Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sabirmusti , Turcopolo , stormRing Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.196
Cevap
1.562
Favori
3.787.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jagatai

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

quote:

Orijinalden alıntı: BadBoy89

Oyunu almadım fakat sırf zor ve online mod yok diye almamak gerekiyorsa. Dark Souls çöp oğlu çöptür bu mantıkta.

Hikaye moduda yok. Piste diğer arabaları görmede yok. Tek başınasın. Only time trial

Şimde pek anlayamadım seni ben. Yazdıklarınla çelişmiyor musun?
    Dün dedin ki; Colin McRae Rally ile büyümüş ve ralli tutkunu biri olarak, DiRT 3 de aldığım keyfin 1/10'ini DiRT Rally de alamadım.

Ben de Colin McRae serisinin Colin McRae: Dirt ve Dirt: Showdown dışında tamamını oynadım.
    Bu seri Dirt ile birlikte bozulup Ralli ögelerini kaybetmeye başladı. Dirt 3 ve Showdown ile arcade'in dibine vurdular. Olumsuz geri dönüşler ile saf ralliye yöneldiler.
    Yani o yok diye eleştirdiğin şeylerin hepsi asıl eski ralli oyunlarında da yok? Rallide zamana karşı yarışırsın zaten.

1.1 Colin McRae Rally
    1.2 Colin McRae Rally 2.0
    1.3 Colin McRae Rally 3
    1.4 Colin McRae Rally 04
    1.5 Colin McRae Rally 2005
    1.6 Colin McRae: Dirt
    1.7 Colin McRae: Dirt 2
    1.8 Dirt 3
    1.9 Dirt: Showdown
    1.10 Dirt Rally

Virtual Reality çok sert girmiş olaya gamepad ve direksiyon farkına yorum yapamam ama rallinin amacı tek kişilik zaten önemli olan bence araç hasarı ve hava şartlarının yola etkisi bu konularda da bilgi verirse sevinirim.

Dirt Rally'de araç hasarı palavra, S.Loeb'de hasar açık tek etap bitirmek bile zorken Dirt'de arabayı parçalamak istesiniz bile olmuyor. Hava şartları da hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 24 Kasım 2016; 16:07:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Life is Strange Season Pass 17,89 TL. Gözden kaçabilir, türün meraklısı olanlar alabilir.

harika konuya sahip bir oyun oynamiyanlara tavsiye ederim bende

Link var mı hocam bulamadım. Ben episode 1 i ücretsiz indirdim sadece o var görebildiğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

bütün oyunları boşverin overwatch alın sadece.
    gerçekten inanılmaz guzel bir oyun.
    ben fps sevmem,rüyamda bile bu oyunu oynuyorum düşünün.

KEsinlikle ama kesinlikle alın bu fiyat varken.

Hocam ben almayı düşünüyorumda sence değermi verdiğim paraya ve bir süre sonra sıktığı söyleniyor doğrumudur?

• Tomb rider ı bekliyordum kötü oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: brk_99

quote:

Hocam ben almayı düşünüyorumda sence değermi verdiğim paraya ve bir süre sonra sıktığı söyleniyor doğrumudur?

Paladins'i dene
  • GoW3,AC Triple, infamous paketi alacağım üstüne bf1 mi titanfall 2 mi alsam karar veremedim veya başka şeylerde alabilirim ama online odaklı olması daha iyi olur uzun süre oynama açısından. Var mıdır tavsiyeleri olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

Battlefield™ 1 - Titanfall™ 2 Deluxe Paketi bu paket nasıl sizce ? cok uygun geldi bana 270 lira.

Ben de çok kararsız kaldım hocam bir anda o kadar para gözüme çok gözüküyor ama iki oyun tek tek alınsa çok daha fazla tutuyor. Her iki oyun da deluxe mü sadece titanfall 2 mi deluxe onu anlamadım

• Hocam MGS ve infamous un sürümlerinde hangileri tüm oyunları içeriyor?

Bildiğim kadarıyla Phantom pain veya ground zero farklı fakat hikaye devamında olanlar hepsini içeren hangi sürüm?

Bu sorum infamous için de geçerli hangisi tüm oyunları içeriyor, bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de bildiğim kadarıyla infamous türkçe aynısı MGS için de geçerli?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Life is Strange Season Pass 17,89 TL. Gözden kaçabilir, türün meraklısı olanlar alabilir.

harika konuya sahip bir oyun oynamiyanlara tavsiye ederim bende

Link var mı hocam bulamadım. Ben episode 1 i ücretsiz indirdim sadece o var görebildiğim.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/eklentiler/life-is-strange-season-pass/cid=EP0082-CUSA01435_00-LISSEAPASS000001

• tomb raider acaba haftanın fırsatı olarak mı gelecek yoksa
  • Amazon.com'da fiyatlar yanıyor. 27$'a Fifa 17, 15$'a Fallout 4 aldım. Şu mastercard meselesinde 10$ promosyonum silinmişti, mastercard ile sipariş verirseniz hesabınıza geri yüklencek dediler. Fifa 17 aldım, baktım hesaba eklenen eden yok müşteri hizmetlerine bağlandım konuştum. Sağolsunlar 10$ tanımladılar, Fallout 4 de kargo dahil 10$'a geldi :)

Şimdi bi Titanfall 2 kaldı, onu da TR PSN'den ya da US PSN'de Flash Sale olursa oradan alıcam. Horizon'a kadar oyun moyum almam daha... Watch Dogs 2'den yeterince zarar ettim zaten, 1 hafta önce 60$'a almıştım :(
  • Doğrudur dostlar siz haklısınız.

Belkide ben oyunun O sundan, Rallinin R sinden anlamıyorum yada yıllar içinde oyunlardan beklentim değişti. Ne yalan söyleyeyim, single modu sıkıcı ve online modu dandik oyunlardan, artık hiç ama hiç keyif almıyorum. Belkide benim kaçırdığım şeyler var, oyunlar pahalandıkça onlara bakış açım değişti. Geçmiş nesildeki gibi bir biri ardına güzel yapımlar bekliyorum. Devir kullanıcıyı düdükleme, günü kurtarma devri olmuş, bunu hep unutuyorum. O yüzden ince eleyip sık dokuyorum, çok şey istiyorum. Sonucunda da hayal kırıklığı yaşıyorum.

DiRT Rally'yi ön siparişle alanlardanım, offline online ne yaptıysam keyif alamadım. PC den yönetilen online liginden, online eventlarına kadar her şeyi denedim (Online diye bir şey yokta zaten. Neyse) aradığımı bulamadım. Demek ki benim kaçırdığım bir şeyler var. Yanılan hatalı olan benim.

DiRT Rally hakkında yazdıklarımı unutun. İsteyen istediğini alsın. Zaten bu konuya nasıl geldim onu bile anlamadım. Amacım, DiRT Rally nasıl diye soran bir arkadaşa yardımcı olmaktı. Ruhsuz oluşu dışında her şeyi iyi, alın oynayın.

Benden bu kadar. Pes ettim.

Kalın sağlıcakla

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Fifa 17 bende aldım. The Last of Us Remastered 10$dı ondan da aldım ama Titanfall2 29$ dı sepete ekleyince toplam 60 küsur dolar olmasına rağmen vergi çıkartıyordu sistem. Fifanın indiriminde de sayaç olunca Titanfall2'yi alamadım.

Düşünürseniz Titanfall2 119TL TR psnde ortak alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Amazon.com'da fiyatlar yanıyor. 27$'a Fifa 17, 15$'a Fallout 4 aldım. Şu mastercard meselesinde 10$ promosyonum silinmişti, mastercard ile sipariş verirseniz hesabınıza geri yüklencek dediler. Fifa 17 aldım, baktım hesaba eklenen eden yok müşteri hizmetlerine bağlandım konuştum. Sağolsunlar 10$ tanımladılar, Fallout 4 de kargo dahil 10$'a geldi :)

Şimdi bi Titanfall 2 kaldı, onu da TR PSN'den ya da US PSN'de Flash Sale olursa oradan alıcam. Horizon'a kadar oyun moyum almam daha... Watch Dogs 2'den yeterince zarar ettim zaten, 1 hafta önce 60$'a almıştım :(

Titanfall 2 şu an iyi gibi fiyat psn'de alınası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Beyler acil olarak bi görus almam gerek.
    1.bölge ait hesabim da bulnana GTAV yanina almak istedigim bi iki oyun var ve bu hesapin sec hakkini forunda satmak istiyorum.
    Suanki indirimlerden;
    FARCRY PRIMAL APEX EDI.
    JUST CAUSE 3
    SNIPER ELITE 3 ULT EDI.
    DARKSIDERS WARMASTERED EDI.
    The WITCHER 3 WILD HUNT STANDART (hesap 1.bölge oldugu icin turkce olur mu !? )

Bu oyunlardan belki ikisini belki tekini eklemek istiyorum Gtav yanina.
    Önereceginiz ve sec hesap olarak kolay satabilecegim oyun hangileri!??

Yok mu bi fikir verecek olan!?

• Konsol alanı 2 hafta oldu, elimde beyond two souls,heavy rain ve fifa var. Bu indirimlerde hangi oyunları tavsiye edersiniz ? GoW3,infamous,ac triple ve 1-2 tane daha oyun almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Konsol alanı 2 hafta oldu, elimde beyond two souls,heavy rain ve fifa var. Bu indirimlerde hangi oyunları tavsiye edersiniz ? GoW3,infamous,ac triple ve 1-2 tane daha oyun almayı düşünüyorum.

Dark Souls
    Battlefield 1
    Uncharted 4
    Skyrim

Önce bunları oyna bence

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Uncharted 4le infamouslari aldim hocam tesekkur ederim tifanfall 2 de aklimda bulunsun simdilik single player olarak takiliyorum onu da multi oynamak istediğimde plusla birlikte alirim o zaman

• Valla bu indirim çok iyi oldu geçen hafta neredeyse tr psn den 179 tl ye the king of fighters xiv ü alacaktım iyiki almamışım. Biraz önce 89 tl ye satın aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk_99

quote:

sıkıyor diyenler buyuk ihtimal oynamayı ogrenemeynlerdir.
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.