Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TossA CoinTo Your Witcher Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
75.896
Cevap
1.550
Favori
3.756.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 26992700270127022703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Black Friday amazon üzerinden almış olduğum ps'ye kavuştum. PS'yi sadece PES için kullandığım için bazı zorluklar yaşıyorum.

Bunlardan birincisi store üzerinden F12018 indirdim. Pistlerin çoğu yüklenmemiş duruyor. (Atıyorum avustralya pisti mevcut ama monaco %78 inmiş, bahreyn %85 inmiş) Ve bu yüzden bu pistlerde oyun oynayamıyorum. Bunun nedeni ne olabilir.

Diğer sorum ise oyun ile birlikte gelen Fortnite Neo Versa Bundle oyununun nasıl yüklendiği. Gelen kodu ilgili yere yazdım. Ama oyun yüklenmedi. İnternetten hesabıma girdiğimde oyunun kod ile satın alındığı gözüküyor. Ama makinenin hiç bir menüsü altında oyunu göremiyorum.

İlk kez evinde PS olan birine anlatır gibi anlatırsanız sevinirim. (Seviye: acemi) :)
  • tsufulits kullanıcısına yanıt
    F1 2018’de oyunun tamamının inmesini bekleyin. PS4 menüsünde oyunun simgesinde gamepaddeki “Options” tuşına basıp “Bilgi” kısmına gelin. Orada oyunun ne kadarının indiği yazar. İkinci olarak ise PlayStation Store’a gelip Fortnite’ı aratın ve indirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsufulits kullanıcısına yanıt
    O bahsettiğiniz kod Fortnite da bir adet skin ve oyun içi parası kodu. A

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar.
  • DriveGuard kullanıcısına yanıt
    Oyun şaheser

• quote:

Orijinalden alıntı: DriveGuard

GOW için kafam çok karışık bazıları sarmıyo diyo bazıları çok harika diyo kararsız kaldım
    Sarmıyor diyen konsolu satsın. Gelmiş geçmiş en iyi oyun.
  • Merhaba.
    Need for Speed™ Payback - Deluxe Edition 36 lira. Yorumlarınız nedir?

• Kalemistik kullanıcısına yanıt
    eyvallah başkan hemen alıyorum onu da.
  • ahliyka A kullanıcısına yanıt
    ben std pkt olani 49 a almistim,deluxe iyi fiyata dusmus

• Merhabalar aylardır bu sayfayı takip ediyorum bu yorumu yazmak için üye oldum sonunda bir sorum olacaktı aşağıdaki 3 oyundan hangisini ya da hangilerini tavsiye edersiniz. Hazır Ps plus İndirimleri varken almak istiyorum yardımcı olup tavsiye verirseniz çok sevinirim.
    Deus Ex: Mankind Divided
    Just Cause 3
    Murdered: Soul Suspect™

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eenn -- 12 Mart 2020; 22:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eenn

Merhabalar aylardır bu sayfayı takip ediyorum bu yorumu yazmak için üye oldum sonunda bir sorum olacaktı aşağıdaki 3 oyundan hangisini ya da hangilerini tavsiye edersiniz. Hazır Ps plus İndirimleri varken almak istiyorum yardımcı olup tavsiye verirseniz çok sevinirim.
    Deus Ex: Mankind Divided
    Just Cause 3
    Murdered: Soul Suspect™
    Üçü de birbirinden farklı oyunlar. Aksiyon olsun başım ağrımasın diyorsan just cause, gizlilik, hikaye ve rpg öğeleri istiyorsan deus ex, macera ve basit bulmaca istiyorsan murdered soul respect.

• Oyunları internetten inceledim. Az çok bilgi sahibiyim ama asıl sorum, bu oyunları oynayanlar hangilerini tavsiye eder? zevkli oyunlar mıdır diye hocam. Ps indiriminden dolayı bayağı uygun. Cevaplarınız için Teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba,

Bir sorum olacaktı. Nioh'u yeni bitirdim ve DLC leri de alıp oynamaya devam etmek istiyorum ancak DLC PSStore da çok pahalı şu an. Ben de forumdan bir arkadaştan DLC leri de içeren Nioh Complete Edition hesabı alayım diyorum. Ancak tam sürümü aldığımda sadece DLC leri yükleyebilecek miyim ve oynadığım hesapta ki kayıt ile oynamaya devam edebilecek miyim. Özetle durum şu

Bendeki Nioh Standart Sürüm Ana hesabımda ama ben oyunu 2. bir hesabım var orada oynuyorum.
    Arkadaştan alacağım ise çift hak olacak ama tabi 3. bir hesapta olacak.

Bu durumda o kadar emek verdiğim profilimi kaybetmeden kayıtlı oyunumda DLC'leri oynayabilir miyim? Teşekkürler
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bir hesaptaki save dosyası başka hesapta çalışmıyor

• Hocam Just Cause a para verme geçen ay yada ondan önceki ay plus da verilmişti ben hiç beğenmedim optimizasyon sorunları falan var eğer oynamadığın exclusive oyunlar varsa oyna bence (god of war,uncharted,spiderman,bla bla)

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Bildiğim kadarıyla bir hesaptaki save dosyası başka hesapta çalışmıyor
    Save dosyasını başka hesapta çalıştırmak istemiyorum. Bu yeni satın alacağım hesabın içindeki DLC leri kurarsam bu DLC ler şu an oynadığım hesaptaki Nioh'da da gözükür mü, DLC leri oynayabilir miyim onu merak ediyorum?
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt
    dlc hesabinin bölgesi ile ana oyun hesabinin bölgesi aynı olması lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

dlc hesabinin bölgesi ile ana oyun hesabinin bölgesi aynı olması lazim
    Cevap için teşekkürler

Bölge aynı. Netleşmesi için tekrar soruyorum kusura bakmayın. Yani bu 3. hesabı aldığımda tam sürüm oyunu indir dediğim de Playstationımda zaten Nioh yüklü olduğundan tekrar kurmayacak ve sadece DLC'ler indirip kuracak ve bu DLC'leri oyunu oynadığım diğer hesapta oynayabilecek miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgoMan -- 13 Mart 2020; 14:10:21 >
  • evet hocam. aynen bu şekilde spiderman'i oynadım ben de.

o bu değil de şirket Nisan başına kadar evden çalışma verdi, sağlam bir store indirimi gelmeli yoksa iş sonrası evde vakit nasıl geçer bilmiyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Benim PS4 kardeşlik yaptığım kişinin benim bütün kütüphanede ki oyunları indirdiğini öğrenebilir miyim?

Birde kardeşliği ona çaktırmadan nasıl sonlandırırım? PSN Plus bittikten sonra bağı koparmak istiyorum ve bu durumda indirdiği oyunlara ne olur?

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 26992700270127022703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.