Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lionheart Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.085
Cevap
1.560
Favori
3.777.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24842485248624872488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    odemeyi geri cektigi icinde sony hesabi patlatiyor haliyle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalıntı ihbarı yapılırsa konsol da ban yiyor psnden. chargeback yapılınca böyle bir şey yok ama çalıntı ihbarından konsol çöp oluyor.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Ek paketleri ayrı alınca Türkçe altyazı varmı bilmiyorum.Yanlış yönlendirme yapmak istemem ben Game Of The Year sürümünü satın almıştım orada ek paketler Türkçe altyazılıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A5EF6FA98

Ek paketleri ayrı alınca Türkçe altyazı varmı bilmiyorum.Yanlış yönlendirme yapmak istemem ben Game Of The Year sürümünü satın almıştım orada ek paketler Türkçe altyazılıydı.
    Olmasa da fark etmez hocam.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Psnde mail adresini degistirdikten sonra eski maille baflanti kalmiyor degilmi yoksa sigre sifirlamada eski mailedemi link gidiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Last of us 2 ye black fridayda indirim gelir mi ki?

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Gelir ama 2020 black fridayde

350ye alıp 300 e satmak ve bu oyunu 50 liraya kiralamak en iyi yöntem olacak. İndirim beklerseniz o süre zarfında çok sular akar çok bakanlar çok iktidarlar değişir inşallah maşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Gelir ama 2020 black fridayde

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Coutinho nickli kişi forumdan mı?

• Forumdandı, yaptığı şaibeli satışlar nedeniyle sınırsız banlandı. Yeni hesap açıp gelebilir tabi.
    2020 black friday e kalmaz, mayıs haziran gibi ya da yaz indirimleri adı altında mutlaka indirim olur.Sony exc oyunlarında hep yapıyor indirimi. God of war çıktıktan birkaç ay sonra indirim gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 26 Eylül 2019; 10:33:48 >
  • hikayesi ile one cikan veya sadece hikayeli oyunlari cikis fiyati ile almaya ne gerek var ki..hikayesi mi eksiliyo 6 ay sonra yari fiyata alinca..

• Beyler kutulu olarak LoUP2’yi ön sipariş verebileceğimiz bir yer var mı? En azından taksitle alalım...

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    6 ay sonra oyuna baslarken tum hikayeyi de ogrenmis oluyorsun, spoiler rulezzzz
    İstemedikten sonra hiçbir şey öğrenemez, mesela ben 2 gün önce paylaşılan trailer ı izlemedim,yorumları bile okumadım.Heyecanı kaçmasın,oyunu aldığımda her şeyi ilk kez görmek isterim.Her oyunda değil tabii ki bu durum, benim için özel olan oyunlarda geçerli.

ben incelemeden oyun almiyorum mesela,yine de spoiler vs pek umrumda olmuyor,oyun yeterki keyifli olsun..tercih meselesi tabi ki ama ben sahsen fahiş buluyorum bu ilk cikis fiyatlarini..

• Plus oyunlari belli oldu mu

• The Last of Us ve Mlb 19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 26 Eylül 2019; 13:17:13 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Valla ben de bu kafadayım her oyunu beklerim de Last of Us çok çok ayrı zor tutuyorum kendimi. Singleplayer kısmından hariç multiplayer kısmı da aşırı iyi bence. Yetenekten hariç strateji de gerekiyor. Şu da var direkt mp kısmı çıkacak mı onu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 24842485248624872488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.