Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2938. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
76.140
Cevap
1.562
Favori
3.783.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29362937293829392940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 11 Temmuz 2020; 20:59:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Bana göre bütün FC'ler güzel :D birçok oyuna da yön vermiş bi seri (Shadow Of Mordor, Horizon zero dawn, Dying light) Eğer Pc'niz varsa FC3 şuan Uplay Store'da 10 tl , UBIFORWARD koduyla 8 tl ye geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monster Hunter World, oyunun genisletilmis halimi yoksa bu iceborn ile birbirinden farkli oyunlarmi birde 1000 saat demissiniz bukadwr suruyormu hocam

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Ana oyun+Dlc paketi bu,3500 saat oynayan bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

hocam ben fc3-4-5-primal bunları bitirdim ps4'de. fc3'de oynanışı bozan,engelleyen teknik bi sorun hatırlamıyorum. ps4pro'da platinleyip bitirdim. sadece fc3 grafikleri direk ps3 grafikleri onun dışında bi sıkıntısı yok.
    Teşekkürler bir sonraki ay beleş oyun diye verilecek para vermeye değmez

• UFC 4, 499 liradan ön siparişe açılmış. Süper fırsat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ass creed ler yaz indiriminde daha da düşer mi fiyatlar ? ass creed origin gold 125tl 20tl tosla indirmiyle 105 yapıştırsam mı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 12 Temmuz 2020; 0:22:58 >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Ac Odysey 84 hocam onada bakabilirsin istersen. Origins’den daha iyi deniliyor.

Origins iyi bir oyun değil, onun yerine bir miktar daha iyileştirilmiş odyssey’e göz at derim

• Hocam, odyssey i free weekend döneminde baya oynadım. Güzel oyun, incelemelere bakılırsa origins deki hataların düzeltildiği bir versiyon olmuş.. seriyi beğeniyorum, illa ki ikisini de alırım.. Tosla kampanyası 100tl üzeri olduğu için origins gold u aradan çıkarayım düşüncesiyle sordum.. steamde de pek düşmedi bu güne kadar..

Her iki oyunu da alma niyetin varsa kampanya kapsamına da girdiği için origins gold sürümü al öyleyse, şu ana kadar 120 TL’nin altına hiç inmemiş.

Odysey’i oynadıysan free weekend’da bence o zaman Origins i önce, sonra o bitincede Odysey belki indirime tekrar girer alırsın hocam ikisinide almaya kararlıysan. Origins’de uzun bi oyun ve ikiside çok güzel sonuçta

Ama hocam bide yanlış görmediysem Psprices sitesine göre Odysey 84 lira olarak şimdiye kadarki en düşük fiyata inmiş görünüyor. Bu indirimi tekrar alırmı o kesin değil işte

• Zamları protesto edelim, almayalım, şöyle böyle derken millet tlou 2'ye öyle bir yüklenmiş ki kardeşlik konusunun %90ı bu oyunun ilanlarıyla doldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Zamları protesto edelim, almayalım, şöyle böyle derken millet tlou 2'ye öyle bir yüklenmiş ki kardeşlik konusunun %90ı bu oyunun ilanlarıyla doldu.
    dikkat et %95i hint psn. işe yaramış boykot kısmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

dikkat et %95i hint psn. işe yaramış boykot kısmen

Alıntıları Göster
    Hint psn olanlar bence TR psnye göre bir tık daha ucuz diye almışlardır.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    aile ve misafirler ile oynamalık eğlenceli bir oyun. frantics ve thats you da aynı şekilde. frantics daha çok çocuklar için gerçi. ben üçünü de seviyorum ailece oynamalık oyun istiyorsanız tavsiye ederim.
  • Sherlock Holmes : The Devil's Daughter bu oyun türkçe mi acaba
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Değil maalesef

• shad0w kullanıcısına yanıt
    Far Cry 4 ü aldım hocam. Bayağı bağımlısı oldum gibi yan görev, ana görev, karakol baskınları, radyo kuleleri gibi herşeyi yapıyorum yavaş yavaş uzun saatler gömebilirim FC4’de

Bilgisayarım yok. Fc3’ü almaktan vazgeçtim Ps4 sürümü sorunluymuş

• ben de indirimdeyken alayım diyorum ama daha önce far cry oynamadım hangisini almamı tavsiye edersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 29362937293829392940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.