Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MarvelX , nier , nier , toprak12345 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.115
Cevap
1.561
Favori
3.779.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bf1 ve skyrim i daha önce pc de oynadım. Ağırlıklı olarak exc oyunlar almak istiyorum ama bf1 düşünebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

amazon.com'da AC Syndicate 8$, Unity 10$, Mad Max 10$, Batman Arkham Knight 10$, Last of Us 10$, Life is Strange 11$, Far Cry Primal 15$, Until Dawn 15$, Fallout 4 15$, Battlefield 1 25$, Skyrim 25$, Star Wars 10$, Star Wars + Season Pass 20$. Hepsi kutulu, sifir oyunlar.

Bunlar dijital degil miydi ?

• Hocam infamouslar derken infamous un tüm sürümleri tek bir pakette yok mu?bir de oyunlar türkçe mi? Makinayi yeni aldığımdan soruyorum çünkü bildiğim kadarıyla infamous, MGS, Uncharted vs. Hit oyunlar, başka tavsiye edeceğiniz de var mı?
    Not:suana kadar aldıkları nba 2k17, Uncharted 4 ve de Drake collection ve GoW 3 remastered sepette ekli duruyor, bir de senaryo odaklı oyunları daha çok seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sezzoi

Hocam infamouslar derken infamous un tüm sürümleri tek bir pakette yok mu?bir de oyunlar türkçe mi? Makinayi yeni aldığımdan soruyorum çünkü bildiğim kadarıyla infamous, MGS, Uncharted vs. Hit oyunlar, başka tavsiye edeceğiniz de var mı?
    Not:suana kadar aldıkları nba 2k17, Uncharted 4 ve de Drake collection ve GoW 3 remastered sepette ekli duruyor, bir de senaryo odaklı oyunları daha çok seviyorum

Infamous Second Son + DLC tek pakette. Şunu almalısın. Evet Türkçe

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/infamous-second-son-infamous-first-light/cid=EP9000-CUSA00004_00-INFAMOUSSSFLBNDL

• Tr psn de gta 5 kaç lira şuan? İşk sayfayı inceleyemedim kusura bakmayın.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam tek pakette olması güzel olmuş, MGS için de benzer bir paket var mı? MGS nin definition edition diğer oyunları içeriyor mu?

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DS0MQUQ/ref=mp_s_a_1_6_twi_gam_1?ie=UTF8&qid=1479996563&sr=8-6&keywords=battlefield+1

Hocam bahsettiginiz bu mu? Kargo fiyatı ne kadar cikar, hic amazon kullanmadim da bilginiz var mı?

Edit:Bf4 paylasmisim yanlışlıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parazite -- 24 Kasım 2016; 17:28:47 >
  • quote:

Teşekkürler hocam tek pakette olması güzel olmuş, MGS için de benzer bir paket var mı? MGS nin definition edition diğer oyunları içeriyor mu?

PS4 için soruyorsan Metal Gear Solid paket olarak yok.

edit: Evet varmış. Paket içerisinde ek paket de dahil -->https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/metal-gear-solid-v-the-definitive-experience/cid=EP0101-CUSA05597_00-MAINGAME00000000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Kasım 2016; 17:27:42 >

• Infamous paketin sec hakkına talibim. Almak isteyenler mesaj atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

PS4 için soruyorsan Metal Gear Solid paket olarak yok.

Paket olarak var. Definitive edition herşeyi içeriyor.

Bu arada yeni hesap açıp blackfriday paketi oluşturdum. İçerik olarak skyrim, farcry ve dirt raly var. 212tl tutuyor. Ortak olmak isteyen varsa secondary verebilirim. Duruma göre başka oyun da ekleyebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Tr psn de gta 5 kaç lira şuan? İşk sayfayı inceleyemedim kusura bakmayın.

99 TL.
  • Aksam titanfall 2 alacagim tr psn den.Ortak olmak isteyen arkadaslar pm atabilir.Oyunun secondary hakki satiliktir.

• Daha önce Garanti sanal kart ile oyun almıştım ama şimdi yine aynı kartla ödeme yaparken sürekli 3D sayfayı geliyor arka arkaya. Ödeme yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizbaris -- 24 Kasım 2016; 18:59:2 >
  • Watch Dogs 2 Deluxe Edition

Titanfall 2

Oyunlarını alacağım. Ortak ariyorum Secondary haklarini isteyenler PM atabilirler. Primaryler bende kalacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parazite

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00DS0MQUQ/ref=mp_s_a_1_6_twi_gam_1?ie=UTF8&qid=1479996563&sr=8-6&keywords=battlefield+1

Hocam bahsettiginiz bu mu? Kargo fiyatı ne kadar cikar, hic amazon kullanmadim da bilginiz var mı?

Edit:Bf4 paylasmisim yanlışlıkla

sepete 6-7 tane oyun ekledim ve kargosu 7 dolar çıktı.

Vergi dilimine takılmadan 20 dolarlık oyun yerine 2 tane 10 dolarlık oyun ile 7 tane oyun alabilirsiniz. En fazla 7 dolar oluyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwinFlame -- 24 Kasım 2016; 18:3:1 >

• Hong kong psn de fifa 17 yaklaşık 120 tl ye geliyor . Ama ordan alırsam türkçe dil seçeneği bulunur mu ?

• GTA 5 ne oyunmuş. Kaç senelik oyun. 99 nedir?
  • Guilty Gear Xrd Revelator Plus indirimi ile 42 tl civarına gelmesi lazım. Efsane fiyat.

Borderlands Handsome Collection 2 oyun bir arada 50 tl. Şahane fiyat.

Souls serisini sevenlere
    Lords of the Fallen 24 tl Mezarcı fiyatı

İnFamous oynamayanlara Second son 29 tl
    Second son + First Light 44 tl. Mezarın dibi.

Güzel oyunlar, güzel fiyatlar.
  • Tek oyun alirsan kargo ucreti 5.5$. Sepete ekledigin her oyunda bu ucret artiyor. 4 oyun alirsan kargo ucreti 7$ oluyor. Battlefield 1 stoklari tukendi. Alisveris yapmadan once populer konulardaki amazon konusuna bakmani oneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene 28 aralıkta fifa 16 yı 100 tl den almışım acaba bu senede o fiyata düşer mi yine aralık zamanında yoksa bu 161 lirayı kaçırmadan alsam mı ?
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.