Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erenkurban23 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
76.141
Cevap
1.562
Favori
3.783.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yellow canary01

us psn %10 indirimi almak için plus gerekiyormu

gerekmez ödeme ekraninda kod giriyorz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watch Dogs 2
    Titanfall 2

Bu oyunların fiyatları baya iyi. Secondary hak isteyen varsa mesaj atsın kardeşlik yapalım. Ya da almayı düşünen varsa bu oyunları primary haklarını satın alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibarut8907 -- 25 Kasım 2016; 2:54:58 >
  • %10 indirim kodları tr psn de geçiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

%10 indirim kodları tr psn de geçiyormu

sadece us psnde gecerli

• Flash Sale
    https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALEPS4GAM
    Tomb Raider alsam mı ? Yılbaşı indirimlerini mi beklesem bilemedim:
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    ps4pro için hediye 10$ vermiş buna ek indirim kodu varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

ps4pro için hediye 10$ vermiş buna ek indirim kodu varmı

var hocam ben biraz önce 10$ + %10 indirm kullanarak batman aldim bedavaya geldi :)

• Beyler bombayı patlatıyorum daha ucuzu ne dijital nede kutulu mevcut. amazon.de 49€ üstü kargo bedava yapıştırın. 2 oyunda PAL türkçedir.

FIFA 17 PS4 = 33€

BATTLEFIELD 1 PS4 = 33€

2 oyunun bana maliyeti 8€ kuponla 215 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 25 Kasım 2016; 3:45:11 >

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    indirimi nasıl alabilirim,hediye kodu ne zamana kadar geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 25 Kasım 2016; 3:42:58 >
  • Şu 10 dolar bana neden gelmedi ya pro bizde aldık halbuki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün order 1886 alacaktım kararsız kaldım şimdi geri alayım dedim oyunun fiyatı 119 tl'ye çıkmış.Halbuki 25'ine kadar indirim vardı ama 25 dahil değilmiş demek.Neyse ki Heavy Rain & Beyond two souls'u almışım indirim bitmeden.
  • Oyunlarda indirim olması iyi güzelde şimdi herkes aynı oyunları oynayacak belediye dağıtmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Kasım 2016; 6:54:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Overwatch'a çok benzeyen başarısız bir yapım. Bir aralar bedava olacağı f2p olacağı konuşuluyordu.

F2P olacaksa boşuna para vermeyelim.

Uzunca bir sure F2P olmaz. Ayrica Overwatch dan daha iyi oldugunu soyleyenler var. Dusunursen ortak alalim
  • skynet kullanıcısına yanıt
    order 60tl idi n11 de. bkm 20tl iadeyle 40a gelir. bkm limit dolmadıysa kaçmaz. dün bitirdim oyunu. güzel oyundu. tam sevdiğim kalite grafik senaryo ve kıvamında aksiyon kombosu vardı. bitmesi hem kötü hem iyi. bitmeyen ıvır zıvır peşinde koşturan oyunlardan zevk almıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartına bir açıklık getireyim. Ne olursa olsun ne yollar denenirse denensin hiçbiri olmuyor. Sistem kafasına göre kabul ediyor, etmiyor. Ben 1 hafta pc üzerinden almaya çalıştım ps4 garanti de olduğu için. Kabul etmedi. yaklaşık 4-5 gün önce de the orderı telefon üzerinden deneyeyim dedim kabul etti. Yani sistemin canı ne zaman isterse o zaman kabul ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

Battlefield™ 1 - Titanfall™ 2 Deluxe Paketi bu paket nasıl sizce ? cok uygun geldi bana 270 lira.

Ben de çok kararsız kaldım hocam bir anda o kadar para gözüme çok gözüküyor ama iki oyun tek tek alınsa çok daha fazla tutuyor. Her iki oyun da deluxe mü sadece titanfall 2 mi deluxe onu anlamadım

2side deluxe hocam ayrıntılara bakın görürsünüz.hala kararsızım keşke 2 taksit felan olsa :)

• Bu hafta sonu liginin katılım şartları neler acaba?
  • Amazon.com'dan 29 dolara ps Pro 2. nesil VR kamera aldım yanına da far cry primal kutulu aldım ikisine toplamda 44 dolar ödedim.Hiç bişey

Türkiyede indirim diye bağırsaklarını çatlatan vatan mediamarkt vs mağazalara bakıyorum da yok yok sizden bi halt olmaz yürüyün geldiğiniz ülkelere Black fridaymiş bir de reklamlarda diyor.Gavur özentisi oldunuz tamam da bari onu tam yapın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LOSTPLANET::: -- 25 Kasım 2016; 9:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Amazon.com'dan 29 dolara ps Pro 2. nesil VR kamera aldım yanına da far cry primal kutulu aldım ikisine toplamda 44 dolar ödedim.Hiç bişey

Türkiyede indirim diye bağırsaklarını çatlatan vatan mediamarkt vs mağazalara bakıyorum da yok yok sizden bi halt olmaz yürüyün geldiğiniz ülkelere Black fridaymiş bir de reklamlarda diyor.Gavur özentisi oldunuz tamam da bari onu tam yapın .

hocam kamera ne işe yarıyor ne amaçlı aldınız? benim bildiğim şu an sadece dans oyunu mevcut.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.