Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.141
Cevap
1.562
Favori
3.783.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps3 içinmiş. Canın sağ olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormayın acele ile yazayım derken bakmadım versiyona kusuruma bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Double King Chicken

Selam arkadaşlar uncharted serisinden hiçbirini oynamadım uncharted 4 mü almamı önerirsiniz skyrim mi? Bu arada skyrimi anlatıcak biri olursa sevinirim video izleyemiyorum internet sıkıntısından

Bilgilendirecek biri yokmu ? vehayut ucuzundan 50-90 tl arası kesinlikle almalısın oynamalısın diyebilceğiniz başka tavsiye ettiğiniz oyun varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

Daha önce Garanti sanal kart ile oyun almıştım ama şimdi yine aynı kartla ödeme yaparken sürekli 3D sayfayı geliyor arka arkaya. Ödeme yapamıyorum.

Arkadaşlar yardım edin. Ne yaptıysam daha önce oyun aldığım sanal kart ile şu an oyun alamıyorum. Sürekli 3D güvenlik sayfasına geri dönüyor. Ne yapmam gerekiyor?

• fifa 17 indirim kodları falan herşey dahil nerde en ucuz arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Selam arkadaşlar uncharted serisinden hiçbirini oynamadım uncharted 4 mü almamı önerirsiniz skyrim mi? Bu arada skyrimi anlatıcak biri olursa sevinirim video izleyemiyorum internet sıkıntısından

Bilgilendirecek biri yokmu ? vehayut ucuzundan 50-90 tl arası kesinlikle almalısın oynamalısın diyebilceğiniz başka tavsiye ettiğiniz oyun varmı ?

Hocam ben de önceki oyunları oynamadan Uncharted 4 oynadım. Ps4 aldığımda oynadığım ilk oyun oldu ve hala daha fazla keyif aldığım bir oyun çıkmadı karşıma. Korsanların hikayesi, karakterlerin hikayesi, karakterlerin samimiyeti, dublaj, aksiyon, grafikler ve mekanların güzelliği direk insanı oyunun içine alıyor. Skyrim oynamadım ama Uncharted 4 mutlaka oynanması gereken bir oyun.

• Double King Chicken kullanıcısına yanıt
    Uncharted oynanabilirliği kolay sakin bir seridir..Üstelik senaryo modu oldukça uzundur..
    Uncharted Collection (1-2 ve 3. oyunu içeren paket) forumdan uygun fiyata (25/30 TL aralığında) bulabilirsin..
  • Double King Chicken kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sefer iyice kontrol ettim PS4 için Uncharted koleksiyonu 62₺. Hem 3 oyun almış olursunuz hem de Uncharted serisini görürsünüz.

Skyrim'e gelince oldukça geniş bir açık dünyaya sahip çok başarılı bir RPG oyunu. Eğer bu tip level kasmalı oyunları seviyorsanız mutlaka denemelisiniz.

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar uncharted serisinde karar verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: GALDER

Hocam bu sefer iyice kontrol ettim PS4 için Uncharted koleksiyonu 62₺. Hem 3 oyun almış olursunuz hem de Uncharted serisini görürsünüz.

Skyrim'e gelince oldukça geniş bir açık dünyaya sahip çok başarılı bir RPG oyunu. Eğer bu tip level kasmalı oyunları seviyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Link varmı hocam ben bulamıyorum

• Batman arkham night oyununu tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

Bir de 10 tl fark ile premium edition mevcut. Değer mi acaba

• life is strange episode 2-5 mi oluyor ? 1'i nerden bulcaz?
    bi de fifa 17 endo psnden alınır mı?

• Hocam sormayın ya forumu karıştırdım bir an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

life is strange episode 2-5 mi oluyor ? 1'i nerden bulcaz?
    bi de fifa 17 endo psnden alınır mı?

1 ücretsiz olabilir. O şekilde aratırsanız çıkması gerek diye biliyorum.

Endo PSN'de en son TR kartlar geçmiyordu, nasıl alınır bir fikrim yok.
  • AMAZON konusu ne oldu ben bulamadım
  • Destiny The Collection alsak. Her iki hesap sahibi de bütün ek içerikleri oynayabilir mi arkadaşlar?

Bu ek içerikleri oynamama olayı sadece The Crew için mi geçerli, yoksa her oyunda mı geçerli bir durum mudur?
  • Her şey güzel olmuşta Tr da bide indirim kodu falan vereydi :) süper olucakmış.

Bende bf1 ile titanfall2 paketine giricem hafta sonu şu pro olayını halledebilirsem :)

Tom raider i vermediler ya içimizde yine uhde kaldı yılbaşında verirler belki.. Gamsız psn=sony
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

Batman arkham night oyununu tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

Bir de 10 tl fark ile premium edition mevcut. Değer mi acaba

değer premiuma.
    59 tl gayet iyi
  • Amazondan kutulu Street fighter 5 15$ ve batman arkham knight 10$

Tr PSN den ise Assassin's creed trilogy 72 TL, F1 2016 89 TL ve Dirt rally 59 TL alarak bu BF yi kapadım ben. Çok da açılmamak lazım.
  • Destiny The Collection alsak. Her iki hesap sahibi de bütün ek içerikleri oynayabilir mi arkadaşlar?

Bu ek içerikleri oynamama olayı sadece The Crew için mi geçerli, yoksa her oyunda mı geçerli bir durum mudur?

Tekrarlayayım da alacağım cevap bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.