Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75.896
Cevap
1.550
Favori
3.757.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olay kardeslik degil ki. 3 gunlukse oyunu o gunlerin arasina koymaksizin baska seylerle doldururuz hayatimizi. Biz eglenmek icin konsol aliyoruz yada oyun oynuyoruz. O bizimle eglenmemeli. Bu komik fiyatlar bize adeta challange yapiyor yok o psn bu psn .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen oyun oynamayı seviyorsan o 3 günlük gününü oyunla doldurursun belli ki oyunlardan sıkıldın. İnsan sevdiği oyunu niye 3 sene sonra alsın ki? fiyatı bahane etmişsin bence. Oyunlar pahalı olduğunu cümle alem biliyor ama alternatifler var o alternatifler olmasa sana hak verirdim. Sonuçta her çıkan oyun 3 ay sonra kesin indirime giriyor.

sadece konsol oyunları değil pc tarafında da pahalandı. Oralarda da key felan kovalamak ucuz key satan yerleri takip etmek gerekiyor. Baktığımız zaman aralarında çok fark yok. He PC'de direk ilaçlı da akarsın ama konsolda ki rahatlık bir başka. Akşam eve gelir yemek yedikten sonra çayını kahveni koyar, çerezini koyar TV'ni konsolunu açar şöyle uzanarak misler gibi oynarsın şöyle 3-4 saat akşamın güzel geçmesini sağlarsın. Keyif paradır, hobi paradır yapacak bir şey yok.
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Kutulu 2.elleri 50TL gibi fiyatlara bulunabiliyor. PS4 bundle olarak verildiği için, piyasada kutulusu çok var. Ayrıca PSprice sitesinde oyunların dip fiyatlarını ve dip fiyat gördüğü tarihleri takip edebilirsiniz.

• IFrostbite I kullanıcısına yanıt
    tekrar düşer bekleyin..
  • örümcek adam en dip fiyatta artık alınır sanırım
  • Black ops 4 154,77 TL ye düşerek dikkat çeken bir indirim görmüş.
  • Spider Man goty mi yoksa normal sürüm mü almak lazım.icerik olarak çok fark varmıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Spider Man goty mi yoksa normal sürüm mü almak lazım.icerik olarak çok fark varmıdır.
    Dlcler güzel goty alın.
  • Arkadaşlar, indirimde güzel VR oyunlar var. Ortak almak isteyenler benimle iletişime geçebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hikayesi on planda olan oyunlarda acele etmem,ama multisi guclu oyunlari multiplayer sevenlerin pahali da olsa bir an once almalarini anliyorum,cunku zamanla multi de oyuncu azalinca sonradan oynayanlar keyif alamiyor..

• Spider-Man oynamamış olan varsa kesin alsın. Pişman etmez kesinlikle alabiliyorsa goty alsın bence plus indirimiyle 150 oluyor sanırım. Geçen ay kutulu 150'ye almıştım ben pişman oldum açıkcası almasam goty alırmışım. DLC'ler 50 liraya düşmüş onu alsam mı diye düşünüyorum.

Batman: Return to Arkham alınır mı sizce? Batman serisini daha önce hiç oynamamıştım taki plus'la verilene kadar son oyunu baya sevdim ama herkes ilk iki oyundan kötü diyor o yüzden oynamak istiyorum.

Bunun dışında Tomb Raider serisiden oyun alınır mı sizce? Birinci oyun 20 TL ikinci 40TL üçüncü 90TL sanırım. 1'i yıllar önce pc'de oynamıştım sevmiştim diye hatırlıyorum. 3'e gelen yorumlar pek iyi değil. Aradan 40 liraya ikinci oyunu alıp çıkasım var ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 3 Ekim 2019; 13:35:21 >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Letgo dan 40 tl ye almıştım pazarlıkla o fiyata bulabilirsin

• Ben bu rahatlık konusunun tamamen göreceli olduğuna inanıyorum. Ben uzanarak oynayabilen birisi değilim zira oyuna olan etkileşimim azalıyor ve odaklanamıyorum. Uzanarak oynamak için illa 40-45 inç TV lazım ve aranızda 2-3 metreden uzak olmayacak yan taraftan bakmayacaksın tam önünde olacak da öyle iyi olur. Hadi bunlar bir yana bir de altyazılar küçük oluyor bazen.

Tabi bu bir yana bunu PC'de de yapabilirsin tek sıkıntı masaüstünüz varsa bunu odadan odaya taşıma ihtimaliniz var ki bence sıkıntı bile sayılmaz sadece oyun oynuyorsanız TV'nin yanında durur en kötü ihtimalde. PC vs PS kavgası başlatmak istemiyorum dediğim gibi tamamen göreceli bir durum. Herkesin keyfi ayrı amuda kalkıp bile oynayabilirsiniz yani.

Not: Switch veya PSvita gibi konsollardan bahsedecek olursak evet onların rahatlığı telefonda bile olmaz bence.

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    TR definitive 27 tl.almistim store..oyun guzeldi..TR Rise of alicaktim gecen hafta 39 tl iken vazgectim..bitmemis bir suru oyun olunca..3.oyunu alacagimi sanmam 50 altina inince belki..

• Katılıyorum uzanarak oynamak palavra. Ne dikkat verebilirsin ne tam olarak oynadıgını anlarsın, kontrolleri ezberlenmiş oyunları oynarsın anca onda da dik durup fokuslandıgından çok daha az verimli oynarsın. Ne hikayeli oyun oynanır uzanarak ne multi fps eline verirler tabi tvnin-monitörün karşısına rahat bi koltuk koyarsın arada 1-1.5 m mesafe olur oturup oynarsın.

• tam tv karsisinda 2 mt civari uzansan yatarak oynanirda azicik capraz da uzanayim deyince en fazla 5 dk sonra tv karsisinda ayakta buluyon kendini

• Tr psnde çok büyük adaletsizlik var çok..Ben 28 yaşındayım 20 senedir oyun oynarım..fakat artık oyunlara yetişemiyorum maalesef...hevesle bir oyunu bekliyorum çıkıyor 400 lira..400 lira benim 2 aylık araç yakıt param 1 aylık kış ortasında doğalgaz param..yeri geliyor kızım bir bebek beğeniyor 70 80 lira pahalı gerek yok diye almıyorum.orta gelirliyim şahsen şu piyasada(ne kadar bazı oyunlar dip fiyatları görse de) oyun moyun almam alamam...vallaha içim acıyor çok para verince keyif falan alamıyorum..

napıyorum peki..bekliyorum abi..gow u deli gibi bekledim çıktı almaya gücüm yetmedi daha geçen ay alabildim 50 liraya..oynar bitirir 5 10 bişey kırıp satarım geri..mesela dayz gone..bir gün benim olacaksın diyorum bekliyorum halen örümcük adam hakeza..Tlou 2 yi çok merak ediyorum ama ne zaman sec hesapları 40 50 lira seviyesine düşer ancak o zaman alırım

Mesela çok fifa oynarım..ama almadım 20 yi yılbaşında 149 liraya düşecek oyuna ben niye 300 lira vereyim..

yalnızca multisi yoğun oyunlarda sıkıntı yaşıyorum çünkü ben alana kadar yeni oyun yaklaşmış ya da gelmiş oyuncular azalmış oluyor.

Bu iş Ps5 ile birlikte önü kesilmez bir hal alacak belli ki..İmkan meselesi tabi olanlar keyfini sürsün
  • Tomb raider defitinive edition epey ucuzmus alinir mi sizce?

• vendetta38 V kullanıcısına yanıt
    Ben pc’de türkçe yamalı olarak oynamış ve çok keyif almıştım. Tabi türkçe oynamasaydım aynı keyfi alamazdım. Eğer dil probleminiz yoksa alın oynayın 20 tl’ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: naletcix

Ben pc’de türkçe yamalı olarak oynamış ve çok keyif almıştım. Tabi türkçe oynamasaydım aynı keyfi alamazdım. Eğer dil probleminiz yoksa alın oynayın 20 tl’ye.
    Rise of tomb raider da sıkılmadim ama bu biraz eski hani görsellik kotu müdür diye düşündüm

• 
Sayfa: önceki 24882489249024912492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.