Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: evs4evs Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
58.887
Cevap
1.191
Favori
3.416.491
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3 Not
    Şaşırmadım her sey ateş pahası adamlar kaç yıldır 180tl den satıyordu iyi dayandılar.

Netflix dışında ucuz olan bir şey kalmadı o da yakında 40tl yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

AMD Ryzen 5 3600 // Gigabyte B450M SH2 // G.Skill 16GB(2x8) SniperX Gri Kamuflaj // EVGA GeForce RTX2070 SUPER XC ULTRA OC 8GB GDDR6 // Thermaltake V200 600W+80 Tempered Glass RGB // Adata SU650 480GB // Samsung Evo 860 500GB // PS4 Slim 500GB // Logitech G300S // Logitech G123 // Samsung 55RU7400 // HyperX Cloud II // Xiaomi Redmi Note 7 128 GB // AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms

''THE WORLD'S MOST POWERFUL CONSOLE'' - XBOX SERİES X
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj
    240 olmadan bi sene daha uzatmak lazım önümüzdeki ay.

|
    |

arkadaslar ben eylul ayinda 1 yillik psn plus almistim. simdi onumuzdeki nisan ayinda tekrar bi senelik alirsam eylule kadarki aylar ustune ekleniyor mu yoksa direk 12 ay olarak devam edip aradaki aylar bosa mi gidiyor.

Üyeliğinizin bitimine aldığınız süre eklenir.Ben geçen sene indirimde 4 yıllık uzattım 2024e kadar kafam rahat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12466 Mesaj

Artacak o kaçınılmaz son. Ps5 çıkınca plus da oyunlar da daha pahalı olur

|
    |
    lastwarriors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sony nin gözü doymaz. Adamlar nasıl bir açsa dolar 7 TL olunca zam yapıyor. 6 TL e inince indirim yok, 6.20 olunca yine zam. Bizim insanımız en çok bizi sever zaten böyle konularda. Ekonomi ayrı leş. Ps den uzak durmak için tüm şartlar olgunlaşıyor sağolsunlar. Fakir hobisi konsol ülkemizde zengin işi oluyor.

|
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    Adamlar mayısa kadar süre tanımış. Bu demek oluyor ki plus ta daha indirim olmaz 180 TL indirimli fiyatı oluyor artık. Oyun fiyatları zaten artmış durumda ilk çıktığı gibi kaç kişi oyun alıyor? 2018 de çıkan rdr yi daha yeni aldım mesela. Malesef bu kur farkları daha doğrusu ülkenin ekonomik durumu ile ps5 almak bütçeyi zorlar. iş cihazı almakla da bitmiyor ps 4 un yeni oyunları 450-500 bandında çıkıyorsa ps5 e gelecek oyunları düşünemiyorum. Bu saatten sonra bana konsol lüks işi gibi geliyor.

|
    |
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    Ben zammı normal karşılıyorum Euro sürekli yükseldi Plus fiyatlarına zam gelmedi Hatta indirim bile yaptılar 135 liradan verdiler o fiyattan 3 4 yıllık uzatanlar oldu ki microsoft bile 400 500 liraya çıkartmıştı zam yapmıştı Sony yapmadı 60 liralık zam çok değil alan aldı alamayan kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 1 Mart 2020; 15:17:9 >
  • Yarbay
    9856 Mesaj
    5 senede 99 TL'den 240 TL'ye gelmiş. Sen digital aboneliği doğrudan kura bağlayıp hizmet sunduğun ülkenin ekonomik şartlarını umursamıyorsan benim için dolandırıcısın,kötü niyetlisin. Bu hizmet için imal ettiğin birşey yok, zam yapmana mecbur kalacak faktörlerden bağımsızsın. Server masrafından ibaret digital bir hizmet sunuyorsun. Türkiye'de insanların yoksulluktan intihar etmeye başladığından haberin yok mu ? Şu fiyat olacak iş değil. Verene saygı duyarım, "az bile daha yüksek olmalı" diyen zihniyete akıl,fikir diliyorum. Benim 1998'de başlayan 22 yıllık playstation serüvenim şu andan itibaren bitmiştir.

277 Mesaj
    %66 zam

|
    |
  • Binbaşı
    1441 Mesaj
    Zaten konsolu satip xbox a gecmeyi dusunuyordum tuzu biberi oldu sagolsun sony. Ben her iddiaya varim sony bu kafayla giderse 5-10 yil içinde piyasadan silinir asla kendini gelistirmiyor elinde olan tek sey ismi ve exc oyunlari.

Koskoca bir teknoloji firmasi dusunun yillardir dogru duzgun arayuz gelistiremiyor mobilde ilerleyemiyor surekli eski japon kafasinda batmamasi bugune kadar şans.

Bu adamlarin asil olayi bu plus aboneligi degil aslinda şu ea access te yaptiklari xbox a gore 2 kat fiyat çekme olayi.

Elimde butun nesillerinin konsollari var ve sadece piyasanin lideri oldugundan aldim umarim daha cok rakibi cikar stadia ve geforce now tam otururda silinir piyasadan sega - atari ve nokia gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 1 Mart 2020; 15:39:31 >

aynen katılıyorum hocam oyunlarin 300den 460a geldiği dönemde 180lira hatta indirimde 135lirayi görüyordu çoğu kullanici aldı zaten almiyanlar için 180 iyi fiyat hatta 240 lira bile iyi fiyat aslında avrupada 60€ amerikada 60$ fiyatlar tr için özel fiyatlandirma yapilmiş.

|
    |
    -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj

Türkiye pazarına göre yorumlayarak Sony'i bitiriyorsun ahahah. Çok komiksin. Yazdıklarını global pazarı inceleyerek yazmalısın. Ülkemizdeki ekonomik durumlardan ötürü çok fiyat farkı varmış gibi geliyor ama Amerika ve Avrupada böyle bir fark yok.

|
    |
    NakeBenihime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1202 Mesaj
    Selam arkadaşlar daha önce de sormuştum ama tekrarlıyım. Spellbreak hakkında ne düşünüyosunuz, benim hoşuma gitti ama indirim bekliycem büyük ihtimalle. Umarım çıktığında fiyatı yükseltmezler.

• Yüzbaşı
    660 Mesaj

Ücretsiz olsaydı çok güzel olurdu ama sanırım ücretli olacak.

|
    |
    Şaşkınspor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1202 Mesaj

Pc de tutmadı oyun ve konsola yöneldiler hem de crossplay olarak gelecek ama ücretli olması üzdü. Ücretsiz yapsalar ve battlepass ve kozmetik satsalar oyun baya tutardı bence.

|
    |
    ibrhmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    8611 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ermayuha

Ps4 indirimlerinr takip edeceğim siteler var mı
    İlk sayfanın ilk mesajına bakarsan oraya bir sürü link koydum.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,838
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.