Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (387. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü6 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
76.141
Cevap
1.562
Favori
3.783.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #40
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için teşekkür ederim. Infamous 1 ve 2'yi Ps3'te oynamıştım ve beğenmiştim. Hikayeyi tam olarak hatırlayamıyorum ama baş karakteri farklıydı. Bu oyunlar ondan farklı gözüktüğü için sormak istedim. Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    İlk kez bugün benim başıma geldi. Kartınızdan çekim yapılamıyor uyarısı verip sipariş yaptırmadı. Sonra o kartı başka yerde kullanayım dedim gene para çekemedi. Bankayı aradım (Garanti), PSN işlemini şüpheli olarak görüp kartı bloke etmişler, müşteri temsilcisine açtırdım tekrar.

• Uncharted4 oynamalisin oda indirimde kill zone cok kotu bir oyun hic yaklasma

• quote:

Orijinalden alıntı: idiopathic

Arkadaşlar infamous second son+first light ve killzone shadow fall oyunlarini nasıl bilirsiniz? Çok ucuzlar fakat oynamaya değer mi değilse bütçeyi başka oyunlara kaydıracağım.

Infamous'u seven kadar sevmeyen de vardır. Benim çok sevdiğim bir seridir, en güzel yanı da oyunda araba kullanılmamasıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

Arkadaşlar ps4 camiasında çok yeniyim ucuz oyunları alıyorum çeşitli oyunlar oynayabilmek için;

The order 1881
    God of war 3
    Life is strange
    Last of us
    Infamous paketi
    Batman arkham night aldım

Bf1, titanfall 2 ve watchdogs gibi oyunlar bütçemi aşıyor. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı black friday kapsamında birşeyler daha alayım diyorum.

Killzone alınır mı? Season pass olan versiyon için 2 katı para vermeye gerek var mı sizce? Normali 29, season pass olanı 59 tl

Kıllı zone alınır normal olanı al bence

• GALDER G kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam sağolasın sürekli oyun aldığım garanti sanalkart ilk defa böyle bişey başıma geldi akbank sanalkart ile deneyim birde cvp için tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Tr psndeki kredi kartı hatasının çözümünü bilen var mı

Ad ve soyad bilgilerinizi girerken (kredi kartı ekleme kısmında) Türkçe karakter kullanmayım.

Adres bilgilerinizi girerken Türkçe karakter ve noktalama işareti kullanmayım. Tam adres yazmanıza gerek yok. Örneğin;

Ismail Hacibeyoglu

Serce Mahallesi Cicek Sokak

gibi gibi...

Malesef denedim ama olmadı. 3 yıldır sürekli psnde kullandığım kart şimdi hata veriyor. Sırf bu yüzden xbox a geçmeyi düşüneceğim bu gidişle

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

Arkadaşlar ps4 camiasında çok yeniyim ucuz oyunları alıyorum çeşitli oyunlar oynayabilmek için;

The order 1881
    God of war 3
    Life is strange
    Last of us
    Infamous paketi
    Batman arkham night aldım

Bf1, titanfall 2 ve watchdogs gibi oyunlar bütçemi aşıyor. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı black friday kapsamında birşeyler daha alayım diyorum.

Killzone alınır mı? Season pass olan versiyon için 2 katı para vermeye gerek var mı sizce? Normali 29, season pass olanı 59 tl

ok yaydan çıkacaksa shadow of mordor olabilir,en beğendiğim oyunlardan kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwinFlame

quote:

Orijinalden alıntı: parazite

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DS0MQUQ/ref=mp_s_a_1_6_twi_gam_1?ie=UTF8&qid=1479996563&sr=8-6&keywords=battlefield+1

Hocam bahsettiginiz bu mu? Kargo fiyatı ne kadar cikar, hic amazon kullanmadim da bilginiz var mı?

Edit:Bf4 paylasmisim yanlışlıkla

sepete 6-7 tane oyun ekledim ve kargosu 7 dolar çıktı.

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Vergi dilimine takılmadan 20 dolarlık oyun yerine 2 tane 10 dolarlık oyun ile 7 tane oyun alabilirsiniz. En fazla 7 dolar oluyor .

kaç..dolardan..sonra..vergiye..takılıyor?

• %..10..indirim..kodu..vardı..sadece..usa..psn..demi..geçerli?..tr..psn..de..gecermi?
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana da oldu Ps app üzerinden oyun alamadım bir türlü. Sonra direkt ps üzerinden denedim oldu. Garanti sanal kart bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

quote:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DS0MQUQ/ref=mp_s_a_1_6_twi_gam_1?ie=UTF8&qid=1479996563&sr=8-6&keywords=battlefield+1

Hocam bahsettiginiz bu mu? Kargo fiyatı ne kadar cikar, hic amazon kullanmadim da bilginiz var mı?

Vergi dilimine takılmadan 20 dolarlık oyun yerine 2 tane 10 dolarlık oyun ile 7 tane oyun alabilirsiniz. En fazla 7 dolar oluyor .

75...eurodan....sonra....vergiye...takılıyor...kuru..ona...göre...ayarlarsanız..ortalama...79...dolar..diyebilirsiniz...

• Assassins creed üçlü paket aldım black flag, unity ve syndcate tanesi 24 lira bence çok iyi hatta en iyi indirim bu bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

75...eurodan....sonra....vergiye...takılıyor...kuru..ona...göre...ayarlarsanız..ortalama...79...dolar..diyebilirsiniz...

cevap..için..sağol..ama..makara..yapmasan..iyidi..space..tusu..bozuk..

• sezzoi kullanıcısına yanıt
    yok bu son artik 29 kasima kadar ayni indirimler var.
  • İndirimden Elder Scrolls V Skyrim Special Edition almayı düşünen var mı ? Primary hakkı bende kalacak şekilde alabiliriz. Uzun sure bende kalacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

cevap..için..sağol..ama..makara..yapmasan..iyidi..space..tusu..bozuk..

• TwinFlame kullanıcısına yanıt
    müdür aldığın oyunların tam resmini atabilir misin?ben bunları görebildim şuanlık.
  • Anladım hocam, eyvallah o zaman last of us Remastered için bekliyordum 20 $ dan aşağı inme bizde zaten 134 tl . bizde peki flash sale olur mu? Tr PSN de?

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.