Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.113
Cevap
1.561
Favori
3.779.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi yaa :( Hocam o ne saçma iş öyle niye aktarılmıyor :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sorun hiç olmadı daha önce ikimiz de PS4 ilk çıktığında aldık cihazları o zamandan 2019 yılına kadar sorun olmadı devamlı birlikte aldık ne olduysa abisinin aklına ayrı hesap açmak geldi benim abisi ile muhabbetim yok söyledim bak bu şekilde olmaz diye ama abim mevzu çıkarıyor dedi iyi tamam sil benim hesabı ben de senin hesabı siliyorum dedim en az 1tb daha oynanmamış oyun vardı indirdim hdd de yüklüydü hepsi gitti. Aldığımız oyunlar gitti bu güven meselesi ben giden oyunlara hiç acımadım ama güvendiğim bir arkadaşımdan bu tavrı görmek üzdü. Yolsa o oyunları yine alırım mesele değil. Mevzuyu konuşurken o tavrı ya abim böyle diyor demesi beni şaşırttı çünkü abisi ile hiç anlaşamazdı birden bu abi sevgisi nereden geldi anlamadım. Arada msj atıyor cvp vermiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Bir ona, bir sana da çözüm değil ki. Oynamak istediği oyun arkadaşının hesabındaysa ne olacak? Madem karşı taraf oyunları kendi hesabında oynamak için Primary yapmış, oyunlarını oynadıktan sonra Primary'den çıkarsınlar. Bir dahaki oynayacakları sefere yine Primary yaparlar. Bu karşılıklı anlaşma ile olur tabii. Ya arkadaşıyla aynı vakitte oyuna girerse. Bu iş tamamen karakter meselesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatırladığım kadarıyla abisi ayrı hesap açıp bizim oyunları o hesapta ayrı oynamak istemiş kendi save dosyaları olacak sanki kendi cihazı gibi. İş orada karıştı 3. Hesap o şekilde çalışmıyormuş ben oyuna giremedim arkadaş giremedi ben goynarken oyundan attı böyle acayip işler daha önce jarşılaşmadığımız mevzular sonra sordum çözüm 3. Hesap olmaz dediler ben söyledim arkadaşa abim de abim dedi ben de kestirip attım ben böyle işlerle uğraşmam al oyununu abinle oyna dedim. Sanırım sıkıldılar şimdi konuşmak istiyor geçmiş olsun yoksa aramızda oyun hesp bunların lafı olmazdı tavrından beni takmadığını anladım bitti

• Plus aldım ana ps 4 sistemi olarak etkinlestirmeme rağmen ana hesabımda kullanamıyorum ??

• Ben yeni çıkan oyunları kardeşlikle alıyorum 1-2 hafta içinde bitirip satıyorum hakkımı. Konsolu 2 yıl önce aldığım için eski ps exc oyunlarını da indirimde çift hak alıyorum, istediğim zaman satıyorum yada hep duruyor. Bu şekilde sorun yaşamamdım henüz, aylarca/yıllarca sizde kalacak oyunu sec/pri olarak almak saçma bence. Çift hak alın çift hak satın sorun yaşamazsınız, zaten 100 lira altına düşüyor her oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 7 Mart 2020; 15:54:46 >
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla o oyun hangi PSN hesabına aitse cihazdan usb ye yedek save alırken o save dosyasının içine o PSN hesabının bilgisi de kaydediliyor. Doğal olarak başka PSN ye atmaya çalıştığında cihaz psn hesaplarının farklı olduğunu anlıyor ve save dosyası yok diyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bunun aynısını sen ona yapsan o ne düşünürdü ne yapardı acaba? Empati yapmak çok önemli bir olgu. Kendine olmasını, yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasınada yapmayacaksın. Bunu yapanın rahatsızlık duyması gerekir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanamıyorum derken, ana hesabından online mı oynayamıyorsun?

• O zaman işte abim oynasın bakarız bir çaresine falan demişti ben de ya neyin çaresine bakacaksın resmen alınan oyunları oynama diyorsun ben hesaba giremiyorum dedim. Bakarızı yok sil hesabımı ben de senin hesabı sileceğim dedim ve sildim. Yıllarca yaptığımız arşiv gitti. Bu kimsenin hoşuna gitmez ben şahsen kimseye böyle bişey yapmadım yapmam da

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam çok mantıklı dediğiniz yüksek ihtimal öyle bi şey var bence de. Üzüldüm böyle olmasına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam cozdum.oyle bir şey yok bi anlık dalgınlığımla oluşan bir hata.

• Ment kullanıcısına yanıt
    Güncel fiyatları bilmesem de :

RDR 2
    God of war
    Uncharted 4

• Ment kullanıcısına yanıt
    Konsolun Hakkini Veren Deneyimler
    =================================
    1- God Of War
    2- The Last of Us
    3- Marvel's Spiderman
    4- Bloodborne
    5- Red Dead Redemption 2
    6- Uncharted 1 2 3 4 Kayıp Miras
    7- Death Stranding
    8- Horizon Zero Dawn
    9- KINGDOM HEARTS All In One
    10- Killzone sf
    11- Until Dawn™
    12- SHADOW OF THE COLOSSUS
    13- Days Gone
    14- inFAMOUS Second Son + First Light
    15- The Last Guardian
    16- Order 1886

(Not: Quantic Dream oyunlarini saymadim.(Detroit, Heavy Rain, Beyond))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 8 Mart 2020; 8:22:54 >
  • Bugün ek indirimler gelmedi...

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Order 1886 da yazılabilir bence:)

• Saints Row IV, bu fiyata kaçmaz. Güzel oyundur tavsiye ederim.

-----

Saints Row IV: Re-Elected (16,80 TL)
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4062-CUSA01106_00-DIGISAINTSROW4NG

Saints Row: Gat out of Hell (16,80 TL)
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4062-CUSA00939_00-DIGISAINTSROWGAT

Saints Row IV: Re-Elected and Gat out of Hell (26,80 TL)
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4062-CUSA01106_00-SRIVREELECTEDGAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Mart 2020; 8:22:34 >

• savascakir kullanıcısına yanıt
    Unutmusum hocam pardon :)
  • World war z nasil bir oyundur arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: toprak12345

World war z nasil bir oyundur arkadaslar.
    Tek başına çok keyifli olmayan ama beraber oynayacak arkadaşınız varsa keyifli bir oyundur.

• 
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.