Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr , xcosworthx , vingolf Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 20 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.190
Cevap
1.562
Favori
3.786.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verir kapışırlar ama syndicate pro destekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomb Raider: Definitive Edition ekstrası nedir arkadaşlar. Fiyat iyi 17 küsür. Ana oyunu oynayıp bitirmiştim zamnında, bu sürümün farkı nedir. Almaya değer mi acaba ?
  • çok arada kaldım ps plus alsam mı almasam mı

online oyun oynadığım yok bu aralar daha doğrusu pek ps4'e ayırıcak vaktim de yok bu aralar ama fiyat baya cezbediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: radagasty

Teşekkürler hocam cevabın için.İndirimler fena görünmüyor,önerebileceğin oyunlar var mı?

Açıkçası bu indirimler pek tatmin etmedi. Yani elinde oynayacak oyun varsa biraz daha bekleyebilirsin. Heavy Rain ve Beyond; Two Souls ( Türkçe ) serisini en son bitirdim. Muhteşem oyunlardı. 38 ₺ galiba şu an ikili olarak satılıyor. Şimdi de aynı şirketten Detroit; Human Become çıkacak. God of War ile onu almayı düşünüyorum. Yeni God of War alacaksan, 3. oyununu alıp oynayabilirsin. Sleeping Dogs 14 ₺, belki biraz o oyalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ytcaydin

tomb raider: definitive edition için indirim gelse de alsam

17 lira olmuş saldırıınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkOzilhan

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition nasildir beyler 5-6 arkadas alip baslamayi dusunuyoruz sariyo mu onerir misiniz ?

Türkçesini bulurssn dehşet bi oyun ben ps3 te İngilizce oynuyorum grafikler sinirli olsafa oyun cok iyi.
  • iyi akşamlar
    Wrc5-6-7 serisinin üçü plusa 78 tl indirime girmiş gözüküyor sizce alınır mı?
    Bu bloodborne örümcek rom nasıl geçilir deli etti beni 3 kez girdim geçemedim.
  • smlk kullanıcısına yanıt
    İsmi T ile başlayan, topuzlu bi çubuk gibi bişey vardı. Elektrikli, onunla geçmiştim ben arkasında kısma vura vura.
  • Ara sahnesi uzun süren oyunlarda cabuk sikiliyorum witcher 3 almalimiyim sizce?Rpg tarzi oyunlari cok severim.

• hitman alacak varsa secondary hakkına talibim arkadaşlar
  • Witcher 3 Türkçe mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 21 Mart 2018; 23:15:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Bunu bekliyordum , artık uyuyabilirim ,iyi geceler 😴😱🤓

• Elimde fifa,pes ve nba 18 var.Uncharted 1,2,3 var ama bitirdim.Ayriyeten last of us'ı da bitirdim.Dediginiz oyunlara bakacaktım ama bütçe öğrenci bütçesi olunca çok seçici davranıyordum :) Kararım battlefield 1 olacak gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    RPG sevmesen de al hocam. Muhteşem bir oyun. Mutlaka GOTY sürümünü al.

• Gold edition 119 'a düştü daha aşağısını görmedi. 80 civarı olsa kaçırmazdım.
  • PS Store'da PS2 zamanından kalma olan ve PS4'e oynanmak üzere çıkarılan ve birkaç gündür indirimde yer alan Jak and Daxter Collection isimli Crash Bandicoot ve Ratchet and Clank benzeri bir oyun serisi var. Oyun genel itibariyle kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar alan ve oynanmasına dair birçok tavsiyede bulunulan NaughtyDog yapımı bir oyun serisi. Fiyatıda şuan indirimli haliyle 68 TL gibi bir fiyata tekabül ediyor. Oyuna dair fikri olanlar özelinde soracak olursam alıp almama konusunda çok kararsız kaldım almalımıyım sizce? Değer mi acaba ? Bu arada forumda'da satışını göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 22 Mart 2018; 1:46:5 >
  • quote:

quote:

tomb raider: definitive edition için indirim gelse de alsam

17 lira olmuş saldırıınn

Guzelmi?

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Evet hocam karistirmisim. Online oyun nasil peki elder scrolls almaya deger mi 4-5 kisi arkadas grubuyla ?

• Şansıma tüküreyim 3 gün önce fifa 18 aldım kutulu 160 liraya şimdi 90 liraya düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Tomb Raider: Definitive Edition ekstrası nedir arkadaşlar. Fiyat iyi 17 küsür. Ana oyunu oynayıp bitirmiştim zamnında, bu sürümün farkı nedir. Almaya değer mi acaba ?

Hikaye adına ekstra birşey yok o yüzden tekrar almanıza gerek yok.Multiplayer mapleri-silahları vs içeriyor.
  • 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.