Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kahramannemre , cannesz61 , kun0s , Roronoa Zoro Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.176
Cevap
1.562
Favori
3.785.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Letgo da :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne çok vaktiniz var arkadaş eften püften sebeplerle birbirinize atarlanıyorsunuz sabahtan beri.He he deyin ya da bloklayın geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

Millet girmiş birbirine konu amacindan sapmış. Biri param çok fakirler derken diğer Münir Özkulculuk oynuyor:) araya birileri giriyor, tartışma büyüyor...

Ne oluyoruz yahuu... Burada amaç konsol oyun ve indirimlerini konuşmak. Lütfen sohbetinize ya da kavganiza her neyse özelden devam edin. Başlığı daha fazla kirletmeyin.
    Hocam neyin indirimini konusacaz ? Indirim yok artik bu konunun anlami yitirildi. Fifa 500liradan 350ye indi diyelim. 350ye nasil alacaz ? Birsey inse bile pahali.

Bende keske konusulmasa vs diyecemde diyemiyorum. Bu fiyatlar konusulmasa olmaz.

Psn Tr yavas yavas bitiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Domatore kullanıcısına yanıt
    İyiymiş ozaman
  • Bu millet başına gelen herşeyi hakediyor kardeşim sen neden başkaları için kendini böyle bir duruma düşüyorsunki seninle tartışan kişide haklı parası olanla olmayan ayrılsın fakirin ağız kokusunumu çekicez burda
  • Yıllık psn üyeliğini markette göremedim. Kaldırmışlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir an önce Ps5 için çıkması şart. Yoksa indirim felan bulamayız bir daha.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyatlar sabit kalır ps5 oyunları kendi fiyatı ile çıkar kolay kolay ps4 oyunlarına indirim gelmez.

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Mobilde hala var gözüküyor.

• danaya girer gibi 7 kişi bi oyuna gircez yakında.
  • Vay anasını, her yerden giriyor arkadaş.

Xbox ve PSN'in acilen Türkiye'ye özel, diğer ülkelerde olduğu gibi bir fiyatlama stratejisine gitmesi lazım. Tamam kur mur arttı bilmemne oldu da... Başka ülkelere nasıl ucuza veriyorsun, bize de ver. "Nispeten" ucuz alalım bari ya..
  • Dostlar black friday indirimde hepsi indirime girecek hiç meraklanmayın. Pes 120, Spiderman 200 lira civarlarına gelir. 2 ay dişimizi sıkacağız ve bununla yetineceğiz başka çare kalmadı.

• Battlefield™ 1 ekim aynın 4 ne kadar 22 ₺ kaçırmayın derim
  • endonezya'dan nasıl alışveriş yapıyorduk gene oraya döneceğiz galiba
  • kataaay kullanıcısına yanıt
    Ben mobilden de göremiyorum

• Arkadaşlar A.C. Black Flag almayı düşünüyorum. Yalnız PS4 için Türkçe altyazı ya da dublaj desteği var mı anlayamadım. Ayrıca serinin tavsiye edebileceğiniz, mutlaka oyna diyebileceğimiz başka güzel oyunu var mı? Türkçe altyazı olursa tadından da yenmez:)

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Arkadaşlar A.C. Black Flag almayı düşünüyorum. Yalnız PS4 için Türkçe altyazı ya da dublaj desteği var mı anlayamadım. Ayrıca serinin tavsiye edebileceğiniz, mutlaka oyna diyebileceğimiz başka güzel oyunu var mı? Türkçe altyazı olursa tadından da yenmez:)
    Ubisoft oyunlarında Türkçe olmaz hocam.
    Rainbow Six Siege geldi Türkçe güncelleme sadece.zaten metin yok oyunda
    AC Origins,Odyssey Türkçe güncelleme yapsınlarda görelim
  • soar S kullanıcısına yanıt
    Konsollar için altyazı desteği yok daha doğrusu hiçbir ubisoft oyununda TR dil desteği olmuyor, Ac blackflag eski nesilede çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam , korsancılıktan zevk alıyorsanız gayet keyifli , diğer ac serilerinden originsi tavsiye ederim
  • TR PSN, geçen sene Black Friday indirimi yapmış mıydı?

Özelikle geçen sene hem e-ticaret sitelerinde, hem de perakende sektöründe ilk defa markalar yoğun bir şekilde Black Friday olayına girmişlerdi çünkü (her ne kadar çoğu uygulama başarısız ve göstermelik olsa da), ve hatırlayamadım, o yüzden sorayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Yıllık psn üyeliğini markette göremedim. Kaldırmışlar mı ?
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS365DAY
  • 
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.