Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 19781979198019811982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konsol olayında 15 yıl aradan sonra yeniyim:)) hiç A.C veya far cry oynamadım. Şimdi ikisinden birini kesin alacağım. Şu ana kadar uncharted serisini oynadım. FIFA hastasıyım zaten :) Black ops ve Battlefield 1 oynadım. Tomb raider'i sevdim. Witcher'i henüz anlayamadım, ileride ona da yoğunlaşacagim;) kısacası far cry 4 ve aç black flag arasında kararsızım, ikisininde altyazı desteği yoksa hangisi daha çok ilgimi çeker bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozitech kullanıcısına yanıt
    Yapmıştı diye hatırlıyorum.

Türkiye'deki yapan düzenbaz firmalarda, hani hafta sonları yalandan yaparlar ya öyle bir şey yapmışlardı, yani her zaman indirdikleri fiyata İndirmişlerdi , geneli böyleydi

• Türkiyede halloween indirimi oluyor mu? Steam'in her büyük indirime kalan zamanı gösteren bir site vardı psn için de olsa keşke.

• soar S kullanıcısına yanıt
    Bana göre serinin en iyi oyunları Ezio'nun hikayesinin geçtiği II-Brotherhood ve Revelationstı . Ps4'e de 3 oyun birlikte Ezio Collection olarak sunuldu. Grafik takıntınız yoksa öneririm çünkü çok fazla iyileştirme yapmamışlar ama hikayesi çok iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Yapmıştı diye hatırlıyorum.

Türkiye'deki yapan düzenbaz firmalarda, hani hafta sonları yalandan yaparlar ya öyle bir şey yapmışlardı, yani her zaman indirdikleri fiyata İndirmişlerdi , geneli böyleydi
    bakalım bu sene amazondan çok ümitli insanlar
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım, teşekkürler cevap için.

Dediğimiz gibi, dostlar alışverişte görsün hesabı bizdeki uygulamalar...
  • Underrated kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için:) grafiklerin iyi olmasını herkes ister ama uncharted serisini oynarken çok sıkmamistı beni grafikler. Herhalde uncharted serisinden (1-2-3) daha kötü değildir. Ama sanırım far cry 4 alacağım bu indirimde. Far cry 4un demosunu indiriyorum, sararsa far cry almak daha mantıklı geldi. Çünkü far cry 4 179dan 44e düşerken AC black flag 84ten 44e düşmüş. Ac serisinin demosunu bulamadım Store'da. Ac black flag i başka indirimde alırım muhtemelen. Çünkü daha alacağım çok oyun var:) uncharted 4, last of us, infamous second son, journey, FIFA 2019 indirimlerini bekliyorum önümüzdeki aylarda:) geçen yılbasinda ps4ü ilk aldığımda FIFA 2018 104e düşmüştü. Bakalım yine benzer bir şey yakalayabilecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 24 Eylül 2018; 12:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Dostlar black friday indirimde hepsi indirime girecek hiç meraklanmayın. Pes 120, Spiderman 200 lira civarlarına gelir. 2 ay dişimizi sıkacağız ve bununla yetineceğiz başka çare kalmadı.
    spiderman %50'den fazla indirim görecek ha ?

daha çıkalı 3 ay bile olmamışken.

çok zor. Bindirim yemeseydi fiyatı olabilirdi ama şuan max eski fiyatına yani 300 tl ye iner.
  • Bundan 2 sene önce Far Cry4ü endonezyadan 28 TLye aldığımı bilirim o zamanlar paramız değerliydi tabi
  • Black Ops 4'ü 229 tl'den alamadığıma çok pişman oldum. Black Friday mi olur, yılbaşı indirimi mi olur neyse bekleyeceğiz. Bu arada oyunu zamanında satın alıp kardeşlik yapmak isteyen varsa özel mesaja beklerim.
  • mutludogan M kullanıcısına yanıt
    Ne spam yaptın be arkadaş
  • Zamlar için reise ve AKP'ye yüklenmeyin arkadaşlar; suriyelilere ve Araplar'a para lazım, savaştan kaçtı onlar :(( başkanlık otursun Türkiye uçacak hiç endişeniz olmasın^^

• ''PS STORE BİNDİRİMLERİ (ANA KONU)'' halen neden açılmadı acaba.
  • Uçuyoruz hamdolsun hem suriyeliler gardaşımız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

Konsol olayında 15 yıl aradan sonra yeniyim:)) hiç A.C veya far cry oynamadım. Şimdi ikisinden birini kesin alacağım. Şu ana kadar uncharted serisini oynadım. FIFA hastasıyım zaten :) Black ops ve Battlefield 1 oynadım. Tomb raider'i sevdim. Witcher'i henüz anlayamadım, ileride ona da yoğunlaşacagim;) kısacası far cry 4 ve aç black flag arasında kararsızım, ikisininde altyazı desteği yoksa hangisi daha çok ilgimi çeker bilemiyorum.
    Yerinde olsam far cry 4 ü alırdım.

• battlefıeld 1 22 tl gosterıyo
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Gow hatırlatırım hemen 1 ay sonra fiyatı 300 den 150 inmişti. Eşşek gibi indirecekler başka şansları yok.

• Yedi yıldır sigara içmiyorum. Unutmuyorum o anı... Demiştim ki kendime '5.5 liradan ayda 165 lira, bu parayı oyuna versem kızarım kendime. Ama kendimi zehirlemek için veriyorum' Sigarayı bırakmamla birlikte o az parayı nereye harcayacağımı dahi şaşırmıştım. Oyun almakta falan hiç sıkıntı yaşamıyordum. Uzun süre de öyle oldu. Bunları anlatarak neden mi saçmalıyorum. Kullandığım sigara 11 lira olmuş, ayda 330 lira... O kadar komik bir para ki, bir oyun dahi alamıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beuchat

battlefıeld 1 22 tl gosterıyo
    Acaba hata mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Gow hatırlatırım hemen 1 ay sonra fiyatı 300 den 150 inmişti. Eşşek gibi indirecekler başka şansları yok.
    o zaman dolar euro uçuşa geçmemişti bende bunu hatırlatırım.

imkanı yok 1 ay sonra öyle fiyata düşmez bu oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 19781979198019811982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.