Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: qua28 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.782.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31303131313231333134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://psprices.com/region-tr/discounts/?sort=date

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakuza kiwami 2 mi yoksa zero mu önerirsiniz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

yeni indirimler gelmiş

https://psprices.com/region-tr/discounts/?sort=date
    Bi cacık yok. Çoğu indie oyun. Japon oyunları indirimi bekliyordum ama gelmedi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gravity rush 2 alacaktim, oyunun kutulusu zaten hicbir yerde yok. Dijital de 140 kusur lira (sozde indirimli fiyati. ) bu nedir ya Oyun 50-60 liraydi indirimde kacirdim. Us psnden alsam o da pahali. Daha ne kadar turk lirasi kagit parcasina donecek

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt

Bence yakuza serisinin en iyi 2 oyunu. Digerleri o kadar da guzel degil. Tum seriyi kiwami 2 ve zero ile oynayip ta sonlandirabilirsiniz.

eger tek secim sansiniz varsa zero derim. Yoksa sartlari zorlayin ikisini de alin

edit: like a dragon u ayri tutuyorum. turn base jrpg olmus ama Onu da Oynayan herkes begeniyor ben de merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 28 Nisan 2021; 14:18:4 >
  • yarın zeroya başlarım, duruma göre kiwami 2yi de alırım indirim bitmeden zero hoşuma giderse. cevap için teşekkürler

• İndirimden ortaklaşa ac origins almayı düşünen var mı?

• Mayıs oyunları

• Maalesef uzun aradan sonra çöp oyunlar geldi...

• tospik kullanıcısına yanıt

Battlefield V iyi bence

• Oyuncu sayısı çok azalmıştı hocam. Maalesef iki tane üst üste dünya savaşı yaptıkları icin bf5 başarılı olamadı. Kötü bir oyun değil ama miladi dolmuş bir oyun. Yeni oyuna Hype yaptırmak icin yapılmış bir hamle

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Maalesef uzun aradan sonra çöp oyunlar geldi...

İndirmeye bile değmeyecek oyunlar oldu benim için de :( boş geçtik bu ayı.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

En son control verdiler iyi olarak, sonra aylar çöpe gitmeye başladı haklısın. Hele bu ay zombie army vardı ööööf öööf evlerden ırak.

• Umarım bu hızla daha da kötüye gitmeyip tekrar güzel oyunlara dönüş yaparlar.

• Yine saçma sapan oyunlar indirime girmiş.

• Wreckfest ps4 de oynanabilir olucak mı?
  • nct96 kullanıcısına yanıt

Hayır.

• Ayın oyunları eh işte. Şu PS Now'ı Türkiye'ye getirse artık Sony. Neyin inadı bu anlamadım ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sony PS5 için her ay en az 1 adet oyunu bedava vereceğinin sözünü verdi. Ancak oyun yok :) Olanlar da henüz tam fiyattan yeni çıkan oyunlar. Onları ücretsiz veremeyeceğine göre en iyi aday kaç sene önce çıkmış Control'ün PS5'e uyarlanmış sürümü idi ki bu hakkını kullandılar. O yüzden uzun bir süre daha PS5 tarafında beklediğimiz kalitede ücretsiz oyunlar göreceğimizi düşünmüyorum. En iyi ihtimalle Borderlands 3 gelir.

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt

Yakuza oynanış sıralaması Zero / Kiwami / Kiwami 2 / 3 / 4 / 5 şeklinde gidiyor. Zero uzun soluklu bir oyun ve en beğenilemni diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 31303131313231333134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.