Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Teemo Erdoğan , carpenic , MarcafielRossa , TaKo Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil3 iOS
5 sn
76.196
Cevap
1.562
Favori
3.787.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 26882689269026912692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Affınıza sığınarak,konuyu fazla dağıtmadan bir şey sormak istiyorum..
    PlayStation oyun,inceleme,kampanya,indirim,foto,video vs vs içerikli özellikle yerli olan Instagram hesabı falan varmı bildiğiniz?
    Kendi resmi Türkiye hesaplarını takip etmiyorum sürekli aynı 3-4 oyunun reklamından başka bir şey yok.Olumsuz,eleştirici,iğneliyici bir şey yazınca hemen siliyorlar falan o yüzden uzun süredir takip etmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anil0640 A kullanıcısına yanıt
    A way out oynanıyor indirime de girmiş eğer oynamadıysanız tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of tomb raider 77 tl ye düşmüş. Fakat oyunun puanları çok düşük. Serinin en kötü oyunu mu ben öncekileri oynamadım. Bu fiyata yine de alınır der misiniz?

• auslaender kullanıcısına yanıt
    İlk 2 oyun kadar güzel değil. Hatta ben hiç beğenmedim. Beklentin yüksek değilse oynanır. Ama ilk 2 oyunu bitirdiysen hoşuna gitmez.

• auslaender kullanıcısına yanıt
    3 lemeyi oynamadan son oyundan baslamak biraz eksik olabilir.ilk oyun fena degildi. 2.oyun ilk oyunun karlisi bu 3. oyunda ilk oyunun camurlusu diyebiliriz. oyle agım sahım bir sey de degil. fiyat 77 tl degilde 36 yada 49 tl ye alinir.en fazla da 49 tl dir hakkı
  • Mart ayının plus oyunları ne zaman duyurulacak

• quote:

Orijinalden alıntı: auslaender

Shadow of tomb raider 77 tl ye düşmüş. Fakat oyunun puanları çok düşük. Serinin en kötü oyunu mu ben öncekileri oynamadım. Bu fiyata yine de alınır der misiniz?
    Bence demosunu indirip oyunu bir deneyin. İlk iki oyunun aksine çatışmalar azalmış, keşif ve bulmacalar artmış.
    Ben daha önce demosunu oynayıp beğenmiş ve satın almak için indirime girmesini beklemeye başlamıştım.
    Bu türde Uncharted ve Tomb Raider serileri dışında oyun bulmak çok zor. Bu yüzden bence artıları ve eksileriyle kabul edip, kıymetlerini bilmek gerek.

Hikaye anlamında ise çok bir şey beklememek gerek zira bu yönden güçlü bir üçleme değil zaten. Serinin ilk iki oyunu oynamadıysanız onlardan başlamanızı tavsiye ederim. Üçlemenin ilk oyunu olan Tomb Raider Definitive Edition indirimde ve fiyatı 22TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 26 Şubat 2020; 14:11:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

Mart ayının plus oyunları ne zaman duyurulacak
    bugun akşama doğru belli olmasi lazim

• yeri degil fakat ps4 hesap sahibi ismini degistirirsek bir sikinti olurmu ? cevrimici kimlik yani nick değil,hesap sahibi adi..her istediginde degisir mi bu ?

• Detaylı yorumlar için hepiniz sağolun

• Bu GTA V paketmi yoksa içinde oyunda varmı arkadaşlar varmı bilgisi olan
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1004-CUSA00411_00-PREMIUMPACKOG001
  • Iempufy kullanıcısına yanıt
    oyun'da var içinde, online'da geride kalmaman için bir şeyler veriyor ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oyun'da var içinde, online'da geride kalmaman için bir şeyler veriyor ayrıca.
    Teşekkürler hocam.
  • Spellbreak oyunu hakkında ne düşünüyosunuz, alacak olan var mı ? Bilmeyenler için oyun battle royale ama büyü yaptığımız türden.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Benim adıma güzel oldu bu. İkisini de parayla alacaktım.

• 2020 de 3 ay oldu oynayacak bir şey vermedin Sony.Önümüzdeki jenerasyonda tartışmasız tercihim Xbox olacak.Bye bye Sony,hoşgeldin Microsoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 26 Şubat 2020; 19:40:6 >
  • emorgan kullanıcısına yanıt
    Ben 4 ay yazmışım pardon.3 ay hocam bu Mart oyunlarını verdiler şimdi.

• Merhaba, bu EA axess kardeşlik olarak kullanılıyormu? Benim ortak hesabından aldı şimdi axessi ve EA hubtan indiriyor oyunları, bende kendi makinemden login oldum hesaba fakat farklı hesaptan girildiği için kart bilgilerini istedi hesabı doğrulamaya.
    Kartı girmek sorun değilde tekrar çekmesin hesaptan :)

• Afusan A kullanıcısına yanıt
    hocam yeni oyun, persona 5'in devamı olmayacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 26882689269026912692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.