Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onea54 , TheBearGrylls , TheBearGrylls , illiustr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
76.141
Cevap
1.562
Favori
3.783.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24822483248424852486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naletcix

acaba ac oyunlarından hangileri açık dünya değil? açık dünya bir türlü sevemedim, gta'da tut, witcher'a ve rdr2'ye kadar bile oynadım sevmedim. ilk 1 saat sonunda oyunları hep sildim. aslında açık dünya tasarımları daha iyi ama benim gibi eski nesil oyuncular için sanırım sarmıyor. uncharted ve last of us tarzında karakter geliştirmeyle uğraşmayacağım, haritanın neresinde ne var diye bakmayacağım türde oyunlar arıyorum. bu listede bahsettiğim şekilde oyun var mı acaba?

Alıntıları Göster
    Ben de açık dünya oyunlarından nefret ederdim. Ta ki AC Origins oynayana kadar. Gerçekten mükemmel bir oyundur. Haritası da büyük değildir, hiç sıkmaz sizi. Odyssey de mükemmel oyundur ama haritası Origins'in bir kaç katı büyüklüğündedir. Açık dünya sevmeyeni sıkabilir yani. Bu bağlamda Origins'i kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deneyeyim o zaman inşallah açıl dünyayı sevdirir bana. Malum artık tüm oyunlar açık dünya şeklinde çıkıyor alışmak lazım bi şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Ben de açık dünya oyunlarından nefret ederdim. Ta ki AC Origins oynayana kadar. Gerçekten mükemmel bir oyundur. Haritası da büyük değildir, hiç sıkmaz sizi. Odyssey de mükemmel oyundur ama haritası Origins'in bir kaç katı büyüklüğündedir. Açık dünya sevmeyeni sıkabilir yani. Bu bağlamda Origins'i kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Odyssey’i henüz oynamadım ama Origins bence 10 üzerinden 6-7 puanlık vasat bir oyundu, çıktığı esnada fazlaca abartıldı.
    Normalde ac oyunlarına para vermem ama çok methedilince originsi alıp oynadım hatta bana verebileceği herşeyi görmek adına platinledim.
    Fakat ne hikayesi sürükleyiciydi, ne de oynanış olarak türe getirdiği bir yenilik göremedim, güya rpg havası vermek için oyuna yerleştirilmiş yetenek ağaçları da çok yavandı.
    Odyssey’de çömezlik eserleri olan Origins’teki bazı eksiklikleri giderdikleri ve daha iyi bir hikaye sundukları söyleniyor, o yüzden benim şahsi fikrim; Origins yerine fiyatı daha da indiğinde Odyssey’in alınması daha doğru olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Odyssey’i henüz oynamadım ama Origins bence 10 üzerinden 6-7 puanlık vasat bir oyundu, çıktığı esnada fazlaca abartıldı.
    Normalde ac oyunlarına para vermem ama çok methedilince originsi alıp oynadım hatta bana verebileceği herşeyi görmek adına platinledim.
    Fakat ne hikayesi sürükleyiciydi, ne de oynanış olarak türe getirdiği bir yenilik göremedim, güya rpg havası vermek için oyuna yerleştirilmiş yetenek ağaçları da çok yavandı.
    Odyssey’de çömezlik eserleri olan Origins’teki bazı eksiklikleri giderdikleri ve daha iyi bir hikaye sundukları söyleniyor, o yüzden benim şahsi fikrim; Origins yerine fiyatı daha da indiğinde Odyssey’in alınması daha doğru olacaktır.

Alıntıları Göster
    Acikcasi ben hem Origins'i hem de Odyssey' bitirmiş biri olarak Origins'i daha cok beğenmiştim. Odyssey'in tek kotu yani haritasının devasa buyukluguydü benim icin. Cunku zaten acik dunya oyunlarindan nefret eden biri olarak o haritayi tamamlamasi bir sure sonra baymıştı beni.Origins ise belki de 5'te biri oranında kucuk bir haritaya sahip Odyssey'e gore. Origins'in bir baska artisi da Odyssey kadar sorunlu bir oyun olmamasi. Ayrica Misir, piramitler vs. bayagi ilgi cekici kisisel gorusum olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 24 Eylül 2019; 19:52:50 >

• Arkadaşlar FIFA19'da seçtiğim bir takım ile 34 haftalık lig mücadelesi yapamıyor muyum?
    Öyle kariyer vs modunda değil
    Şampiyonlar ligindeki gibi bilgisayara karşı bir lig

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Acikcasi ben hem Origins'i hem de Odyssey' bitirmiş biri olarak Origins'i daha cok beğenmiştim. Odyssey'in tek kotu yani haritasının devasa buyukluguydü benim icin. Cunku zaten acik dunya oyunlarindan nefret eden biri olarak o haritayi tamamlamasi bir sure sonra baymıştı beni.Origins ise belki de 5'te biri oranında kucuk bir haritaya sahip Odyssey'e gore. Origins'in bir baska artisi da Odyssey kadar sorunlu bir oyun olmamasi. Ayrica Misir, piramitler vs. bayagi ilgi cekici kisisel gorusum olarak.

Alıntıları Göster
    Batman arkham knight da güzel bence, bütün görevleri severek yapdım (riddler hariç) hemde plusa bedava

• Bu ay plusa the Last of us ve beyzbollu bişey geliyor.

• Biz para verip aldık ya gelir tabi..
    Şu plusa boşuna para verdim iyi mi
    Pek online oyun oynayan birisi değilim
    Detroit verdi zaten almıştım şimdi last of us veriyor zaten aldım ne anladım bu işten bilmiyorum ya neyse
    Hayırlısı

• Ps3'te senelerce oynadım Tlou'yu, takas yoluyla geri almak üzere birine vermiştim sonra geri alamadım. Kasım ayında Ps4 aldım dört gözle Tlou indirimi bekliyordum şimdi Plus ile veriyorlar. Vallahi tam beklediğim hamleydi. OnLive'ı satın alıp kapattırdığından beri kırgınım ama yine de son aylardaki hareketlerinle kralsın be Sony.

Edit:Hayatımda iki oyunu bir defadan fazla bitirdim biri Gta Sa biri Tlou. Tlou bitirme sayısını 3 yaparım artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 25 Eylül 2019; 0:23:59 >
  • Last of us oynamayan kalmış mıdır acaba? PS3'te bitirmiştim, yine oynarım zaman geçsin diye. Son aylarda iyi oyunlar verdi ama konsol servislik oldu benim. Ekrana bazen görüntü vermez oldu, garanti de 2 ay kalmıştı yolladım. Daha gelecek te geçen aylardaki oyunları oynayacağım da, arşiv yığıldı

• The Last of Us Part II 429₺'den çıkış yapıyor..

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA10249_00-0TLOUIIPREORDPSN
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    1 sene de fiyatın inmesi beklenir artık.

• Şu fiyata bak Elin oğlu çıkan oyunu alıp anında oynayabiliyorken biz, çıktığı zaman şöyle dursun, indirim olduğunda bile ekonomik olarak zorlanıp alıyoruz. Ayrıca daha çokkk indirim bekleriz biz bu gidişle. Sırtımıza semer vuran çok ne de olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 25 Eylül 2019; 2:13:48 >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/hindistan-psn-den-turkce-oyun-nasil-alinir-ana-konu--138503391

şart değil, 100 lira daha ucuza alınabiliyor türkçe olarak. kardeşlik vs uygun fiyata gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Eylül 2019; 2:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

https://forum.donanimhaber.com/hindistan-psn-den-turkce-oyun-nasil-alinir-ana-konu--138503391

şart değil, 100 lira daha ucuza alınabiliyor türkçe olarak. kardeşlik vs uygun fiyata gelir
    kardeşlik mi? aman kalsın 500 liraya oyun al daha iyi. Yarı fiyatına oyun aldın diye ertesi hafta şifre değiştiren çakal dolu ortalık. Oyunu dijital kiralayan insanlar var onlarla işi halletmek daha mantıklı geliyor bana hem daha az ücret hemde dolandırılma olayı daha düşük.

• OnurOnly kullanıcısına yanıt
    hocam adı üzerinde kardeşlik herkesle yapilmaz tabi referansli eski üyeler veyada çevrenizde varsa arkadaşlariniz ile yaparsaniz gayet güzel işliyen bir sistem. tabi kiralamakta bir başka seçenek

• Bu hafta yeni indirimler yok mu acaba ??

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    turnuvalar a bak

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Baktım bayağı ama yine kontrol edeyim bakayım..

• kasim ayinda plus witcher 3 verse ya

• 
Sayfa: önceki 24822483248424852486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.