Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun gelen indirimler son mu yoksa bu gece de yeni oyunlar eklenicek mi indirimlere ?
  • erenkurban23 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş avusturya psndeki indirimleri yazmıştı o oyunlar bizim psnde de indirimde başka oyun eklemezler gibi geliyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de bunlar sürekli olan ve %10 geçmeyen plus indirimleri

• back to the future alsam mı ya, oynayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abiodum kullanıcısına yanıt
    Hele ki nba2k16 ve fifa16 oyunlarında ps3 ile ps4 arasında bildiğin uçurum var ama. Bu kadar da olmaz dedirtiyor insana. Hala ps4 grafiklerine dudak büzen insanlar var ortalarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Bloodborne inat ettim seni indirime girince alacam

Aynen ben de.

• bloodborne un kutulusu 99 tl iken niye almadınız ? Forumda millet hep paylaşım yaptı bunun hakkında. Bu kadar satan bir oyunu 50 tl ye vercek halleri yok. He olurda verirlerse kendileri kaybeder oyuncular kazanır.

Şimdi hemen "kardeşlikle ölü fiyatına alıyoz biz" "parasını sen ver de alalım" cılar gelecek. Nba2k lara star wars lara 100 tl üstü bayılırken hiç acımıyorsunuz. Bunun gibi oyunu ölü fiyatına almaya almaya çalışıyorsunuz ne diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: le passager

bloodborne un kutulusu 99 tl iken niye almadınız ? Forumda millet hep paylaşım yaptı bunun hakkında. Bu kadar satan bir oyunu 50 tl ye vercek halleri yok. He olurda verirlerse kendileri kaybeder oyuncular kazanır.

Şimdi hemen "kardeşlikle ölü fiyatına alıyoz biz" "parasını sen ver de alalım" cılar gelecek. Nba2k lara star wars lara 100 tl üstü bayılırken hiç acımıyorsunuz. Bunun gibi oyunu ölü fiyatına almaya almaya çalışıyorsunuz ne diyim

Ek paketli hali nezaman 99 oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar su an tr psn de fifa 16 104 lira mi ps4 icin ben mi yanlis baktim

• Ozitech kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam cevap için.

• jambon kullanıcısına yanıt
    Evet hocam indirim é girdi ama 8 inde bitiyor galiba alacaksanz alın bence bundan da aşağı düşeceğini sanmıyorum

• Evet hocam indirim é girdi ama 8 inde bitiyor galiba alacaksanz alın bence bundan da aşağı düşeceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

Evet hocam indirim é girdi ama 8 inde bitiyor galiba alacaksanz alın bence bundan da aşağı düşeceğini sanmıyorum

Arkadasim alicakti soyliyimde kacirmasin bari. tesekkur ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

bloodborne un kutulusu 99 tl iken niye almadınız ? Forumda millet hep paylaşım yaptı bunun hakkında. Bu kadar satan bir oyunu 50 tl ye vercek halleri yok. He olurda verirlerse kendileri kaybeder oyuncular kazanır.

Digital candır, gerisi heyecandır

• le passager kullanıcısına yanıt
    Dostum bizde 50 tl olsun demiyoruz ki, goty edition versiyonunda indirim olmasını istiyorum fiyatı da 189 tl şuan, 99 tl olsun alayım, zaten ben kardeşlik filan yapmıyorum oyunlarda, kendim tek hesabımdan birsürü oyun alıp oynuyorum

• yeni oyunlar eklenmiş.. mortal kombat x i gördüm.. geri bulamıyorum nere gitti yavv!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

yeni oyunlar eklenmiş.. mortal kombat x i gördüm.. geri bulamıyorum nere gitti yavv!

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/mortal-kombat-x/cid=EP1018-CUSA00970_00-MORTALKOMBATX000

bunu mu ariyon sef?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaya27

yeni oyunlar eklenmiş.. mortal kombat x i gördüm.. geri bulamıyorum nere gitti yavv!

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/mortal-kombat-x/cid=EP1018-CUSA00970_00-MORTALKOMBATX000

bunu mu ariyon sef?

tamam kardesim aldım oyunu sagolasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 7 Ocak 2016; 20:54:39 >

• Sağlam indirim var mı hiç arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.