Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: enigma98 , enigma98 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.147
Cevap
1.562
Favori
3.783.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 24802481248224832484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim cocuk ta 10 dk sonra bana havale ediyor,bloodborne aciyoruz,sen bu kerkenezleri yoket boss gorunce haber ver ben keserim diyor ve harbiden ilkinde yada ikincisinde indiriyor,ben defalarca ugrasiyorum taktik yapicam ya hesapta bakalim simdi rdr2 de sen atı sür kampa kadar yolda çete ayı kurt boğa cikarsa cagir beni diyecektir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    çocuktan değil tam bir profesyonelden bahsediyorsunuz sizin kadar o da takip ediyordur herhalde oyun indirimlerini

benimki daha 1 yaşında olduğu için sanırım rdr3'ü ancak oynarım ben onunla bu seviyede
  • U.C.V kullanıcısına yanıt
    8,5 yasinda evlat..birgun hitman actik,normal gizlilik icinde oynuyordu,bir kahve sigara iceyim dedim dondugumde bir baktim ne kadar dusman varsa hepsini bir evin ust katinda call of duty tarzi paketlemis otomatik silahla geleni indirnis,yiğmis ust uste cesetleri belki 50-100 tane..ne ugrascam ya gizlilik olcakta nolcak dedi bak gorev bitti iste..

sizinki de buyusun insallah oynarsiniz birlikte..PS6 ile belkide

• Arkadaşlar konu ile alakasız ama

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07BBG487T/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A6ZN6NGV8A6YQ&psc=1#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div

Bu üründe bölge sorunu yaşar mıyım? Çalışmama gibi bir durum olur mu acaba?

• Fifa nin FUT modunu cocuklariniza mumkunse oynatmayin,eğlenmeyecekler aksine sinirsel olurlar..

• Arkadaşlar FIFA 20 almayı düşünüyorum.

Standart fiyatı 429,00 TL ama EA Access için 386,10 TL

1 aylık EA Access üyeliğinden yararlanıp 25 TL verip alsam hem ucuza almış hem de 1 ay EA Access kullanmış oluyorum.

Ama üyeliği otomatik yenilemeyi kapatabiliyor muyum ? Yani her ay 25 TL çekilmesini ?
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    Ps4 oyunlarında bölge kilidi yok diye biliyorum. Yani her ps4 oyunu her ps4'de çalışır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baranyilmaz B kullanıcısına yanıt
    Evet.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    PS4 slim var ben de. Asus VP28UQG 28" 1ms monitörde kullanıyorum

• henuz oynamamis olanlar icin Tom clanys the division (std 49TL ) ve the division 2 std (plus uyelerine 135.55 TL) fiyatlari indirimde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 18 Eylül 2019; 14:23:2 >
  • Assassin s creed lll remastered plus uyelerine 74.05 TL...bu seriden hicbirinden almadim,nasil bir icattir assassin s creed ler acaba..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Diger serilerini bilmem ama Orjin guzeldir sahsen oynadim tek eksikligi turkce olmamasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 18 Eylül 2019; 15:41:3 >
  • Resident Evil: Deluxe Başlangıç Paketi 179'dan 44 TL'ye düşmüş.Ne yapsam kafam karıştı geçen yıl 29 TL'yi görmüş.Elimde oyunda var acelemde yok alsam hemen başlayamayacağım.
  • Ac 3 Remastered 74 TL’ye almaya değer mi

• Assassin Creed 3 tüm serinin en kötü oyunudur. Boşa para harcamayın. Seriye yeniyseniz Origins ya da Odyssey tavsiye ederim, verdiğiniz parayı hakeder bu ikisi.

• Arcade modifiyeli açık dünyalı bi crew2 iyi giderdi (80 kağıt). Ama oynamadığım ac serisini ne yapıcaz? Unity ve syndicate konu itibari ile bağırıyor beni içine çekiyor. (Fransız devrimi- victoria ingilteresi) 88 de burası 168. Babacım girdin bu mağazaya çek ordan serinin en iyi en kaliteli oyunu originsi 352. Bide odseyy al 565 lira. Ee ne kadar oynucan haftada 1 blemedin 2 saat. Black fridaye kadar fifa da almıyorum. Güzel bi laptop bi g29 alıp fh4 te aklımı çelmiyor değil bu ara. Kafam çok karışık ulan.

• AC Syndicate'i oynamayan varsa kesinlikle tavsiye ederim. Biraz eski kaldı ama çok güzel oyundur. Özellikle Revolutions'dan sonra en keyif veren AC oyunu olmuştu bana göre.
  • Assasins creed odyssey çıkalı 1 yıl olmuş , indirim diye yazmışlar 210 TL’ye itelemeye çalışıyorlar şaka gibi ya böyle kampanya olmaz arkadaş, adamlar kendi para birimiyle 3-5 dolara alıyor bu oyunları, iyi alıştılar bize geçirmeye , her yerden yaşadığımız her yerden bir şeyler geçiriyorlar , allahım sen sabır ver 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildecooke

Bu mesaj silindi.
    acaba ac oyunlarından hangileri açık dünya değil? açık dünya bir türlü sevemedim, gta'da tut, witcher'a ve rdr2'ye kadar bile oynadım sevmedim. ilk 1 saat sonunda oyunları hep sildim. aslında açık dünya tasarımları daha iyi ama benim gibi eski nesil oyuncular için sanırım sarmıyor. uncharted ve last of us tarzında karakter geliştirmeyle uğraşmayacağım, haritanın neresinde ne var diye bakmayacağım türde oyunlar arıyorum. bu listede bahsettiğim şekilde oyun var mı acaba?
  • ezio collection senin oyunun bence. güçlü bir hikayesi ve ana görevleri var. açık dünya da değil.
  • 
Sayfa: önceki 24802481248224832484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.