan nasıl alıcam. Almak istediğim oyunlar var ama nasıl yapıcam. Allah rızası için biriniz yardım edin. Ne yapmam lazım. İndirimli oyunlar var ne yapcam şaşırdım. Ne olur yardımcı olun.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=109819213

Linke gir kardeslik konusu var hocam burada sec pri tüm bilgiler mevcut oyun satan arkadaslar var istediğin oyunu en ucuz burada bulursum

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: Massimo85

Peki kullandığım hesap dışında başka bir hesap açıp store'dan oyun alsam kullandığım hesapta plus olduğu için o oyunu da online oynayabilir miyim? Yoksa sadece plus olan hesapta mı online olunuyor? Farklı farklı söyleyenler var bu konuda

Plus üyelik olan hesabı ps4'te etkinleştirmişseniz o ps4'te açacağınız her hesaptan online oynayabilirsiniz. Ps4'te tek bir etkinleştirilmiş plus hesap olması yeterli online oynamak için, her hesaba ayrı plus almaya gerek yok.

Ama plus indirimleri açılan diğer hesaplarda gözükmüyor

Plus indirimleri sadece plus üyelik alınmış hesapta görünür, bu gayet normal fakat plus üyelikli hesabı etkinleştirmişsen, bu hesaptan aldığın oyunları diğer hesaplardan da oynayabilirsin.
    Arkadaşın cevapladığım sorusu ise online oynamak ile alakalı idi, plus üyelikli hesabı etkinleştirdiğinde diğer tüm hesaplardan da online oynayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bahar indirimleri ne zaman başlar tr psnde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Merhabalar. Nacizane Ps4 pro aldım haftasonu kurmadım. Ben evli bi insanım maddi durumda iyi değil. Şimdi cahillikte var bu konularda. Bu plusa üye olmalı mıyım. Oyunları alırken secendary hesap falan nasıl alıcam. Almak istediğim oyunlar var ama nasıl yapıcam. Allah rızası için biriniz yardım edin. Ne yapmam lazım. İndirimli oyunlar var ne yapcam şaşırdım. Ne olur yardımcı olun.

Online oynamayacaksanız plus gerekli değil, plusta her oyuna değil ama bazı oyunlara özel indirimler olabiliyor, her oyun için ise sadece yüzde 10 indirim özelliği var. Diğer indirimli oyunlar için plus abonesi olma şartı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: semihakbulut84

İndirimden bir oyun tavsiye edeyim bende arkadaşlar. Geçenlerde bu forumda bir arkadaş tavsiye etmişti zaten. Gun core cannoli. 30 tl idi 12 tl olmuş. Sadece 4gb. Türkçe altyazılı çizgi film tadında zombi oyunu. Basit eğlenceli 2 kişi de oynanıyor. Ben dün oynamaya başladım. Herkese tavsiye ederim

Hocam oyun kesin Türkçe mi alacağım.( Diğer alacaklarımin yanına ekleyeceğim diyelim :)) Ayrı hesap açıp mi almalı ana hesaba mi

Türkçe altyazılı ben oynuyorum çok zevkli gerçekten

• Sizce Middle Earth alınır mı US psn den 30 tlye? Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

bahar indirimleri ne zaman başlar tr psnde?

Bundan daha da ucuza düşermi pek sanmiyorum

• Birde arkadaşlar bu alien isolation türkçe mi değil mi bir videoda Türkçe oynuyordu eleman

• quote:

Orijinalden alıntı: makusla06

Sizce Middle Earth alınır mı US psn den 30 tlye? Ne dersiniz?

çok tatlı oyun. pro desteği de mevcut. kaçırma derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, US PSN hesabı açsam, flash sale dan oyun alsam, TR PSN hesabımla o oyunu oynayabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dustywaffe

Arkadaşlar, US PSN hesabı açsam, flash sale dan oyun alsam, TR PSN hesabımla o oyunu oynayabilir miyim ?

us hesabını ana hesap olarak etkinleştirirsen oynarsın.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler.
  • abidig kullanıcısına yanıt
    değil

• Arkadaslar cevaplarsaniz sevinirim

Net te 45 tl 12 ay plus üyelik var normalmi bi sakincasi varmi banlanma vs bi sorun olurmu

• rudolfhess R kullanıcısına yanıt
    Hocam. Sence normal olma ihtimali varmi ???

• rudolfhess R kullanıcısına yanıt
    Sakın alma paran gider yazık

• Teşekkürler ederim en güvenilir fiati uygun nerden alınır

• Psn de Şubat tasarruflarından sonra indirimler geliyormuydu?
    Yoksa bir süre ara olup Mart ayında Mart tasarrufları diye mi gelecek
    Haftalık indirimleri sormuyorum, şu coklu oyun indirimlerin sistemi nasıldı?
  • 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.