Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (442. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 25 Misafir (6 Mobil) - 22 Masaüstü10 Mobil2 iOS5 Android
5 sn
75.903
Cevap
1.550
Favori
3.757.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverktulu

quote:

Orijinalden alıntı: Leto Atreides II

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

quote:

BF1 Deluxe ve Doom yapıştırdım. Steam ile beraber bu ay kol gibi girdi bana ama durmak yok.

Bu arada bir alana bir bedavada Carmageddon max damage'ı gözüme kestirdim ama ikili satın almanın tam mantığını bilmiyorum. Bilen varsa aydınlatsın lütfen.

Hocam bende bu durumdayım. :D Daha da alıcam. İşin kötüsü PS4'te yer kalmadı bide HDD aldım onu takıp öyle indiricem acayip masraf oldu..

Ben çoktan taktım 2 TB hdd hocam. Vurucam kırbacı modundayım.

hocam şu şey:http://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-expansion-2tb-stea2000400-P69764147 ps4'e uyar mı? bir de 2 tb'liğin fiyatı 284, 1 tb'likse 190 lira. aradaki 100 liraya değer mi sizce?

Farklı model olduğunu sanmıyorum emin de değilim ama ben de seagate'in 2tb'lık 2.5" lik harici harddiskini alıp ps4'üme başarılı bir şekilde takmıştım. Şu an bile sorunsuzca oynuyorum ps4 oyunlarımı. 2tb şiddetle tavsiye ederim. Fiyat olarak bilemeyeceğim amazon falan sıkıntılı işler. Siz bilirsiniz.

Ben şu videoyu izleyerek taktım.

https://www.youtube.com/watch?v=5KxPrMI7YRk

hocam ben amazon'a bütün türk alışveriş sitelerinden daha fazla güvenirim
  • Battlefield 1 için normal sürüm mü deluxe almak mı mantıklı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Deluxe hiçbir olayı farkı yok. Normal alın.

• Bf1 ortak arayan var mı arkadaşlar? Varsa pm'e bekliyorum :)

• Arkadaşlar fikirlerinizi almak istiyorum. sizce last of us remastered yılbaşı dolayısıyla daha da indirime girer mi? Yani 119 dan aşağı düşer mi?

Bir de diğeri bu 2 al 1 öde kampanyasından last of us ın yanına alınabilecek oyun tavsiyesi var mıdır?

• Arkadaşlar bu 2 al 1 öde kampanyası nasıl oluyor?

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Dün aynı soruyu ben de sordum. Kampanyalı oyunlardan 2 tanesini seçip sepete ekliyorsun. Pahalı olanın ücretini çekiyor sadece. Mantık böyleymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.Ne alınabilir peki,öneriniz varmı?

• sezzoi kullanıcısına yanıt
    İndirim üstüne indirim geleceğini sanmıyorum. Oyunlar zevk meselesi ama Last of Us'in yanına Carmageddon Max Damage'a bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Last of us bir çok kere indirim gördü. Şuan ki fiyatı yüksek beklemenizi öneririm. Ben 70 den almıştım.

• titanfall 2 ne zaman indirime giriyor arkadaşlar ve fiyat ne kadar olur ?
  • Tamam hocam, cok tesekkurler, ben 70 tl ye kadar düştüğünü bilmiyordum, beklerim o zaman. İyi günler dilerim.

İyi günler hocam. :)

• Bf1 indirimi saat kaçta bitiyor tam olarak
  • quote:

az önce aldım hocam:https://www.amazon.de/gp/product/B00TKFEE5S/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    82 euro gözüküyor en başta ama sepete atıp indirim kodunu girdiğinizde 58 euro oluyor.

Hayırlı olsun hocam. Bari 3TB alsaydınız boyut olarak aynı gözüküyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

quote:

BF1 Deluxe ve Doom yapıştırdım. Steam ile beraber bu ay kol gibi girdi bana ama durmak yok.

Bu arada bir alana bir bedavada Carmageddon max damage'ı gözüme kestirdim ama ikili satın almanın tam mantığını bilmiyorum. Bilen varsa aydınlatsın lütfen.

Hocam bende bu durumdayım. :D Daha da alıcam. İşin kötüsü PS4'te yer kalmadı bide HDD aldım onu takıp öyle indiricem acayip masraf oldu..

Ben çoktan taktım 2 TB hdd hocam. Vurucam kırbacı modundayım.

hocam şu şey:http://urun.n11.com/tasinabilir-disk/seagate-expansion-2tb-stea2000400-P69764147 ps4'e uyar mı? bir de 2 tb'liğin fiyatı 284, 1 tb'likse 190 lira. aradaki 100 liraya değer mi sizce?

Farklı model olduğunu sanmıyorum emin de değilim ama ben de seagate'in 2tb'lık 2.5" lik harici harddiskini alıp ps4'üme başarılı bir şekilde takmıştım. Şu an bile sorunsuzca oynuyorum ps4 oyunlarımı. 2tb şiddetle tavsiye ederim. Fiyat olarak bilemeyeceğim amazon falan sıkıntılı işler. Siz bilirsiniz.

Ben şu videoyu izleyerek taktım.

https://www.youtube.com/watch?v=5KxPrMI7YRk

hocam ben amazon'a bütün türk alışveriş sitelerinden daha fazla güvenirim

E madem öyle, Türkiye'den daha uygun fiyata bulabileceksek bana da bir m3 ssd alaım hocam. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

titanfall 2 ne zaman indirime giriyor arkadaşlar ve fiyat ne kadar olur ?

Bende beklemedeyim

• Bu sabahtan beri Psn TR'den alışveriş yapıpta, alışverişi gerçekleşen var mı ? Ödemeyi tam yapacakken sürekli başa dönüyor. (Sms'den gelen kodu istiyor giriyorum, tekrar başa dönüyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: resatmarasli

Bu sabahtan beri Psn TR'den alışveriş yapıpta, alışverişi gerçekleşen var mı ? Ödemeyi tam yapacakken sürekli başa dönüyor. (Sms'den gelen kodu istiyor giriyorum, tekrar başa dönüyor)

Hocam ben dun 20.00 gibi denedim hiçbir sıkıntı yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: resatmarasli

Bu sabahtan beri Psn TR'den alışveriş yapıpta, alışverişi gerçekleşen var mı ? Ödemeyi tam yapacakken sürekli başa dönüyor. (Sms'den gelen kodu istiyor giriyorum, tekrar başa dönüyor)

ps4 cihazınızdan alım yapınız.. Tecrübeyle sabit..
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.