Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
6 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 11 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü10 Mobil1 iOS
58.862
Cevap
1.191
Favori
3.414.434
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4818 Mesaj
    Çocuğuna okulun istediği pantolonu alamayınca intihar eden babanın olduğu bir ülkede, insanın ne ekonomi konuşası geliyor, ne oyun fiyatı tartışası geliyor, ne çaba gösteresi geliyor...
    Ne desek boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 22 Eylül 2018; 11:50:55 >
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    12140 Mesaj
    ps ingiltere adamların gözünün yaşına bakmıyor , parasının euro karşısında değeri neyse direk onu istiyor anlaşılan.

evet fiyatlar dehşet artıyor ama hala tek suçluyu ps store türkiye bulmamız anlamsız . Allah aşkına sokağa çıkın zam yapmayan kim kaldı ? Hele ps store gibi direk olarak yurtdışına bağlı şeylerin fiyatları da uçtu gitti.

kendi mağazamızı kurmadığımız sürece bu döngüden çıkamayız onu da kuracak yetkiye sahip olan bizimkiler değildir .

yani ne kadar istesem de ps store türkiye'ye kızamıyorum ben . Ülkenin hali bu arkadaşlar , dövizin düzelmesini ummaktan başka elden bişi gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Başlık değişsin yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BekirTemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Cadilar bayraminda indirim oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çıktıkları gibi rdr 2 fifa, spider man ve battfield son sürümlerini almıştım, konsola verdiğim para bedavaymış, şimdi plus işi var, artık işin ciddiyetini anlamamak elde değil. Maalesef bu tez durumlara alışmamız gerekiyor muhtemelen 1 yıl sonra çoğumuzun aklına ps fiyatlarından önce onlarca başka ana ihtiyacın fiyatları gelecek zaten şimdiden başlıyor seslenmeler

|
    |
    gowlet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun kredileri çıkar yakında bedelli kredisi gibi.

|
    |
  • Yarbay
    19596 Mesaj

3 k lık telefonlara kredi veriyorlardı zamanında, bu olaydan sonra ekmeğe de verirler hiç şaşırtmaz, tabii bu işin buraya gelmesinde insanların da büyük katkısı var, paran varsa harca yoksa kendini bankaya bağlama, ancak bizim halk olmayan parayı harcamayı seviyor sonrası Allah’a emanet

|
    |
    gowlet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende gördüm indiriyorum. Online fpslerde başarılı değilim ama beleş sonuçta..

|
    |
    cobalt_evan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj
    Ps Plus 1 senelik üyelik almalı mıyız? Zam gelir mi?

Ben indirdim çok keyifli ama silah farkından dolayı ölebiliyosunuz. Pay to win mantığı var gibi ama zevkli bence. Crytek olup türkçe olmaması üzücü ama.

|
    |
    cobalt_evan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İndirim de gelebilir zam da, biraz kumar gibi bir durum, uzun süre plus olmasına rağmen, 1 yıl uzattım her ihtimale karşı, indirim gelirse daha uzun süreç uzatacağım

|
    |
    ibrhmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

konu buga mı düştü , kaç tane mesaj yazıldı hepsi arafa düşüyor yazılanların
    forum bozuk pc sürümde gözükmüyor her konuda var aynı sorun. mobilde düzgün

|
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

Bir yıl uzatmak mantıklıda fazlası biraz stok gibi olucak ama gibi ona da saygım var tabi

|
    |

Hocam ps5 aldığım zaman ps4 ile hemen vedalaşabileceğimi sanmıyorum o nedenle uzun yıllar plus kapatmak bence yersiz olmayacak ki ben online a çok önem veririm, tabii hayatın ne getireceği belli olmaz bir gün oynamadan bu dünyadan geçebiliriz de. Ülkenin geleceğine bakarsak ps4 ü vereceğim tanıdığın ps pluslu cihazı alırken çok daha memnun olacağı da bir gerçek o nedenle bence uzun süre uzatmak çok fazla mantıklı. Hatta çevremde çoğu kişi de 180 lira iken uzattı em az 1 yıl

|
    |
    zinedya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar son Ps plus zammında ve Xbox live zammında olduğu gibi Psn Tr açıklama yapar mı acaba 'şu tarihten itibaren şu fiyat olacak' diye? Yoksa bir gecede ansızın fiyat mı arttırırlar acaba? Ona göre uzatmayı düşünüyorum üyeliği.

Orijinalden alıntı: crislepe06

Arkadaşlar son Ps plus zammında ve Xbox live zammında olduğu gibi Psn Tr açıklama yapar mı acaba 'şu tarihten itibaren şu fiyat olacak' diye? Yoksa bir gecede ansızın fiyat mı arttırırlar acaba? Ona göre uzatmayı düşünüyorum üyeliği.
    Ben pzt uzatacam. Burasi turkiye hocam

Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.