Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , Jaxson Ryker Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.198
Cevap
1.562
Favori
3.787.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağolasın dostum hemen rayman kapıyorum
  • beyond heavy rain paketi gelmiş tr psnde 119 tl beyond türkçe ama hr için türkçe göremedim onda türkçe altyazı seçeneği varmı ona göre almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

beyond heavy rain paketi gelmiş tr psnde 119 tl beyond türkçe ama hr için türkçe göremedim onda türkçe altyazı seçeneği varmı ona göre almayı düşünüyorum

Zaten vardi cok yeni degil bende bugun cok sordum arastirdim vs. heavy turkce degilmis bende beklemedim Beyondu aldim zaten beyond alana 29 subata kadar alirsan heavy rain indirimliymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

beyler bende the crew cd'li versionu var türkiyeden almıstım 2. bölgeydi .

simdi the crew complete edition alırsam (us psn) türkiyedeki accountumu görürmü acaba ? okadar araba lvl hepsini yapmıstık.

Görmüyor maalesef bilginiz olsun benimde başıma infamous 2 dlc lerinde geldi us psn var oyun Türkçe infamous bende tr psn açıp dlc leri yeniden satın aldım.
  • Just Cause 3, Fallout 4 ve Witcher 3'e sağlam indirim bekliyorum. Yeni oyunlar çıksın, nispeten F4 ve JC3 eskimeye başlayan oyunlar olacak. Mutlaka güzel indirimler gelecektir.
  • Beyler paypalin gectigi ulkelerden paypal ile oyun alaniniz var mi ?
    Herhangi bi sorun oldiumu oyun alimindan sonra?

• us psn de rockstar indirimleri başlamış
  • Su firewatch oyununu enpara ile almak istiyorum 53.99 tl lik fiyatiyla indirim gecerli sayilmiyor dusunuyorum 10 tl yi cuzdana atsam diger geri kalanida kartla kapasam kulaga hos geliyor acaba mumkun mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

us psn de rockstar indirimleri başlamış

Kutulu GTA V şu anda internette 100 tlye bulunabiliniyor. Dijital versiyonu ise 120 tlye geliyor ki bu indirimli fiyat. :)
  • rithone kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam 53,99 a alsanız bile bidahaki ay 25Tl hesabınıza yatar 28,99 ödemiş olursunuz.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Dostum ikinci eli mi yoksa sıfırı mı, benim baktığım da en ucuz 169 liraydı, ki zaten ben xbox 360 da gta 5 oynadım bi daha almaya gerek yok bence

• Tr psn de nba2k16 119 TL ye dusmus
    Call of oyunlari indirime girmis
    submerged de keyifli bir oyuna benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rithone -- 17 Şubat 2016; 17:41:26 >
  • Arkadaşlar Trine 1-2-3 paket halinde 60 liraya düşmüş. Kardeşlikle alacak olan varsa pri hakkına talibim.
    Bilmeyenler için Trine platform oyun tarzındadır. Gayet zevkli olduğunu düşünüyorum videolarına bakabilirsiniz.
  • Nba2k16 ps4 oyunu 119 tl ye düşmüş kaçırmayın hemen kaptım 1 tane almayı düşünenlere duyurulur.

• Bluone kullanıcısına yanıt
    Ben de rus psn den 88 TL ye aldım demin. Enpara ile almayacaklar için rus psn daha uygun alcaklar bi baksın derim.
  • Battlefield ile cod arasında kaldım. İkiside şuanda indirimde. Online modda hangisi daha eğlenceli en son fps bilgisayarda cod2 oynamıştım, öyle diyim
  • cnspnky kullanıcısına yanıt
    battlefield 4
  • Arkadaşlar Battlefireld 4 Premium edition birlikte alabiliriz. Pri hakkı bende kalması şartıyla.

• Buraya bakmasam kaçıracaktım bilgilendirenlere teşekkürler :)

NBA 2K16 almayı düşünüyordum bir türlü inmemişt, spotçudan 165 liraya alacaktım. 120 liraya inmiş hemen satın alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar Trine 1-2-3 paket halinde 60 liraya düşmüş. Kardeşlikle alacak olan varsa pri hakkına talibim.
    Bilmeyenler için Trine platform oyun tarzındadır. Gayet zevkli olduğunu düşünüyorum videolarına bakabilirsiniz.

Oyunlar türkçemi acaba?

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.